نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان

"تیر نفاق بر پیکر مادری دلسوخته"

2500 کیلومترمسافت، با هدف نجات اسرای فرقه رجوی

این مادر که سالهاست در هجران تنها فرزند جگرگوشه اش، شب را به صبح میرساند ، برای سومین بار است که بامید دیدار یوسف اش "خسرو بلوچ اربابی" در مقابل اسارتگاه اشرف ، مصمم و استوار حضور یافته ، و با اراده ای پولادین همچنان در مقابل جهنمی که رجوی برای فرزندان بیگناه ایرانی مهیا کرده است...
این بار تیر نفاق بر پیکر مادری دلسوخته اصابت کرد (تكرار)

با خبر شدیم یکی از تیرهای رها شده از سوی فریب خوردگان فرقه رجوی، به سوی مادری 68ساله که از شهرستان نیکشهر استان سیستان وبلوچستان، برای ملاقات فرزندش به عراق رفته بود اصابت و باعث زخمی شدنش گردید.

این مادر که سالهاست در هجران تنها فرزند جگرگوشه اش، شب را به صبح میرساند ، برای سومین بار است که بامید دیدار یوسف اش "خسرو بلوچ اربابی" در مقابل اسارتگاه اشرف ، مصمم و استوار حضور یافته ، و با اراده ای پولادین همچنان در مقابل جهنمی که رجوی برای فرزندان بیگناه ایرانی مهیا کرده است، درکنار دیگر مادران به تحصن خود ادامه میدهد.

آری ، بدون تردید زخمهای جسمانی این مادر گرامی مداوا درمان خواهد شد . اما جای یک زخم باقی می ماند. زخمی زهرآگین که دلها را نشانه گرفته و سوزانیده است. زخم عمیقی که مادران،پدران،فرزندان وهمسران این فریب خوردگان ، از عملکرد ننگین ،جنایتکارانه و ضد انسانی این فرقه در دل دارند، هرگز فراموش شدنی نیست.وبرای ثبت به تاریخ سپرده خواهد شد. تا آیندگان ونسلهای فردا زمانیکه به تاریخ مراجعه میکنند، بدانند باستناد اینگونه اعمال جنایتکارانه وضد انسانی ، چه صفحات سیاه وتاریکی در بیلان کاری فرقه ها وجود دارد.

اگرچه در تاریخ گذشته نظیر اینگونه جنایات ،توسط هیچ جنایتکاری ثبت نشده است ،اما داریم انسان نماهایی بیمار و مسخ شده ازهویت انسانی درقالب فرقه ای بنام "سازمان مجاهدین خلق ایران " که توانسته است نقاط تاریکتر تاریخ را خلق و تکمیل نماید و توانسته است رتبه های برتر "جنایت" را در تاریخ گذشتگان کسب کند.

منبع: انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

...............................................


همایش یک روزه انجمن نجات در شهرستان ایرانشهر

منبع: انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان

http://www.nejatngo.org/fa/post.aspx?id=11817


گردهمایی جمعی از خانواده هائی که عضوی از خود را در زندان فرقه رجوی اسیر دارند، با شرکت فرماندارمحترم شهرستان ایران شهرو اساتید محترم دانشگاهی و معاونت محترم دادستان ایرانشهر درسالن اجتماعات هلال احمر شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.

در این همایش که به دعوت انجمن نجات سیستان و بلوچستان و با همکاری هلال احمر ایرانشهر برگزار شد، برنامه های متنوعی انجام شد.

پس از تلاوت چند آیه از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، مسئول انجمن نجات استان به حضار خوش آمد گفته و مختصری از اهداف و شکل گیری و اقدامات انجام شده انجمن را به اطلاع حاضرین رسانیدند.

سپس فرماندار محترم شهرستان ایران شهر به ایراد سخنرانی پرداختند و با ارائه یک تحلیل سیاسی از روند ذلت بار فرقه مجاهدین پرده برداشته و از همکاری این فرقه با دشمن ، چه در زمان صدام و چه در زمان کنونی ابراز انزجار نمودند.

سخنرانی یکی از اساتید محترم دانشگاه ، با مضمون نگاه از بیرون به روابط و مناسبات درونی فرقه ها ، بویژه فرقه رجوی ، مورد توجه حضار قرار گرفت و پس از آن معاونت محترم دادستان ایرانشهر به لحاظ قانونی ، نحوه برخورد با کسانی که از زندان اشرف گریخته و به دامان خانواده و مردم می پیوندند را مورد بررسی قرار دادند و موارد قانونی رافت اسلامی و امان نامه جمهوری اسلامی که شامل حال این فریب خوردگان می شود را باطلاع خانواده ها رسانیدند.

برنامه با پخش فیلم مستندی از عملکرد این فرقه ادامه داشت.

درادامه این همایش ، 2 تن از کسانی که حدود 5 ماه قبل موفق شده بودند از قرارگاه اشرف فرار کنند به روشنگری پرداختند و زوایای هولناکی را از آنچه در حدود 25 سال بر آنان گذشته بود را بیان نمودند. که مورد توجه حضار قرار گرفت.

در پایان خانواده ها ، ضمن تشکر از مسئولین که این همایش را برگزار کرده اند، درخواستهای خود برای اعزام به مقابل اشرف و انجام دیدار و ملاقات و گفتگو با عزیزانشان را باطلاع رساندند.

دوشنبه ۵ دی ۱۳۹۰

..............................................

2500 کیلومترمسافت، با هدف نجات اسرای فرقه رجوی

اولین کاروان خانواده های 16 تن از اسیران در بند فرقه تروریستی رجوی، که سالهاست درقلعه اشرف ، درشستشوی مغزی به سر می برند، روز پنجشنبه 24 شهریور و به مقصد عراق حرکت نمودند.
در جمع خانواده ها مادران و پدران پیر 65 ساله تا نوجوان 16 ساله حضور دارند.

این عزیزان با دلی شکسته ، اما سرشار از امید و توکل به خدا وبا اراده ای قوی ، مصمم هستند تا برای نجات فرزندانشان از اسارتگاه جهنمی از هیچ کوششی دریغ نورزند، چه طی مسافتی بیش از 2500 کیلومتر از اقصی نقاط جنوب شرقی کشور مانند چابهار، نیک شهر، شراوان و.......... اراده ای قوی را طلب می کند.
خانواده ها ابتدا درمراسمی که از سوی انجمن استان سیستان و بلوچستان تدارک دیده شده حضور یافتند و شاهد برنامه های مختلفی بودند.

توضیحات یکی از مسئولین انجمن نجات ، در خصوص اهداف این سفر ، آغاز گر برنامه بود که در پایان با پاسخگویی به سئوالات خانواده ها ادامه یافت.

سپس آقای برات کیخائی ، آزاد شده از اسارتگاه اشرف که سالها از عمرش را در جمع این فرقه سپری کرده است در جمع خانواده ها حضور یافت و به سئوالات آنها پاسخ داد. آقای کیخائی خطاب به خانواده ها گفت: اگر چه من سالهای مدید و طولانی ای را در خدمت این فرقه به سر بردم و جوانی و نوجوانی ام با بیهودگی تلف گردید، اما اینک در کنار مردم عزیز کشورم و در کنار خانواده ام هستم و از همه مهمتر آزادی را کسب کردم. صحبتهای ایشان ، احساساتی بود برخاسته ار دل ایشان که مورد توجه خانواده ها قرا گرفت ، چنانچه در پایان تمامی پدران و مادران گرداگرد ایشان تجمع نموده و هر کدام عکسی را به او نشان می دادند و از او نشانی میخواستند.

ازطرف دیگر پیام محبت آمیز آقای عبداللطیف شادوری یکی دیگر از رهائی یافتگان از فرقه به جمع خانواده ها ابلاغ شد، از آنجا که آقای شادوری درآستانه ازدواجش بود موفق به حضور در این محفل نگردید.
این عزیزان صبح جمعه 25 شهریور زاهدان را به مقصد عراق ترک کردند.

منبع: انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان
سه شنبه ۵ مهر ۱۳۹۰

http://www.nejatngo.org/fa/post.aspx?id=11327

.............................

كاربران:
   
بلوچی
دوشنبه 8 مهر 92 10:26

سلام در اکثر استانها سایتی برای خانواده های که تلاش برای رهایی فرزندانشان از گروهک رجوی میکنند تحت عنوان انجمن نجات وجود داره غیر از استان ما ( سیستان و بلوچستان ) لطفا کمی به فکر ما خانواده های استان سیستان و بلوچستانی باشید که مطالبمان را درج کنید.


   
انجمن نجات سیستان و بلوچستان: "تیر نفاق بر پیکر مادری دلسوخته"   
دهواری
سه شنبه 21 آبان 92 09:25
ندارم
نظر خانواده بلوچی را من نیز تکرار میکنم در همه استانها یک انجمنی به اسم انجمن نجات هست غیر از استان سیستان وبلوچستان برای بیان ناگفته هایمان لطفا برای ما هم وقت بگذارید با تشکر به امید جواب .

.........................
نوید رهایی
08 مهر 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  تهران،  سیستان و بلوچستان،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: انجمن نجات مرکز سیستان و بلوچستان، خانواده ها، اردوگاه اشرف، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی