نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

برخی منابع آگاه در پارلمان عراق از وجود گورستان جمعی متعلق به مفقودین کویتی در اردوگاه اشرف مقر گروهک مجاهدین خلق خبر دادند؛ اردوگاهی که بیش از یک سال است تحت کنترل دولت عراق قرار دارد.

شاهزاده کویتی

تیم اطلاعاتی آمریکایی – کویتی طی حوادث اخیر اردوگاه، وارد آن شده تا اجساد مفقودین را بررسی نماید که در میان این مفقودین، شاهزاده کوچکی نیز وجود دارد که دختری از خاندان حاکم کویت است.

کویت در تصفیه اعضای گروهک منافقین در عراق دست داشته است     
    
  
به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از بنیاد سحر، این منابع خاطرنشان کردند: تیم اطلاعاتی آمریکایی – کویتی طی حوادث اخیر اردوگاه، وارد آن شده تا اجساد مفقودین را بررسی نماید که در میان این مفقودین، شاهزاده کوچکی نیز وجود دارد که دختری از خاندان حاکم کویت است.
این منابع همچنین اظهار کردند: «اطلاعات کویت در تصفیه اعضای گروهک منافقین در عراق دست دارد؛ چرا که این فرقه در جنایت کشتار اسیران کویتی که در میان آنان شاهزاده خانم خردسال کویتی دیده می شود مشارکت داشتند. این جنایت پس از حمله نظام سرنگون شده صدام در سال 1991 به کویت صورت گرفته است.»
این منابع که نخواستند نامشان فاش شود، عنوان کردند: «عملیات تصفیه اعضای گروهک مجاهدین خلق در عراق که ظرف مدت کوتاهی 50 تن از آنان را شامل شده است با مساله مفقود الاثرهای کویتی در ارتباط بوده که در میان این مفقود الاثرها شاهزاده کوچکی از خانواده امیر جابر الصباح وجود داشته است و این مساله نیز مشخص شده است که این مفقود الاثرها در یکی از پایگاه های این فرقه نگهداری می شدند.
این منابع تاکید کردند که تیمی از اطلاعات کویت با همکاری آمریکا وارد اردوگاه گروهک منافقین شده و اقدام به بررسی و جستجوی اجساد دفن شده در گورستان های جمعی که تاکنون چیزی از آنها اعلام نشده بود، نمودند.
این منابع تاکید کردند که اجساد مفقودین به کویت منتقل شده تا آزمایش های DNA  از آنان صورت گیرد تا هویت این اجساد مشخص گردد و فرزندان و نزدیکان خانواده امیر جابر الصباح نیز شناخته شوند.
گفتنی است، منابع آگاه شورای استان دیاله عراق نیز گورهای دسته جمعی كه چندی پیش در اردوگاه اشرف كشف شدند را متعلق به تعدادی از سركردگان و اعضای گروهك تروریستی منافقین دانست كه به دستور مقامات این گروهك تروریستی اعدام شدند و در این اردوگاه دفن شدند.
 
11 مهر 92
.............................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  قربانیان خشونت و ترور، 
برچسب ها: منافقین، اشرف کویت، صدام رجوی، شاهزاده کویتی، مفقودین کویتی در اردوگاه اشرف، DNA، تصفیه منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی