نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرد معترضی که دیروز خود را در برابر ساختمان کنگره آمریکا به آتش کشیده بود، امروز به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد. این خبر را سخنگوی پلیس واشنگتن اعلام کرده است. به گفته «آراز آلالی» یکی از سخنگو‌های پلیس، این فرد جمعه‌شب در بیمارستان درگذشته است.

خودسوزی

معترض آمریکایی که خود را در برابر کنگره به آتش کشید

به علت شدت جراحات

معترض آمریکایی که خود را در برابر کنگره به آتش کشید، جان خود را از دست داد


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، فرد سیاه‌پوستی که دیروز خود را در برابر ساختمان کنگره آمریکا به آتش کشیده بود، به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

این خبر را سخنگوی پلیس واشنگتن اعلام کرده است. به گفته «آراز آلالی» یکی از سخنگو‌های پلیس، این فرد جمعه‌شب در بیمارستان درگذشته است.

به گفته وی، شدت جراحات و سوختگی این فرد به حدی بوده است که برای تشخیص هویت وی باید از نمونه دی‌ان‌ای و دندان وی استفاده شود.

این فرد روز جمعه بعد از ریختن بنزین بر روی بدنش، خود را در پارک «نشنال مال» به آتش کشید. هنوز انگیزه این فرد از این اقدام اعلام نشده و پلیس در حال بررسی این موضوع است.

برخی منابع از احتمال ارتباط اقدام این فرد و تعطیلی دولت آمریکا خبر داده‌اند. دولت فدرال آمریکا از هفته گذشته و در پی عدم توافق دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در مورد بودجه، تعطیل شده است. در پی این اتفاق حدود 800 هزار کارمند دولت به مرخصی اجباری فرستاده شده‌اند. بیش از 1.3 میلیون نفر هم در حالی باید به کار خود ادامه دهند که تا زمان از سرگیری فعالیت دولت، حقوقی دریافت نمی‌کنند.
.........................
14 مهر 1392

طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  خودسوزی و خودکشی ، 
برچسب ها: نشنال مال، خودسوزی، آراز آلالی، دولت فدرال آمریکا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی