نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پیام صوتی مسعود رجوی که اخیرا در سایت های مجاهدین منتشر شده، بسیار خطرناک، نقشه مسیر تداوم راه گذشته و باقی ماندن در عراق است. پیامی که از نظر محتوایی حاصلی جز مرگ دسته جمعی و نابودی آگاهانه اکثر اعضای مجاهدین را در پی نخواهد داشت.

رجوی


پیام ۲۷ شهریور رجوی؛ هیچ عضوی از مجاهدین به خارج از عراق نخواهد رسید!

محمد علوی، آریا ایران، بیست و پنجم سپتامبر ۲۰۱۳


شاید این مجموعه ، فرآیندی از آخرین نمادهای ایدئولوژیکی رجوی برای اعضای فرقه اش باشد.توصیه می شود دست اندرکاران حقوق بشر،تحلیل گران و منتقدین، پیام اخیر رجوی را گوش دهند.تا با اقدامات روشنگرانه و تا جایی که فرصت باقی است، از مرگ دسته جمعی اعضای مجاهدین در کمپ لیبرتی و عراق جلوگیری نمایند.

«اسطوره اشرف» یا مرگ دسته جمعی اعضای مجاهدین در عراق؟

پیام صوتی مسعود رجوی که اخیرا در سایت های مجاهدین منتشر شده،بسیار خطرناک، نقشه مسیر تداوم راه گذشته و باقی ماندن در عراق است.پیامی که از نظر محتوایی حاصلی جز مرگ دسته جمعی و نابودی آگاهانه اکثر اعضای مجاهدین را در پی نخواهد داشت.

از هفته گذشته خبرهایی مبنی بر این وجود داشت که پیام ویژه ای به ساکنان کمپ لیبرتی در عراق رسیده است.خلاصه پیامی از رجوی که وعده داده شده بود روزهای آینده ورق ۵۲ کشته را برخواهیم گرداند.این پیام ۱۷ روز پس از وقایع اخیر پادگان اشرف منتشر شده و مشخصا بر روی “الگوی عاشورایی” و “لشگرهای فدایی”، اشاره و تاکید گردیده است.

رجوی در این پیام گفته است؛”تا آخر باید ایستاد و آنها را وادار به عقب نشینی و شکست نمود.” اما مشخص ننموده است چگونه؟ و با چه امکانی؟

در”نقشه مسیری” که “لشگرهای فدایی” ملزم به دفاع از کمپ لیبرتی و ماندگاری برای خلق “هزار اشرف” و آمادگی برای جنگ با طرف مقابل در عراق می باشند، با چه وسیله، روش و ابزاری می توانند به پیروزی های موهوم یا مبهم دست یابند؟! آیا چنین توهمی در مسیر مسدود نمودن راه آزادی ساکنان و نابودی کامل آنان طراحی شده است؟

در واقع محتوای پیامی که منتشر شده،نقشه راهی است که کمپ لیبرتی را به “اشرف ثانی” تبدیل می نماید. برای رسیدن به این نقطه “لشگرهای فدایی ۱۰۲″ را در کمپ لیبرتی گسترش می دهند. و تا لحظه ای که به “کهکشان” موهوم رجوی برسند، کار تمام شده و به “پیروزی” دست یافته اند. نام مستعاری برای مرگ دسته جمعی!

نکته مهم دیگری که در این پیام وجود دارد، تکرار تهدیدات گذشته راجع به منتقدین،جداشدگان و خانواده های اعضای سازمان است.ظاهرا رجوی به اعضای خارج کشوری خود دستور داده است ، از همه امکانات برای سرکوب و از میدان به در کردن منتقدین در هر جای دنیا استفاده فعال نمایند.نام این کار “دفاع فعال” گذاشته شده است.یعنی ضرب و شتم و حذف فیزیکی در روز روشن!

شاید این مجموعه ، فرآیندی از آخرین نمادهای ایدئولوژیکی رجوی برای اعضای فرقه اش باشد.توصیه می شود دست اندرکاران حقوق بشر،تحلیل گران و منتقدین، پیام اخیر رجوی را گوش دهند.تا با اقدامات روشنگرانه و تا جایی که فرصت باقی است، از مرگ دسته جمعی اعضای مجاهدین در کمپ لیبرتی و عراق جلوگیری نمایند.

رجوی تاکید دارد همه ساکنان لیبرتی باید مجموعه ای از ” لشگرهای فدایی ۱۰۲ ” شده و خود را برای فدا کردن آماده نمایند. تا به این شکل تضمینی برای تداوم حیات و فعالیت های سازمان خارج کشوری مجاهدین در اروپا و آمریکا فراهم گردد. رجوی می خواهد همه را در عراق به کشتن دهد!

۲۴ سپتامبر ۲۰۱۳

محمد علوی
.............................http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نقض حقوق اعضاء،  قربانیان خشونت و ترور ،  فرقه گرایی، 
برچسب ها: پیام صوتی مسعود رجوی، شگرهای فدایی، پیام ۲۷ شهریور رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی