نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 31 شهریور 1392
رجوی ها بعد از سقوط اشرف چاره ای ندارند جز اینکه با ذلت و خواری آپارتمان نشینی و شرایط اردوگاههای پناهندگی را بپذیرند، آینده ی فرقه هم بعد از انتقال و اخراج ساکنان لیبرتی به آلبانی به خوبی قابل پیش بینی است. مسئله اشرف چیزی نیست که در چند صفحه شرح داده شود، باید شاهدان و از بند رستگان فرقه قرون وسطایی رجوی دست به قلم شوند و سالها بگویند و بنویسند که بر آنها و دوستانشان چه گذشت ...

سقوط اشرف
 
اشرف ز جا جنبید و کوهها هنوز نظاره گرند

اشرف زجا جنبید و لرزید، در حالیکه کوههای دور و نزدیک محکم و استوار نظاره گر استبداد و استثمار و بلند پروازی های اشرف ساز زمانه بودند. عاقبت اشرف میعادگاه برده داران بدنام و نشان فرو پاشید و به زباله دان تاریخ پیوست، در حالیکه رجوی را هیچگاه انتظار و آرزوی از دست دادنش نبود.

خدای فرقه به باطل می پنداشت که تا ابد بر تخت قدرت و مسند جنایت خواهد نشست، بر مریدان و مریضان فرمان بی چون و چرا خواهد داد، چه اشتباه بزرگی و عبث آرزوی باطلی، وقتی قلعه الموت با حسن صباح بیگانه و کاخ ها و تخت های شاهان یکی بعد از دیگری به ویرانه تبدیل شده اند؛ رجوی آرزوی باطل در سر می پروراند. اینک موسم به خاک نشستن اشرف است، نمادهای فریب و سمبل های دروغش، یکی بعد از دیگری سقوط و سرنگون می شوند تا درسی باشند برای رجوی و رجوی سانان زمانه، که منبعد با مکر و فریب و ریا، رمالی و رهبری نکنند.

امروز مسعود رجوی بعد از گذشت ده سال غیبت ، ناباورانه به سوگ اشرف، شهر شر و شرارت نشسته، مریم قجر هم سوگوار سقوط آخرین پایگاه ریاست و صدارت بر تروریست هایش در خاورمیانه است. سران فرقه، عاقبت نمردند و دیدند که هدایای پدر صدام همه کف روی آب و حباب هوا بودند، یکی بعد از دیگری از دست رفتند.

جای تعجب است که خودفریبان بیگانه پرست، به جای اینکه از فرط درد و غم و سوزش، قالب تهی کنند و بمیرند، باز به فکر فریبکاری و به اسارت کشیدن اعضای فرقه اند. هر روز که می گذرد حصارهای عینی و ذهنی را بر گرداگرد از بند رستگان اشرف که برای رهایی به کمپ ترانزیت موقت لیبرتی منتقل شده اند، بیشتر می کنند. به خیال خام می خواهند جلوی ریزش نیروها را گرفته و بدنه فرقه را برای ادامه فرمانروایی به اروپا برسانند، هرچند خوب می دانند که تکرار و تکثیر اشرف در اروپا و امریکا یا جای دیگر، محال و غیر ممکن است.

رجوی ها بعد از سقوط اشرف چاره ای ندارند جز اینکه با ذلت و خواری آپارتمان نشینی و شرایط اردوگاههای پناهندگی را بپذیرند، آینده ی فرقه هم بعد از انتقال و اخراج ساکنان لیبرتی به آلبانی به خوبی قابل پیش بینی است.

از مجموع 159 نفری که به آلبانی رسیده اند، تعداد 70 نفر اعلام کرده اند که حاضر به ادامه همراهی و همسایگی در کنار عوامل رجوی نیستند. دولت آلبانی افراد جداشده را در هتلی جداگانه ساکن داده است. قبلاً شاهد جدایی و فرار صدها نفر از ساکنان اشرف و لیبرتی بوده ایم. حال نوبت فرار و جدایی اخراجی های فرقه ی رجوی در کمپ های اروپاست، چون آنها دریافته اند که وعده های رجوی دروغ و سرابی فریبنده برای جلوگیری از رهایی و نجات اعضاءِ هستند.

بگذریم از اشرف فاصله گرفته و به لیبرتی و بعد آلبانی رسیدیم که اینها همه نتیجه فروپاشی اشرف و شکست استراتژی های صد درصد غلط و تاکتیک های ناچاری و اضطراری رجوی هستند.

مسئله اشرف چیزی نیست که در چند صفحه شرح داده شود، باید شاهدان و از بند رستگان فرقه قرون وسطایی رجوی دست به قلم شوند و سالها بگویند و بنویسند که بر آنها و دوستانشان چه گذشت، چه دیدند و چه بی عدالتی ها از سلطه رجوی چشیدند. کتاب ها نوشته شود و فیلم های مستند ساخته شود تا شاید گوشه ای از ظلم و ستم رجوی و رجوی سانان افشاءِ و برملاءِ گردد، درست همان کاری که افراد جداشده انجام داده و شبانه روز به ادامه آن مشغول و فعالند.

فرقه رجوی را باید کالبد شکافی کرد، ماهیت آن را برای عموم مردم و جوامع جهانی افشاءِ نمود تا نسل های بعد بدام فرقه های مخربی چون فرقه رجوی نیفتند.
پرونده سیاه
...............................
 
31 شهریور 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  اشرف نیوز،  نجات یافتگان،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نگاه، 
برچسب ها: اشرف ز جا جنبید، مسعود رجوی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی