نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 20 تیر 1390

... چنین تراوشاتی میتواند حاصل مغزهای علیل و روان پریشی باشد که متاسفانه پسوند " انسان" را در پس نام خود به یدک میکشند. اینها رهبران و نمایندگان جریانی هستند که بجای تکیه بر منطق و بکار گیری عقل سلیم همیشه از مرگ و نابودی دم میزنند. آن کسی که با پیش فرض ها یی، خویش را جسد و دیگران را جنایتکار و نابود کننده مینامد نه به ارزش های انسانی خودش پی برده و نه برای غیر مشروعیت قایل است. خویش را آنقدر ذلیل و علیل می بیند که تنها راه انتخابش مرگ است و از منتقد و مخالفش نیز یک غول و هیولا ی خیالی ، آدمخوار و غیر قابل تحمل می سازد. این عکس العمل های غیر انسانی نشان دهنده آن هستند که نوسانات ، تغیرات و پیشرفت های مترقیانه در جهان خارج از چهارچوب حصارهای بسته تشکیلات مجاهدین توانسته اند...

 

رضا اسدی، دهم ژوئیه 2011

 

" شما برای دسترسی به اشرف، بایستی از روی اجساد ما عبورکنید".

 

این جمله ای بود که آقای محمد سیدالمحددثین در روز دو شنبه چهارم ژوئیه در زمان تحصن هوادارن مجاهدین در مقابل مقر اروپایی ملل متحد - به ظنٌ خودش - در خطاب به جنایتکاران و کسانی که فکر نابودی اشرف را در سر دارند بیان نمود.

 

" ضربالاجل آخوندساخته برای بستن اشرف، زمینهساز یک فاجعه دیگر است".

 

و جمله فوق نیز چکیده ای از افاضات خانم مریم رجوی در روز ششم ژوئیه در پارلمان ایتالیا است.

 

تمامی کلماتی که در جملات بالا بکار رفته اند حاکی از ناتوانی افراد گوینده در بکار گرفتن " فرهنگ گفتمان" و توصٌل آنها به خشونت ، مرگ و نابودی است.

 

چنین تراوشاتی میتواند حاصل مغزهای علیل و روان پریشی باشد که متاسفانه پسوند " انسان" را در پس نام خود به یدک میکشند. اینها رهبران و نمایندگان جریانی هستند که بجای تکیه بر منطق و بکار گیری عقل سلیم همیشه از مرگ و نابودی دم میزنند.

 

آن کسی که با پیش فرض ها یی، خویش را جسد و دیگران را جنایتکار و نابود کننده مینامد نه به ارزش های انسانی خودش پی برده و نه برای غیر مشروعیت قایل است. خویش را آنقدر ذلیل و علیل می بیند که تنها راه انتخابش مرگ است و از منتقد و مخالفش نیز یک غول و هیولا ی خیالی ، آدمخوار و غیر قابل تحمل می سازد.

 

این عکس العمل های غیر انسانی نشان دهنده آن هستند که نوسانات ، تغیرات و پیشرفت های مترقیانه در جهان خارج از چهارچوب حصارهای بسته تشکیلات مجاهدین توانسته اند تصویر های ذهنی این رهبران را در حد بسیار خطرناکی از آرامش و ثبات خارج نمایند. و بی توجهی اشان به این تحولات توانسته است آنها را از جایگاه یک انسان مترقی، آزادی خواه و انسان دوست به ورطه آدم های شرور، خشونت طلب و ضعیف النفس تنزل دهند.

 

وقتی آقای محدثین و خانم رجوی با بکار بردن جمله " بایستی از روی اجساد ما عبور نمایند" و یا " بستن اشرف زمینه ساز یک فاجعه دیگر است" خودشان را آمر و صاحب اختیار دیگران میدانند و رهنمود بسوی مرگ و نیستی میدهند ، نشان از بی صداقتی، بی لیاقتی و سرخوردگی آنها دارد و انسان نا صادق کسی است که مرتبا سموم یاس آور و نا امید کننده به جسم و روح خودش و دیگران تزریق مینماید.

 

این افراد در سی سال گذشته با قرار گرفتن در چهارراه حوادث از تجزیه و تحلیل اوضاع عاجز مانده و عاملی برای در خطر قرار دادن خود و دیگران شده اند. سوق دادن به سوی مرگ، آخرین حربه رهبران کج اندیش و ره گم کرده است.

 

شخص منطقی و صادق هرگز به خودش اجازه نمیدهد که به صورت افراطی و بیمار گونه سرنوشت تعدادی انسان را به بازی بگیرد و آنها را شکنجه بدهد ، بکشد و یا مجبور به خود سوزی و خود کشی نماید، بلکه با گرویدن به علم و آگاهی و رو نمودن به گفتمان سازنده راه حلی انسانی برای معضل موجود جستجو و پیدا مینماید.

 

یکی از راه حل های منطقی این است که وقتی آقای مسعود و خانم مریم رجوی در مدت سی سال گذشته با صرف میلیاردها دلار به برگزاری مراسم های مختلف میپرداختند و میپردازند، و یا به انجام تشریفات های آنچنانی برای جذب پارلمانترهای خارجی رو میکردند و میکنند، و یا با تانک و توپ گرد و خاک راه میانداختند، بجای درخواست از لابی های اروپایی اشان برای حفظ و بقای اشرف - که مکان و سمبلی از مرگ، نیستی و نابودی انسان ها میباشداز آن لابی ها میخواستند و بخواهند که تلاش نمایند تا به جماعت محصور در اشرف در کشورهای اروپایی پناهندگی بدهند.

 

مگر غیر از این است که بیش از پنج میلیون ایرانی در این کشورها پناهنده میباشند؟ آیا مکان فقط برای این سه هزار و چند نفر تنگ آمده است؟

 

بالطبع برای درخواست پناهندگی نیاز به بیرون آمدن از لیست تروریستی و آزاد نمودن افراد میباشد. اما نمیشود که لباس تروریستی به تن نمود ، به انجام اعمال تروریستی افتخار کرد، انسان ها در یک محیط بسته محصور نمود و خواهان خروج از لیست هم شد.

 

لیست تروریستی تنها در اختیار آمریکا نیست بلکه اصل آن در تاریخ و اذهان مردم ایران نیز ثبت میباشد. برای پاکسازی تمامی آنها نیاز به داشتن شهامت، دست کشیدن از خشونت و رو نمودن به اق


طبقه بندی: آقای رضا اسدی، 
برچسب ها: رضا اسدی،

ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی