نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 12 مهر 1392
وارونه نگری، فقط یک اشتباه محاسبه و یا سوء برداشت نیست، یک بیماری است که در مورد رجوی و دار و دسته اش اثبات شده که غیرقابل علاج است. به نمونه ای مهم و جدیدترین وارونه نگری در باره حادثه در اردوگاه اشرف را از زبان یکی از اعضای اصلی باندرجوی، دقت کنید:*

وارونه
وارونه نگری دار و دسته رجوی و طلبکاری از منتقدین؛

وقتی رژیم آچمز شد!

با همین وارونه نگری است که شوالیه باند رجوی به نبرد اپوزیسیون می رود و بهای خون مقتولین اردوگاه اشرف را از آنها طلب می کند که همانا سکوت در برابر ندانم کاریها و بی کفایتی های رجوی است و ادعا می کند که بازهم مجاهدین حاضرند نیروهایشان را قربانی کنند، به شرط آن که کسی در مقابل آنان ادعایی نداشته باشد.

وارونه نگری، فقط یک اشتباه محاسبه و یا سوء برداشت نیست، یک بیماری است که در مورد رجوی و دار و دسته اش اثبات شده که غیرقابل علاج است. به نمونه ای مهم و جدیدترین وارونه نگری در باره حادثه در اردوگاه اشرف را از زبان یکی از اعضای اصلی باندرجوی، دقت کنید:*

اول اشاره به وضعیت بحرانی مجاهدین در عراق و فرار کردن 42 نفر از اردوگاه اشرف اینچنین می گوید :« بدنبال اطلاع از نیات شوم جانیان بود که با وساطت خانم مریم رجوی، 42 اشرفی قبول کردند که اشرف را در ساعت 22 روز چهارشنبه 20 شهریور ترک کنند... دشمن ضد بشری خیلی خوب احساس میکند که اشرف کانون نبرد بوده است، این درحالی بود که اشرفیان در محاصر کامل بودند و هم اکنون در زندان لیبرتی هستند...»

دوم و در یک تناقض آشکار بیماری وارونه نگری بقایای رجوی را به طرز آشکاری نشان می دهد:«اشرف نشان داد که مجاهد بی سلاح بسیار خطرناکتر از مجاهد با سلاح است. زیرا این کانون، مجاهدین را پرورش داد که هر جمعی از آنها با آماده باش تمام عیار شبانه روزی، آماده مقابله با هر توطئه رژیم هستند و حال "اشرف در کهکشان زهره ، و در انقلاب مریم، تکثیر شد. دشمن بزودی در خواهد یافت که مجاهدین "بی مکان خاص" هم بسیار خطرناک تر از مجاهدین محصور در اشرف خواهند بود... در حالیکه عواطف عمیق انقلابی و انسانی و خاطرات مستمر چندین ساله با تک تک شهدا، این روزها در درون مجاهدین موج میزند، اما قتل عام اشرف را یک صحنه نبرد سرنگونی می بیندند که به ضربه ای جانکاه به دشمن ضد بشر تبدیل شده است! این حماسه در قلب استراتژی و نبرد سرنگونی بوده است.»

مرگ 52 نفر آن هم از کادرهای اصلی باندرجوی یعنی آمادگی برای مقابله با هر توطئه و زدن ضربه ای جانکاه به رژیم!

طنز نهفته در این جمله که نوید می دهد اعضای مجاهدین پس از خارج شدن از حصار اشرف و بی مکان خاص، بسیار خطرناک تر از قبل خواهند بود؛ یعنی این که آمادگی آنها برای مردن به مثابه مقابله با هر گونه توطئه ای چندبرابر قبل خواهد شد!

با همین وارونه نگری است که شوالیه باند رجوی به نبرد اپوزیسیون می رود و بهای خون مقتولین اردوگاه اشرف را از آنها طلب می کند که همانا سکوت در برابر ندانم کاریها و بی کفایتی های رجوی است و ادعا می کند که بازهم مجاهدین حاضرند نیروهایشان را قربانی کنند، به شرط آن که کسی در مقابل آنان ادعایی نداشته باشد:

«یک روی سکه این است که اشرفیان را به زندان لیبرتی بردند، 52 نفر آنها را قتل عام و 7 نفر را به گروگان بردند و اشرف را تعطیل کردند. و دشمن لُغز فروپاشی میخواند و دم و دمبالچه هایش هم با پوزیسیون دلسوزی برای این اشرفیان بی پناه، اشک تمساح میریزند و مدعی تلاش برای نجات آنها از زندان لیبرتی هستند... اگر پرداخت بها آنهم بالاترین بهاء لازم نبود که نیاز به مجاهد و مجاهد خلق نداشت، مخالفان "ولایت فقیه" کم نبوده و نیستند، ولی برای این مخالفتشان، آیا بهای مشخصی حاضرند بپردازند. یا آنگاه که دشمن بها را بالا میبرد، آنها هم از صحنه مبارزه حذف میشوند؟ اما مجاهدین که با فدای تمام عیار به صحنه آمده اند، رژیم را آچمز کرده و به سوی سرنگونی میرانند.»

پس معلوم شد که کشته شدن این 52 نفر از سوی مجاهدین بهایی بوده است که برای مصور کردن نبرد سرنگونی آن هم برای آچمز کردن رژیم پرداخته اند و منتقدین که حاضر نیستند اعضای این گروه قربانی ندانم کاریهای رجوی بشوند، در حال ریختن اشک تمساح برای نجات جان ساکنان کمپ لیبرتی اند!

ایران دیدبان

12 مهر 1392
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
* اشرف کانون استراتژیک نبرد تعطیل شد یا تکثیر؟ - هادی روشن روانی
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نجات یافتگان،  دیدگاه، 
برچسب ها: وقتی رژیم آچمز شد!، وارونه نگری دار و دسته رجوی، هادی روشن روانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی