نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

جورجی بوستن معاون نماینده سازمان ملل در عراق با صدور اطلاعیه با اعلام اینکه آخرین گروه از مجاهدین از اردوگاه اشرف خارج شدند از کشورها خواست مجاهدین مستقر در عراق را هر چه زودتر به کشور ثالث منتقل کنند.

سازمان ملل
دفتر سازمان ملل: وقت آن رسیده مجاهدین از عراق بروند

به گزارش واحد مرکزی خبر از بغداد، در این اطلاعیه آمده است: وقت آن فرا رسیده است تا کشورهای دیگر در اسرع وقت مکانی به غیر از عراق را برای اعضای این گروه در نظر بگیرند تا خاک عراق را در اسرع وقت ترک کنند.

از سوی دیگر سرلشگر جمیل الشمری رئیس پلیس استان دیاله عراق دیروز بطور رسمی اعلام کرد: آخرین گروه از مجاهدین که چهل و دو نفر هستند اردوگاه اشرف را به مقصد اردوگاه ترانزیت در نزدیک فرودگاه بغداد ترک کردند.

الشمری افزود: مجاهدین پس از سی سال حضور در اردوگاه اشرف در نهایت این اردوگاه را ترک کردند و دولت عراق هم بطور رسمی اردوگاه اشرف را مسدود کرد.

وی همچنین تاکید کرد: مجاهدین در سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ در اعمال تروریستی در استان دیاله نقش داشتند و با خروج آنها از این اردوگاه، استان دیاله هم از شر آنها خلاص می شود. وی ابراز امیدواری کرد حضور مجاهدین در اردوگاه ترانزیت موقت باشد و به زودی خاک عراق را ترک کنند.

صبح روز دهم شهریور جمعی از مردم و خانواده های شهدای عراقی که فرزندانشان به دست مجاهدین به شهادت رسیده اند با حمله به پادگان اشرف، خواستار خروج همه مجاهدین از عراق شدند که این مسئله منجر به درگیری شد.

منبع: واحد مرکزی خبر
92/06/24



طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  سازمان ملل، 
برچسب ها: جورجی بوستن، سازمان ملل، منافقین، كشور ثالث، اخراج، جمیل الشمری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی