نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 1 مهر 1392
ساختار نظامی و در عین حال فرقه ای مجاهدین خلق که کسانی چون مریم رجوی نیز در سخنان خود به آن معترف هستند می تواند برای کشورهای ثالث پذیرنده اعضاء این فرقه نیز تهدید زا باشد.  زیرا نشان دهنده توان بالقوه این فرقه برای حملات تروریستی است.

مریم قجر
گاف مریم رجوی در ژنو !

مریم رجوی عنوان کرد" با سلام بر شهیدان کهکشان اشرف، فرمانده زهره قائمی، همردیف مسئول اول مجاهدین و فرمانده گیتی گیوه چینیان، معاون مسئول اول مجاهدین و ...."

گروه سیاسی -  مریم رجوی از رهبران فرقه تروریستی مجاهدین خلق در اجلاس سازمان ملل در ژنو در سخنان خود نشان داد که اعضاء این فرقه در عراق همچنان دارای تشکیلات و ساختار نظامی هستند.  وی که در تکریم اعضاء  کشته شده این فرقه در جریان درگیری دهم شهریور در پادگان اشرف سخن می گفت از عنوان "فرمانده" برای برخی از این افراد استفاده کرد.

به گزارش بولتن نیوز، مریم رجوی عنوان کرد" با سلام بر شهیدان کهکشان اشرف،  فرمانده  زهره قائمی، همردیف مسئول اول مجاهدین و فرمانده گیتی گیوه چینیان، معاون مسئول اول مجاهدین و ...."

عنوان فرمانده  برای افراد رده بالاتر در ساختار و تشکیلات نظامی و شبه نظامی به کار برده می شود. استفاده از این عنوان از سوی مریم رجوی بیانگر این واقعیت است که رهبران فرقه مجاهدین، تشکیلات نظامی حاکم بر گروه را حفظ کرده و همچنان به افراد تحت امرشان به عنوان شبه نظامی می نگرند.

طبیعی است فلسفه حفظ تشکیلات  شبه نظامی  در میان فرقه مجاهدین خلق، آمادگی برای دست زدن به حملات  مسلحانه  تروریستی است.

این موضوعی است که نگرانی های زیادی در خصوص احتمال دست زدن این فرقه به حملات تروریستی را تشدید می کند.  در گزارش اداره امنیت فدرال آلمان که در سال 2009 میلادی منتشر شد این موضوع مورد تاکید قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش اعضاء  مجاهدین خلق در عراق شبه نظامیان آموزش دیده هستند و این گروه توان دست زدن به حملات خطرناک تروریستی را دارد و به همین دلیل تحت نظر اداره مذکور قرار دارد.

در همین حال سخنگوی این فرقه چند روز پیش در واکنش به حوادث دهم شهریور رسما مخالفان را به ترور تهدید کرد.  وی به صراحت اعلام کرد سرنوشت صیاد شیرازی، لاجوردی، آیت الله مدنی، آیت الله هاشمی نژاد که از قرباینان این فرقه هستند در انتظار مخالفان مجاهدین خلق و عوامل حوادث دهم شهریور است.

ساختار نظامی و در عین حال فرقه ای مجاهدین خلق که کسانی چون مریم رجوی نیز در سخنان خود به آن معترف هستند می تواند برای کشورهای ثالث پذیرنده اعضاء این فرقه نیز تهدید زا باشد.  زیرا نشان دهنده توان بالقوه این فرقه برای حملات تروریستی است.

خودسوزی های ژوئن 2003 در فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی در اعتراض به دستگیری مریم رجوی توسط پلیس فرانسه به اتهام پولشویی و تدارک حملات تروریستی علیه اهداف ایران در خارج از کشور تجربه ایست که از دید خیلی از دولتمردان اروپایی و افکار عمومی این کشورها دور نمانده است.

در چنین شرایطی این سوال مطرح می شود که چرا فردی با سوابق روشن تروریستی و چنین طرز تلقی و نگرشی باید به این اجلاس راه داده شود؟

سخن گفتن مریم رجوی با به بکار بردن عناوین نظامی بر این واقعیت  دلالت دارد که تلاش های وی برای اینکه فرقه را یک گروه طرفدار حقوق بشر و دموکراسی و خود را مدافع حقوق زنان نشان دهد تا چه اندازه مضحک است.

منبع: انجمن دفاع از قربانیان تروریسم
01 مهر 1392طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری، 
برچسب ها: گاف مریم، ژنو، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی