نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 30 شهریور 1392
بیماری به نام ا.گ که با استفراغ همیشگی به امداد مراجعه می کرد و گاه استفراغ او تا روزی ده بار می رسید، بعد از انقلاب ایدئولوژیک مسعود و مریم استفراغش بکلی قطع شد، آن که گویا انفجار رهایی است. عجب! ... پشت پرده ی عروسی مسعود و مریم که روزی دارو و درمان بیماریهای روحی و روانی بود و جلوی استفراغ مزمن را می گرفت. عاقبت افشاءِ و برملا شد، گند قضیه درآمد و اکنون هیچ بیماری را شفا نمی دهد.

انقلاب ایدئولوژیک مسعود و مریم

داستان انقلاب ایدئولوژیک درونی فرقه تروریستی مجاهدین در عین آن که داستان مضحک و بچه گانه ای است. نمایانگر واقعیت تلخ و غم انگیزی از درجه بی منطقی، فریبکاری و بخصوص روحیه فرد پرستی فرقه ای است که اصرار دارد افکار عمومی جهان غرب آن را طرفدار دمکراسی و آزادی بشناسد. آنچه انقلاب ایدئولوژیک تلقی شده از این دیدگاه یک انحطاط فاجعه انگیز و انحراف ایدئولوژیک است.

در اردیبهشت سال 1364 مسعود رجوی با مریم قجر عضدانلو همسر قبلی مهدی ابریشمچی یکی از دوستانش ازدواج کرد. این ازدواج می توانست مثل همه مسائل خصوصی دیگر یک امر خانوادگی تلقی شود، ولی درست در جهت عکس کوشیده شد ازآن  یک اقدام خارق العاده و یک سرچشمه برکات انقلابی ساخته شود.

شرح زیر قسمتی از گزارشات پزشک ویژه فرقه مجاهدین است که در دی ماه همان سال نشریه مجاهد به چاپ رسیده است:
انقلاب ایدئولوژیک درونی سازمان مجاهدین خلق که ارمغان ازدواج مسعود و مریم بود، علاوه بر تمامی برکات و رهاوردهای رهاساز انقلابی، تشکیلاتی و فردی، برخی از بیماری های دارای منشا عصبی ما را نیز علاج کرد، بطوریکه پس از وقوع این انفجاررهایبخش تا حال از داروهای مربوط به بیماری های روان تنی مصرف نداشتیم و از اردیبهشت ماه (ماه ازدواج) تا به حال حتی یک قرص عصبی مصرف نشده است. مثلاً بیماری به نام ا.گ که با استفراغ همیشگی به امداد مراجعه می کرد و گاه استفراغ او تا روزی ده بار می رسید، بعد از انقلاب ایدئولوژیک مسعود و مریم استفراغش بکلی قطع شد، آن که گویا انفجار رهایی است.
قطع یک باره مراجعات عصبی است و نه قطع تدرجی آنها، زیرا بیماران از روز بعد از انقلاب انفجاری درونی کاملاً مراجعه شان قطع شده، کسانی هم که به علت ورم معده چندین سال روزه نمی گرفتند در ماه رمضان امسال روزه گرفتند. (دکتر اسماعیل ذبیحی 19 شهریور 64)

عجب! ... پشت پرده ی عروسی مسعود و مریم که روزی دارو و درمان بیماریهای روحی و روانی بود و جلوی استفراغ مزمن را می گرفت. عاقبت افشاءِ و برملا شد، گند قضیه درآمد و اکنون هیچ بیماری را شفا نمی دهد.

آمار و ارقام خودکشی ها، خودزنی ها، قتل های درون فرقه ای خود گویای ادعای کذب ایدئولوژیک درمانی در فرقه رجوی است. انقلاب ایدئولوژی 64 که سرآغاز زیاده طلبی های جنسی رهبر هوسباز و زنباره مجاهدین (رجوی) است، دیری نپائید که به قلعه آرمانی و رقص رهایی و تأسیس حرمسرای بدنامی کشیده شد. گذشت زمان فریبکاری های مسعود رجوی را نقش بر آب کرد.
به هر صفحه ای از کارنامه سیاه رجوی نگاه کنیم ، جز فریب و حیله نخواهیم دید.
.................
30 شهریور 1392

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: انقلاب ایدئولوژیک، درمان بیماریهای روحی و روانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی