نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«قاسم الاعرجی» عضو فراکسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق، اخراج گروهک تروریستی منافقین از پادگان اشرف را پیروزی اراده ملت عراق خواند و افزود: روز خروج منافین از پادگان اشرف را روز پیروزی ستمدیدگان بر ظالمان است.

قاسم الاعرجی

نماینده پارلمان عراق در گفت‌وگو با فارس:

اخراج منافقین از پادگان اشرف، بیانگر پیروزی اراده ملت عراق است«قاسم الاعرجی» عضو فراکسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، با تاکید بر مخالفت ملت عراق با حضور گروهک‌های تروریستی در کشورش افزود: با خروج منافقین از پادگان اشرف،‌ زمین این منطقه از حضورشان پاک شد.

وی روز خروج منافین از پادگان اشرف را روز پیروزی ستمدیدگان بر ظالمان برشمرد و افزود: اعضای منافقین به منظور خروج نهایی از عراق، به پادگان «الحریه» در نزدیکی بغداد انتقال یافتند تا با اخراج کامل آنها از خاک عراق، دولت این کشور بتواند این پروند را مختومه اعلام بدارد.

الاعرجی با اشاره به اخراج 3 هزار عنصر منافقین و انتقال آنها به پادگان لیبرتی در بیش از یک سال گذشته و ابقای 100 تن از مسئولان این گروهک در پادگان اشرف به بهانه فروش دارایی‌های آن، اظهار داشت: این تعداد افراد با حمایت آمریکا و اروپا در پادگان اشرف باقی مانده بودند. این امر راه را برای سهل انگاری و وقت کشی در خروج از پادگان مذکور را باز کرده بود.

وی با اشاره به درگیری‌های اخیر در پادگان اشرف و کشته شدن ده‌ها تن از منافقین، گفت: عملیات مذکور مبهم است ولی احتمال دارد که توسط آمریکا برنامه ریزی شده باشد تا بدین‌وسیله مسئولیت این امر را بر گردن مسئولان عراق قرار دهد.

الاعرجی از تشکیل کمیته‌های حقیقت یاب برای بررسی حادثه پادگان اشرف سخن خبر داد و افزود: اقدامات مذکور بیانگر پیروزی اراده ملت عراق است که مخالف حضور گروهک‌های تروریستی در خاک عراق است. زیرا منافقین جزئی از ابزارهای صدام حسین در قلع و قمع انتفاضه شعبانیه در دهه نود قرن گذشته بوده‌اند.

وی در پایان دولت عراق و همه نهادهای مرتبط با دفاع از حقوق بشر خواست عناصری که دستانشان به خون ملت عراق آلوده است را محاکمه کنند تا قبل از خروج از عراق در پیشگاه عدالت به سزای اعمالشان برسند.


92/06/25طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  پارلمان عراق، 
برچسب ها: قاسم الاعرجی، پارلمان عراق، اخراج منافقین، سقوط اشرف، پیروزی عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی