نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1392
اعضای فرقه از گذشته تا حال بارها از این سرفصل ها گذشته و جان سالم بدر برده اند، چون اعتصاب غذای فرقه ای شبیه اعتصاب غذای قهرمان ایرلندی "بابی ساندز" نبوده و نیست، هیچ خطری جان اعتصابیون را تهدید نمی کند، فقط جنبه تبلیغاتی، نمایشی برای فریب اذهان عمومی و بین المللی است.

اعتصاب غذا

اعتصاب غذای نمایشی

در فرقه رجوی "هدف وسیله را توجیه می کند"، حتی اگر گرسنگی نمایش یا اعتصاب غذای تقلبی باشد. اگر وسیله جان افراد خودی و فرقه باشد و یا انسان های بی گناهی در آنسوی دنیا؛ رسیدن به هدف تا آنجا مهم و حائز اهمیت است که رجوی اعضای فرقه را به خودسوزی، خودزنی، سربه نیست کردن دیگری و یا ساده ترین نوعش به اعتصاب غذای اجباری وادار می کند، که همه نمونه ای از شانتاژ درون فرقه ای هستند.
 
اعتصاب غذای افراد اخراجی از فرانسه به گابن که چند ده روزی به طول انجامید و ظاهراً رجوی توانست عده ای تروریست های اخراجی را به فرانسه باز گرداند و یا بیشمار اعتصاب غذاهای فرمایشی، بی خطر و رایج که اکثراً به نتیجه ای نرسیدند.

اخیراً نیز رجوی به بهانه مفقود شدن 7 نفر از ساکنان اشرف در جریان درگیری دهم شهریور 92، به کلیه ساکنان کمپ لیبرتی بغداد دستور اعتصاب غذا داده است، تا ضمن ادامه مخالفت و کارشکنی علیه دولت عراق، چند روزی بر ماندگاری و بقای فرقه در خاک عراق بیفزاید.

سران فرقه برای مظلوم نمایی و تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی در دنیا و مورد توجه قرار دادن سازمان های بین المللی در جهت ماندن نیروها در عراق، به اجبار از نیروهای خود می خواهند دست به اعتصاب غذا بزنند.

همانطور که اصرار رجوی بر ماندن در پادگان اشرف و سرپیچی از دستور دولت عراق به درگیری اخیر این پادگان منجر شد، اکنون نیز رجوی در پی آن است که به روش‌های مختلف برای ماندن در عراق و کمپ لیبرتی تلاش کند.

مسعود رجوی با عدم تحقق اهدافش بنا را بر آن گذاشت که نیروهای اشرف اگر در عراق بمانند و در این اردوگاه بمیرند بسیار بهتر از این است که از عراق خارج شوند.

مریم رجوی نیز قبلاً به اعضا گفته بود که باید برای ساختن کمپ لیبرتی فعالیت کنند، زیرا وی قصد دارد بعد از تعطیلی کامل اشرف، کمپ لیبرتی را به عنوان مکانی برای استقرار در عراق برگزیند.

با توجه به سوابق گذشته و کارنامه سیاه رجوی ها در رابطه با حیله، فریب و شانتاژهای دوره ای بویژه اعتصاب غذاها، هر اقدام بازدارنده و کارشکنی خصمانه ای از سوی رجوی قابل پیش بینی، تکراری و بلااثر می باشد.

اعضای فرقه از گذشته تا حال بارها از این سرفصل ها گذشته و جان سالم بدر برده اند، چون اعتصاب غذای فرقه ای شبیه اعتصاب غذای قهرمان ایرلندی "بابی ساندز" نبوده و نیست، هیچ خطری جان اعتصابیون را تهدید نمی کند، فقط جنبه تبلیغاتی، نمایشی برای فریب اذهان عمومی و بین المللی است.

.......................
15 مهر 92
 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  لیبرت نیوز،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: اعتصاب غذا، لیبرتی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی