نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1392
روز چهارشنبه 92/07/03 اعضای انجمن فارس برای دیدار با خانواده فدائی و عیادت از مادر پیر محمد فدائی از اسیران در بند فرقه رجوی به منزل ایشان در شهرستان جهرم رفتند. خواهران محمد فدائی نیز از رنجی که مادر پیرشان از دوری و چشم انتظاری فرزندش می کشد گفتند و بر مسببین آن که همان رهبران فرقه رجوی هستند لعن و نفرین فرستادند.

انجمن نجات فارس

دیدار انجمن نجات فارس با خانواده محمد فدائی

روز چهارشنبه 92/07/03 اعضای انجمن نجات فارس برای دیدار با خانواده فدائی و عیادت از مادر پیر محمد فدائی از اسیران در بند فرقه رجوی به منزل ایشان در شهرستان جهرم رفتند.

محمد فدایی

در این دیدار اعضای انجمن نجات ضمن تشکر از خانواده فدائی، در رابطه با اوضاع کنونی فرقه رجوی و کمپ لیبرتی با این خانواده به گفتگو پرداختند.

خواهران محمد فدائی نیز از رنجی که مادر پیرشان از دوری و چشم انتظاری فرزندش می کشد گفتند و بر مسببین آن که همان رهبران فرقه رجوی هستند لعن و نفرین فرستادند. و در آخر پیامهایی برای برادرشان فرستادند و از اعضای انجمن خواستند که روی سایت انجمن نجات قرار گیرد.

انجمن نجات فارس

-  محمود فدائی جهرمی من خواهرت بی بی جان هستم، همه در اینجا چشم انتظار تو هستند. مادر زمین گیر شده است و شبانه روز می گوید محمود کی می آید؟ ماندن تو در عراق چه فایده ای دارد؟ فدایت بشوم هر چه زودتر نزد مابیا، ما دوستت داریم. همه ما برایت دعا می کنیم و آرزو داریم که از این فرقه جهنمی جدا بشوی.

-   سلام به برادرم محمد فدائی جهرمی، من خواهرت مادر شاپور هستم. یادت می آید که شبها در خانه ما می ماندی. برادر خوبم دوستت دارم. تو به زندگی احتیاج داری، عمر شما در عراق فقط تلف می شود پس زودتر به آغوش خانواده بازگرد. همه ما خواهرها و برادرها و از همه مهمتر مادر منتظرت هستیم.

-  برادر خوبم من طاهره هستم، خواهر کوچکت، مادر امین. یادت می آید شب آخر مجتبی و امین را بغل کردی و خوابیدی؟ تو را به امام حسین که بارگاهش در عراق است، تو را به خدا، بیا. امروز من پیش مادر بودم، او همش سراغ تو را می گیرد و همچنان چشم انتظار است که تو برگردی و دائم برایت اشک میریزد.


منبع: انجمن نجات مرکز فارس
17 مهر 1392
..................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

برچسب ها: محمد فدائی، انجمن نجات فارس، جهرم، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی