نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

روزنامه "کلنراشتات آنسایگر" که در کلن منتشر می شود، از دستور دولت آلمان به مسئولین شهر کلن مبنی بر پذیرش 77 نفر از اعضای گروهک منافقین خبر داد. این دستور به دنبال توافق نمایندگان سازمان ملل و دولت آلمان در پذیرش 97 نفر پناهنده از اعضای گروهک منافقین صادر شده باشد که 77 نفر از این تعداد قرار است به شهر کلن فرستاده شوند.

لیبرتی - آلمان

نوید رهایی ، عربی - آلمانی
گروهک منافقین به کشور آلمان منتقل می‌شوند      
   
روزنامه "کلنراشتات آنسایگر" که در کلن منتشر می شود، از دستور دولت آلمان به مسئولین شهر کلن مبنی بر پذیرش 77 نفر از اعضای گروهک منافقین خبر داد.

به نظر می‌رسد این دستور به دنبال توافق نمایندگان سازمان ملل و دولت آلمان در پذیرش 97 نفر پناهنده از اعضای گروهک منافقین صادر شده باشد که 77 نفر از این تعداد قرار است به شهر کلن فرستاده شوند.

براساس این گزارش 97 نفر عضو گروهک منافقین کسانی هستند که پیش از این در کشور آلمان پرونده پناهندگی داشته‌اند و در زمان حکومت صدام در عراق از آلمان به این کشور فرستاده شده بودند.

این در حالی است که مسئولین شهر کلن از جمله آقای گیدوکاهلن رئیس شورای شهر کلن به این تصمیم به شدت اعتراض کرده و حضور این افراد که سابقه فعالیت‌های نظامی، تروریستی و زندگی فرقه‌ای داشته‌اند را مخل امنیت شهروندان کلن می‌داند.

به دنبال انتشار این خبر، گروه‌های متشکل از جدا شده‌های این فرقه با ارسال نامه و ایمیل به مسئولین شهر کلن و مقامات دولت آلمان با یادآوری اعمال خشونت‌آمیز اعضای این گروه نسبت به کنترل دقیق این افراد هشدار دادند.

همچنین در این نامه‌ها نام برخی از تشکل‌های پوششی گروهک منافقین از جمله شورای ملی مقاومت، پناهندگان ایرانی مقیم آلمان، کانون پناهندگان ایرانی در کلن، جمعی از ایرانیان دموکرات مقیم آلمان و جمعی از ایرانیان پناهنده، برده شده است که با ظاهر پوششی به فعالیت برای سازمان منافقین مشغولند.
شایان ذکر است بر اساس توافق سازمان ملل و دولت عراق قرار است اعضای گروهک منافقین در عراق که هم اکنون در کمپ لیبرتی مستقر هستند به عنوان پناهنده در کشورهای پناهنده پذیر پذیرش شوند و تاکنون فقط کشور آلبانی با انتقال 210 نفر از اعضای این فرقه موافقت کرده است.

خبرگزاری تسنیم
92/07/07طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  آلمان، 
برچسب ها: لیبرتی آلمان، نوید رهایی، کلنراشتات آنسایگر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی