نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی با صدور بیانیه ای به مناسبت اخراج کامل عناصر گروهک تروریستی منافقین از پادگان اشرف، این اتفاق را به خانواده شهدا تبریک و تهنیت گفت. گفتنی است شب گذشته (چهارشنبه)، با اخراج آخرین گروه باقیمانده از منافقین در پادگان اشرف، پرونده ۲۷ سال حضور تروریستی این گروه در این منطقه از خاک عراق بسته شد.
بیانیه بنیاد شهید عراق به مناسبت اخراج منافقین از پادگان اشرف

دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی (ترجمه هابیلیان) سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۳

 
دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی با صدور بیانیه ای به مناسبت اخراج کامل عناصر گروهک تروریستی منافقین از پادگان اشرف، این اتفاق را به خانواده شهدا تبریک و تهنیت گفت.
 
در بیانیه دفتر بنیاد شهید عراق در استان دیالی( محل سابق حضور منافقین) ضمن تبریک به خانواد های شهدا آمده است: سرانجام پس از مدتها گفتگوی بی نتیجه با گروه تروریستی منافقین که یکی از ابزارهای رژیم بعثی در سرکوب ملت عراق بود، ساعت ۲۳ شب گذشته (چهارشنبه) آخرین منافق تروریست، توسط نیروهای پلیس عراق از پادگان اشرف اخراج شد.
 
در ادامه این بیانیه آمده است: پس از سرنگونی رژیم صدام، این فرقه منافق با برنامه ریزی طرف های خارجی، اقدام به ترویج فعالیت های طائفه گرایانه، حمایت از تروریسم، پشتیبانی مالی از آن گروه ها، و تحریک تروریست ها برای قتل فرزندان ملت عراق در استان دیالی کرد. جنایت های این سازمان علیه بشریت منحصر به ملت عراق نشد بلکه اعضای این گروه نیز که خواستار رهایی از چنگال آن و بازگشت به کشورشان بودند را نیز شامل گردید و اکنون بحمدالله با تلاش های مردم شریف دیالی از جمله مسؤولان، شیوخ عشایر، فرهیختگان و نیروهای امنیتی، این گروه از استان عزیز دیالی اخراج شد.
 
بنیاد شهید عراق – دفتر دیالی – در پایان بیانیه خود از آسیب دیدگان از حضور این گروهک تروریستی خواست برای احقاق کامل حقوق خود، علیه این گروه اقامه دعوی کنند.
 
گفتنی است شب گذشته (چهارشنبه)، با اخراج آخرین گروه باقیمانده از منافقین در پادگان اشرف، پرونده ۲۷ سال حضور تروریستی این گروه در این منطقه از خاک عراق بسته شد.
..................
92/06/23طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  تبریک ، تقدیر و تشكر، 
برچسب ها: بیانیه بنیاد شهید عراق، اخراج، اشرف لیبرتی، تبریک اخراج، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی