نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک منبع مسئول در نخست وزیری عراق اعلام کرد: 70 نفر از مجموع بیش از 159 عضو گروهک تروریستی منافقین جمعه گذشته پس از ورود به آلبانی از این فرقه جدا شدند. دولت آلبانی نیز این افراد را که ضمن مخالفت با ادامه فعالیت در قالب این گروهک، جدایی خود را از این فرقه اعلام کرده بودند به یک آپارتمان منتقل کرد.
پرواز رهایی

جدایی 70 تن از اعضای گروهک منافقین پس از ورود به کشور آلبانی

جدایی 70 تن از اعضای گروهک منافقین پس از ورود به کشور آلبانی     
 
به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از اشرف نیوز، این منبع گفت: 159 عضو گروهک منافقین جمعه گذشته از کمپ لیبرتی در عراق وارد آلبانی شدند و 70 عضو این گروهک از انتقال به پایگاهی که دولت آلبانی برای اعضای این فرقه تدارک دیده بود، خودداری کردند.

وی تاکید کرد: دولت آلبانی نیز این افراد را که ضمن مخالفت با ادامه فعالیت در قالب این گروهک، جدایی خود را از این فرقه اعلام کرده بودند به یک آپارتمان منتقل کرد.

به گفته منابع اطلاع رسانی غربی دولت آلبانی اعضای گروهک منافقین را به پایگاهی نزدیک تیرانا پایتخت این کشور منتقل کرده است.
گفتنی است، بسیاری از اعضای منتقل شده به کشور آلبانی به دلیل فاصله گرفتن از شرایط ایزوله و کنترل فرقه خواستار جدایی از این گروهک هستند و دیگر حاضر به پذیرش و عمل به دستورات سرکردگان این فرقه نیستند.

26 شهریور 1392

..........................................

در همین رابطه :

انتقال 210 تن از اعضای گروهک منافقین به کشور آلبانی   
   
   
210 تن از اعضای گروهک منافقین از کمپ لیبرتی در نزدیکی بغداد پایتخت عراق به آلبانی منتقل شدند.
     
به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از خبرگزاری فارس، به دنبال اعلام آمادگی کشور آلبانی در پذیرش 210 نفر از اعضای گروهک منافقین به عنوان پناهنده، گروهی دیگر از اعضای این گروهک تروریستی در لیبرتی به این کشور منتقل شدند.
در پی توافق سازمان ملل با دولت آلبانی مبنی بر انتقال 210 نفر از اعضای گروهک منافقین به عنوان پناهنده به این کشور، جمعه گذشته نهمین گروه از اعضای حاضر در کمپ لیبرتی به کشور آلبانی منتقل شدند.
بر اساس این خبر، قبل از این مرحله تعداد 159 نفر از اعضای گروهک منافقین به کشور آلبانی منتقل شده بودند که در یک کمپ پناهندگی در «تیرانا» پایتخت این کشور نگهداری می‌شوند.
بسیاری از اعضای منتقل شده به کشور آلبانی به دلیل فاصله گرفتن از شرایط ایزوله و کنترل فرقه خواستار جدایی از این گروهک هستند و دیگر حاضر به پذیرش و عمل به دستورات سرکردگان این فرقه نیستند.
بر اساس توافق دولت عراق و سازمان ملل قرار است تمامی سه هزار نفر اعضای گروهک منافقین خاک عراق را به مقصد کشورهای پناهنده پذیر ترک کنند، اما تاکنون فقط آلبانی با ورود تعداد 210 نفر از اعضای این فرقه موافقت کرده است.
شایان ذکر است، کشور آلبانی در اسفندماه گذشته گفته بود که آماده است به 210 نفر از اعضای گروهک منافقین مستقر در عراق، پناهندگی بدهد و میزبان آنها باشد.
پناهندگی آلبانی به تعدادی از اعضای گروهک منافقین در پی درخواست دولت آمریکا و سازمان ملل صورت می گیرد.
دولت آلمان هم قبل از این برای اعطای پناهندگی به 100 نفر از اعضای گروهک منافقین مستقر در عراق، اعلام آمادگی کرد اما تاکنون خبری درباره عملی شدن این موضوع منتشر نشده است.

    

25شهریور1392
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  لیبرتی، آلبانی،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  اعلام جدایی ، 
برچسب ها: جدایی 70 نفر، فرقه رجوی، جدایی، لیبرتی، آلبانی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی