نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1392

رجوی با شعبده بازی ناشیانه و در ادامه خصلت پیروزی نمایی، می کوشد اصل مسئله تخلیه اردوگاه اشرف را نیز به عنوان یک پیروزی به حساب خود بنویسد و کشته شدن 52 نفر در ازای این پیروزی بزرگ چیزی نیست، اذهان را از مسئولیتی که متوجه وی است منحرف نماید ...

رجوی حتی غیرت مترسك بودن را ندارد،

چون هیچ مترسكی تا كنون فرار نكرده است.

رجوی مترسک یا فرمانده!

 

اذعان رجوی به نامشروع بودن دستورهایش؛

 

هیچکس حادثه در اردوگاه اشرف را آنگونه که رجوی می بیند و برای به کشتن دادن 52 نفر از نیروهایش در این اردوگاه به خودش دسته گل می دهد، نگاه نمی کند؛ تمام تحلیل گران اصل را بر این گذاشته اند که رجوی می دانست که چنین اتفاقی می‌افتد پس بایستی کاری می کرد تا جان نیروهایش به خطر نیفتد.

 

رجوی به جای پاسخگویی در این باره مثل همیشه به دفاع از ندانم کاریش پرداخته و از موضع رهبری ایدئولوژیک و صاحب تام و تمام جان و خون اعضای مجاهدین، با واکنش پلیسی - امنیتی مدعی شده که اساساً حمله برای کشتن وی بوده است و از آن احمقانه تر این که تلاش دارد وانمود نماید که در اردوگاه اشرف بوده است.

 

 

اما از آنجا که این شارلاتان بازی کسی را نمی فریبد و برفرض هم که کسی آن را باور کند در اصل مسئله که همانا در تناقض بودن این ادعا که می دانسته به اردوگاه اشرف حمله خواهد شد و همچنان نیروها را آنجا نگه داشته است و بنابراین مسئول کشته شدن این افراد است، تفاوتی ایجاد نمی کند!

 

وانگهی حتی ساده باورترین افراد هم با روشهای ابلهانه عملیات روانی بقایای رجوی پی برده بودند که یکی از دلایل مهم نمایی اردوگاه اشرف آن بود که القا کنند چیزی گرانبهاتر از اموال و دارایی‌ها در آن اردوگاه پنهان شده است.

 

از این گذشته، رجوی با این شعبده بازی ناشیانه و در ادامه خصلت پیروزی نمایی، می کوشد اصل مسئله تخلیه اردوگاه اشرف را نیز به عنوان یک پیروزی به حساب خود بنویسد و با ادعای این که مهاجمین به دنبال وی بوده اند و چون او را نیافتند پس آنان شکست خورده و مجاهدین پیروز شده اند و در نتیجه کشته شدن 52 نفر در ازای این پیروزی بزرگ چیزی نیست، اذهان را از مسئولیتی که متوجه وی است منحرف نماید.

 

رجوی فراموش کرده است، اولین کسی که پس از آن حادثه با سوز و حسرت و آه از سوختن راه حل بازگشت به اشرف سخن گفت همسرش در پاریس بود و از اعتراف به این که کادرهای معتمدش را برای بازماندن راه بازگشت به اردوگاه اشرف که آن را هم با کمک حامیان خارجی و فشار آنان به سازمان ملل و دولت آمریکا وعده داده بود، طفره می رود.

 

اما وقتی نوبت به توضیح در باره حضور و نگه داشتن آن 100 نفر در اردوگاه اشرف می رسد در یک توجیه منفعلانه مدعی ماندن داوطلبانه نیروهای قربانی شده در اردوگاه اشرف می شود که از اساس و صرفنظر از استراتژی بازگشت به اشرف، حتی در تضاد با عملکرد و برنامه اعلام شده مجاهدین برای فروش اموال و ضرورت باقی ماندن مسئولین مجاهدین برای نظارت بر آن می باشد، برنامه ای که می‌توانست از ابتدا به سازمان ملل واگذار شود و با دست برداشتن از لجبازی این تعداد نیز به کمپ لیبرتی منتقل شوند.

 

این موضع گیری رجوی، که در حقیقت پنهان شدن در پشت حضور داوطلبانه نیروها و شانه خالی کردن از مسئولیت تصمیم گیریهای نادرست و ندانم کاریهایش است، بیانگر آن است که رجوی بیش از سایرین به نامشروع بودن فرامینش وقوف و اذعان دارد و حتی جرأت اعلام این که وی موافق و مشوق حضور آنان در این اردوگاه بوده است را ندارد و کاملاً غیرمسئولانه بهانه می آورد که آنان داوطلب ماندن در اردوگاه اشرف بوده اند، گویی با وجود جایگاه وی در مقام رهبر عقیدتی و صاحب خون و جان اعضای مجاهدین ( جایگاهی که بیش از 20 سال است به صراحت در تشکیلات مجاهدین تبیین شده است) جایی هم برای اختیار و گزینش آنان باقی مانده است که مثلاً کسی به میل و رغبت خود خواهان ترک اردوگاه اشرف و رفتن به کمپ لیبرتی باشد و اگر رجوی چنین ادعایی دارد بایستی پرسید پس رهبر عقیدتی و فرمانده تشکیلاتی مجاهدین چه نقشی بازی می کند؟

 

ایران دیدبان

......................

08/07/92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  سران فرقه رجوی،  دیدگاه، 
برچسب ها: رجوی، مترسک رجوی، درگیری اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی