نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

راستی چطور شد تا دیروز میگفتید که ما هیچ عملیاتی در ایران نکرده ایم اما امروز اعتراف می کنید که ما صیاد شیرازی و صدوقی و دستغیب و ...  را ما کشتیم و بعد هم با ترس و لرز آن را از روی سایتهای خود برداشته و سکوت کردید؟

آقای همایون کهزادی

همایون کهزادی، انجمن یاران، پاریس، بیست و یکم سپتامبر ۲۰۱۳

 
خطاب به سرکرده تروریستها به مریم ومسعود ودیگر قاتلان وجنایتکاران فرقه رجوی
 
ما از روزی که وارد آن پایگاه جهنمی در اشرف شدیم پیه همه چیز رو به تن خود مالیدیم .  زیرا آنجا بالاتر از خطر بود و از همانجا آب از سرمان گذشت. میخواهم این حرف را در گوشهای بسته خود فرو کنید ما بیدی نیستیم که با این بادها بلرزیم…
 
“اگر از سر بریدن میترسیدیم در محفل عاشقان نمی رقصیدیم”
 
حال مسعود میخواهد با عربده کشی وعصبانیت جدا شده ها را بترساند ، اما این را بدانید که ” دیگر آن سبو بشکست وآن پیمانه بریخت ”
 
راستی چطور شد تا دیروز میگفتید که ما هیچ عملیاتی در ایران نکرده ایم اما امروز اعتراف می کنید که ما صیاد شیرازی و صدوقی و دستغیب و ...  را ما کشتیم و بعد هم با ترس و لرز آن را از روی سایتهای خود برداشته و سکوت کردید؟
 
البته از قدیم گفتند آدم دروغگو حافظه ندارد چون یادتان رفته بود که قبلا چی گفته بودید اما امروز از سوزش مجبور شدید که به زبان بیاورید هرچند که این پارسهای نشسته دردی را دوا نمیکند. اما بدانید که تاریخ مصرفتان تمام شده .
 
راستی شما که اینقدر شجاع و نترس هستید وخط ونشان خوب میکشید لطف بفرمایید چرا در سوراخ موش تشریف دارید؟ شما که ماشالله خوب عربده میکشید ولی خوب است که خورده ای به حرفهایی که میزنید فکر کنید زیرا خودت میدانید که مرد عمل نیستی!
 
حداقل طوری حرف بزن که بعد ها بتوانی حرفه بعدی را بزنی چون به نظرم برای یک شخصیت مهم که حرفهایش پشیزی هم ارزش نداره والان فراری شده ومعلوم نیست کجاست خوب نیست …
 
آقا مسعود این را بدانید که تو وامثال توو دیگر سرکردگانت، زندگی تمامی جوانان ایران را خراب کردید. ما چیزی برای از دست دادن نداریم بهتر است که شما مراقب خودتان باشید ودیگر برای جدا شدگان عربده خوابیده وخط نشان نکشید.
 
همایون کهزادی
 پاریس – انجمن یاران ایران
 .....................................
31 شهریور 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  همایون کهزادی ، محمد کرمی، 
برچسب ها: خطاب به مسعود، مریم، همایون کهزادی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی