نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 4 مهر 1392
ماه گذشته پدر و مادر محمد نجاریان کرمانی به یکی از کشورهای همسایه جهت ملاقات فرندشان مسافرت نمودند و موفق شدند بعد از مدت 2 سال یکبار دیگر او را از نزدیک ببینند. محمد نجاریان در سال 1390 بعد از  بهبودش، از اشرف فرار و خودش را به نیروهای عراقی میرساند و بعد از مدتی اقامت در بغداد و ملاقات با خانواده به کشوری دیگر عزیمت می کند و در حال حاضر سلامت و موفق می باشد.

دیداری دوباره، تولدی دوباره

ماه گذشته پدر و مادر محمد نجاریان کرمانی به یکی از کشورهای همسایه جهت ملاقات فرندشان مسافرت نمودند و موفق شدند بعد از مدت 2 سال یکبار دیگر او را از نزدیک ببینند.

 محمد نجاریان در درد دلهایش با مادر اشاره ای به رخداد 19 فروردین و نجات خودش کرد که چگونه مسئولین سازمان وی را فریب داده بودند و به وی گفته بودند آمدند شما را از بین ببرند و دستور شلیک به شما را  به آنها داده اند و خدا را بار دیگر شکر میکرد که توانست زنده از زیر آن زرهی که زیرش  کرده بود نجات پیدا کند.

خانواده که بارها فیلم زیر کردن زرهی را دیده بودند و نمی دانستند وی کی بوده و سرنوشتش چه شده با شنیدن این موضوع که فرد زیر شده پسر خودشان بوده ابتدا جا خورده سپس بار دیگر از خداوند بخشنده این تولد دوباره را شکر و دست به نیایش برده از آنجاییکه محمد نجاریان  بعد از زیر گرفته شدن زرهی مدتی از ناحیه دو پا مصدوم و ویلچر نشین بود نتوانسته بود جدا شود و قبلا نیز به خاطر اقدام به فرار بینی وی را شکسته بودند و سازمان قصد داشت وی را در این درگیری با پلیس عراق، کشته و با دجالگری هم از دست او خلاص شود و هم سیاست شهید سازی خود را دنبال نماید. پدر و مادر حدود یکماه رمضان مهمان فرزندشان بودند.

 خانواده وی بعد از بازگشت، به دفتر انجمن  مراجعه نموده و مختصری از تعاریف محمد را بازگو کردند و برای همه بچه های اسیر چنگال رجوی و خانواده های آنها دعا نموده که بتوانند عزیزانشان را در سلامت دیدار کنند.

 محمد نجاریان در سال 1390 بعد از  بهبودش، از اشرف فرار و خودش را به نیروهای عراقی میرساند و بعد از مدتی اقامت در بغداد و ملاقات با خانواده به کشوری دیگر عزیمت می کند و در حال حاضر سلامت و موفق می باشد.  
منبع:  انجمن نجات مرکز البرز
پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
طبقه بندی: تهران،  آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: محمد نجاریان کرمانی، دیداری دوباره، تولدی دوباره،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی