نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دختران و زنان فریب خورده بسیاری در درون  وجود دارند که بدلیل تجاوز و دریدگی پرده عفت و حیا توسط اعضاء و پیشمرگان وحشی صفت، فساد و هوس باز دیگر نمی توانند به کانون خانواده و یا جامعه برگردنند و تبدیل به بردگان جنسی شده اند.

گروهک تروریستی کومله

مرگ و میر های زیاد پیشمرگان و زندانی شدن شان بخاطر مصرف مواد مخدر و قرص های روانگردان!


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از بولتن نیوز از کردستان عراق، در مقر و اردوگاههای گروهک تروریستی کومله، فساد اخلاقی و گرایش روزمره چوانان و نوجوانان فریب خورده پیشمرگ کومله، به مواد مخدر و داروهای متادون، به اوج خود رسیده است.

طی روزها و ماههای اخیر، فساد اخلاقی و گرایش به مواد مخدر در بین اعضاء و کادرهای این گروهک فاسد و تروریستی، کم سابقه بوده و بشدت در بین اعضای تروریست کومله شیوع یافته است.

بر اثر استعمال مواد مخدر و همچنین مصرف قرص های مخدر متادون و ترامادل، تاکنون بسیاری از اعضاء، کادرها، مسئولین و پیشمرگان، منزوی و تحت سلطه سران گروهک تروریستی کومله در آمده اند .

پلاتفرم و یا تخریب شخصیتی و همچنین ترور شخصیتی پیشمرگان و اعضاء از استراتژی های گروهک تروریستی کومله است.

گروهک تروریست و کردستیز کومله برای تسلیم کردن فرد در مقابل ایدئولوژی گروه و همچنین آماده کردن فرد برای پذیریش هویت جدید با ماهیت تروریستی و گروهی، با مشروعیت بخشیدن به استعمال دخانیات و مواد مخدر و قرص های روان کردن و عدم محدویت در روابط دختران و پسران در درون گروه اهداف شوم خود را بیش می برند.

دختران و زنان فریب خورده بسیاری در درون گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله وجود دارند که بدلیل تجاوز و دریدگی پرده عفت و حیا توسط اعضاء و پیشمرگان وحشی صفت، فساد و هوس باز دیگر نمی توانند به کانون خانواده و یا جامعه برگردنند و تبدیل به بردگان جنسی شده اند.

 

روابط نا سالم و نامشروع پسران و دختران در حساس ترین شرایط سنی و عدم محدویت در روابط،منجر به باتلاقی برای اعضاء و پیشمرگان فریب خورده کومله ها گردیده است.

پخش بی حد و مرز سیگار ، مواد مخدر و قرص های اعتیاد آور در درون گروهک،یکی دیگر از عوامل وابستگی اعضاء و پیشمرگان به گروهک تروریستی کومله می باشد.

گروهک تروریستی کومله به دستور سرکردگان شان و در راس آنها عبدالله مهتدی،با این هدف که افراد معتاد و آلوده به مواد مخدر از جایگاه اجتماعی برخوردار نمی باشند، تلاش می کنند افراد را معتاد کرده و اختیار عمل بیشتری بر آنان داشته باشند.

گروهکهای تروریستی کومله در سال گذشته بدلیل نداشتن برنامه های مشخص و معین در بلاتکلیفی بسر می برند و هیچ برنامه ی برای آینده ندارند و در انتظار هستند تا هر آن،از سوی حکومت منطقه کردستان عراق،دستور اخراج آنها صادر شود و به سرنوشت منافقین،دچار شوند.

این بی هدفی و بدون برنامه بودن برای ادامه زندگی کردن در میان کومله ها، خود زمینه ساز انواع فساد اخلاقی و فحشا می باشد.

در حال حاضر در میان پیشمرگان گروهک تروریستی کومله، فساد اخلاقی و گرایش روزمره چوانان و نوجوانان فریب خورده به مواد مخدر و داروهای متادون، به اوج خود رسیده است.

طی روزها و ماههای اخیر، فساد اخلاقی و گرایش به مواد مخدر در بین اعضاء و پیشمرگان گروهک تروریستی کومله،کم سابقه بوده و بشدت در بین اعضای تروریست کومله شیوع یافته است.

در این میان تعدادی از مسئولین و پیشمرگان باسابقه و قدیمی گروهک تروریستی کومله به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر و قرص های روانگردان در اردوگاههایشان در زرگویز و زرگویزله، مرده اند و تعدادی نیز به اتهام مصرف مواد مخدر در معابر عمومی شهر سلیمانیه، در بازداشت بسر می برند.


بنیاد هابیلیان   

13 مهر 92برچسب ها: متادون و ترامادل، کومله، فساد اخلاقی، بولتن نیوز، قرص های روانگردان، مواد مخدر، زنان فریب خورده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی