نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک نماینده پارلمان عراق با اشاره به خاطره‌ای از برخورد مردم عراق با گروه مجاهدین، به نفرت مردم کشورش از این گروه تروریستی اشاره کرد. به گزارش سیرنیوز؛ عبدالحسین عبدالعظیم الیاسری نماینده پارلمان عراق و عضو کمیته مالی این پارلمان با ذکر خاطره‌ای از گروه مجاهدین گفت: ملت عراق در همان دوران دیکتاتوری صدام از تشکیلات تروریستی مجاهدین متنفر بودند و با حضور اعضای این گروه در خاک کشور عراق مخالفت می‌کردند.

صدام رجوی

مردم عراق در زمان صدام هم از مجاهدین متنفر بودند

یک نماینده پارلمان عراق با اشاره به خاطره‌ای از برخورد مردم عراق با گروه مجاهدین، به نفرت مردم کشورش از این گروه تروریستی اشاره کرد.

به گزارش سیرنیوز؛ عبدالحسین عبدالعظیم الیاسری نماینده پارلمان عراق و عضو کمیته مالی این پارلمان با ذکر خاطره‌ای از گروه مجاهدین گفت: ملت عراق در همان دوران دیکتاتوری صدام از تشکیلات تروریستی مجاهدین متنفر بودند و با حضور اعضای این گروه در خاک کشور عراق مخالفت می‌کردند.
 
یاسری در ادامه با بیان خاطره‌ای نفرت ملت عراق از مجاهدین و دلیل این نفرت را این‌گونه توضیح داد: در زمان دیکتاتوری صدام به‌واسطه خفقان سیاسی حاکم امثال من نمی‌توانستیم در حوزه‌های سیاسی فعالیت کنیم و من در آن زمان به فعالیت اقتصادی مشغول بودم. یک بار برای اجاره زمین کشاورزی به استان دیاله سفر کردم تا چند هکتار زمین اجاره کرده به کشت چند نوع محصول بپردازم. وقتی در زمین‌های این استان پرس‌وجو می‌کردم، به زمین‌هایی برخوردم که علی‌رغم حاصلخیزی قیمت بسیار نازلی داشتند!
 
وقتی دلیل را از کشاورزان منطقه جویا شدم، گفتند که این زمین‌ها متعلق به گروه مجاهدین خلق است و با توسل به زور توسط صدام از کشاورزان منطقه گرفته شده و به آنها هدیه داده شده است. آنها برایم توضیح دادند که مجاهدین یک گروه معارض نظام ایران هستند و به همین دلیل هیچ‌کس حاضر به خرید و فروش و مراوده مالی با آنها نیست و همین موضوع باعث شده که قیمت زمین‌های آنها این‌قدر کاهش پیدا کند و آنها به‌نوعی توسط مردم عراق تحریم شده بودند.
 
یاسری که خود از خانواده‌های شهدای ترور عراقی است، ادامه داد: من خودم تعداد زیادی از اعضای خانواده‌ام را در جریان انتفاضه شعبانیه از دست دادم و در جریان مبارزه با دیکتاتوری صدام شاهد بودم که مجاهدین چگونه زن و مرد بیگناه را به خاک و خون کشیدند.
 
وی در پایان با ابراز شادمانی از تخلیه پادگان اشرف گفت: اعضای گروه تروریستی مجاهدین باید هرچه زودتر علاوه بر محاکمه به‌طور کامل از خاک عراق اخراج شوند، زیرا آنها جنایت‌های زیادی در حق ملت ایران و عراق مرتکب شده‌اند.

منبع:  رسانه های ایران
31 شهریور 1392
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  خیانت ،  پارلمان عراق،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: پارلمان عراق، عبدالحسین عبدالعظیم الیاسری، گروه تروریستی مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی