نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مسعود رجوی سرکرده فراری منافقین به اعضای این سازمان در کمپ لیبرتی دستور اعتصاب غذا داده است. مطالبات اعضای لیبرتی در این اعتصاب غذای اجباری برقراری حفاظت در کمپ لیبرتی است و به هیچ عنوان صحبتی از انتقال به کشور ثالث نشده است!
 
اعتصاب غذا
 

به دستور رجوی: کشتار منافقین ادامه دارد!


سرکرده گروهک تروریستی منافقین همچنان به کشتار اعضای این سازمان اصرار دارد و قصد دارد از خون افرادش استفاده کند.

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان به نقل از خبرگزاری فارس، مسعود رجوی سرکرده فراری منافقین به اعضای این سازمان در کمپ لیبرتی دستور اعتصاب غذا داده است.

مطالبات اعضای لیبرتی در این اعتصاب غذای اجباری برقراری حفاظت در کمپ لیبرتی است و به هیچ عنوان صحبتی از انتقال به کشور ثالث نشده است!
 
منابع مطلع در عراق اعلام کردند که تاکنون هیجده تن از اعتصاب غذا کنندگان لیبرتی بعلت افت فشار خون و بیماری‌های گوارشی به بیمارستان منتقل شده‌اند.

همانطور که اصرار رجوی بر ماندن در پادگان اشرف و سرپیچی از دستور دولت عراق به درگیری اخیر این پادگان منجر شد، اکنون نیز رجوی در پی آن است که به روش‌های مختلف برای ماندن در عراق و کمپ لیبرتی تلاش کند.

مریم رجوی همسر سرکرده منافقین نیز قبلاً به اعضا گفته بود که باید برای ساختن کمپ لیبرتی فعالیت کنند، زیرا وی قصد دارد بعد از تعطیلی کامل اشرف، کمپ لیبرتی را به عنوان مکانی برای استقرار در عراق برگزیند.

با توجه به سوابق و گفته‌های رجوی، کشتار و خون‌ریزی روش رجوی برای پیشبرد اهدافش است و در همین خصوص، چند سال پیش رجوی به اعضای رده بالا گفته بود که ما برای برقراری ارتباط با آمریکایی‌ها و امتیازگیری از سازمان ملل به خون نیاز داریم که منظور همان خون نیروهایش بود.

از همین رو در زمان استقرار نیروها در پادگان اشرف و همچنین حضور نیروهای ارتش عراق در مقابل این پادگان که برای اخراج اعضای منافقین آمده بودند، مسئولین رده بالای این گروهک وظیفه داشتند مطابق دستور مستقیم رجوی، اعضای سازمان را برای تحریک نظامیان عراقی و شروع یک درگیری هدایت کنند.
بعد از درگیری 19فروردین90 در مقابل پادگان اشرف میان اعضای منافقین و ارتش عراق که منجر به کشته شدن بیش از 30 نفر از اعضای این گروه شد، مسعود رجوی در یکی از نشست‌ها گفته بود که اگر به جای 30 نفر 300نفر کشته می‌دادیم، الان اشرف بیمه شده بود!

گفنی است با تخلیه پادگان اشرف از وجود منافقین نزدیک به 3هزار نفر از اعضای این سازمان هم‌اکنون در کمپ موقت لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بغداد به طور موقت مستقر شده‌اند تا با پذیرش پناهندگی از سوی کشور ثالث خاک عراق را برای همیشه ترک کنند.

مؤسسه راهبردی دیده‌بان

............................................
22 شهریور 92


طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  لیبرت نیوز،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: منافقین، مجاهدین خلق، ترور، تروریسم، اشرف، لیبرتی، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی