نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 30 شهریور 1392
نخست وزیر عراق ضمن تکذیب ادعاهای گروه مجاهدین درباره ربوده شدن تعدادی از اعضای این گروه از سوی نیروهای این کشور از جامعه جهانی خواست که به بغداد برای اخراج اعضای این گروه غیرقانونی کمک کنند. گروه مجاهدین ادعا می کند که هفت نفر از اعضایش در حوادث اخیر ناپدیده شده اند و نیروهای عراقی آنها را ربوده اند اما این ادعایی کذب است زیرا نیروهای عراقی هیچگاه اقدامی علیه اعضای این گروه انجام نداده است.

نوری المالکی

تکذیب ادعاهای مجاهدین از سوی نوری المالکی

منبع: رسانه های ایران

http://www.nejatngo.org/storage/image/Politician/Iraq/Maleki/Maleki_4.JPG


نخست وزیر عراق ضمن تکذیب ادعاهای گروه مجاهدین درباره ربوده شدن تعدادی از اعضای این گروه از سوی نیروهای این کشور از جامعه جهانی خواست که به بغداد برای اخراج اعضای این گروه غیرقانونی کمک کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه النهرین، نوری المالکی گفت: نیروهای عراقی اقدامی علیه اعضای گروه مجاهدین در اردوگاه جدید آنها یا هر اردوگاه دیگری انجام نداده اند.

نخست وزیر عراق بیان کرد: گروه مجاهدین ادعا می کند که هفت نفر از اعضایش در حوادث اخیر ناپدیده شده اند و نیروهای عراقی آنها را ربوده اند اما این ادعایی کذب است زیرا نیروهای عراقی هیچگاه اقدامی علیه اعضای این گروه انجام نداده است.

وی افزود: این اعضای گروه مجاهدین که در فهرست گروه های تروریستی قرار دارند به نیروهای عراقی که وظیفه حمایت از اردوگاه آنها را  برعهده داشته اند اجازه ورود به داخل اردوگاه و تحقیق درباره حوادث شده اند و آنها تنها زمانی با تحقیقات موافقت کرده اند که مدت زمان زیادی از حادثه گذشته، اجساد منتقل شده و شواهد و مدارک نابود شده است.

نخست وزیر عراق بیان کرد: دولت عراق به توافق با سازمان ملل که گروه مجاهدین بارها آن را نقض کرده اند پایبند است.

وی از جامعه بین المللی و سازمان ملل و همه کشورها خواست که به اجرای توافق امضا شده میان دولت عراق و سازمان ملل برای اسکان اعضای گروه مجاهدین در کشوری دیگر کمک کنند و در اخراج اعضای این گروه که حضورشان در عراق غیرقانونی است به بغداد کمک و یاری رسانند.

خاطرنشان می شود که اخیرا نیروهای مردمی که از جنایات گروه مجاهدین به تنگ آمده بودند به اردوگاه اشرف یورش بردند.پس از این اقدام بازمانده مجاهدین این اردوگاه را به سوی اردوگاه لیبرتی در حومه بغداد ترک کردند.


شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۲
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  مواضع دولت عراق،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: نوری المالکی، نخست وزیر عراق، فرقه مجاهدین، 7 نفر مفقودی، سازمان ملل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی