نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 مهر 1392
حتما «عملیات چلچراغ» مجاهدین را شنیده اید. برای اولین بار در تاریخ سازمان مجاهدین، عملیات فتح شهر مهران به یک زن واگذار شد. فاطمه طهوری از طرف مسعود و مریم رجوی، مسئول و فرمانده این عملیات بود. او علاوه بر عملیات فروغ جاویدان، در عملیات های سال ۱۳۷۰ که به کردکشی معرف شده اند نیز شرکت فعال داشته و از فرماندهان صحنه بود.


فاطمه طهوری

فاطمه طهوری از مفقودین پادگان اشرف
آشنایی مختصر با فاطمه طهوری از مفقودین پادگان اشرف


درگیری های روز یکشنبه یکم سپتامبر ۲۰۱۳ برابر با دهم شهریور ماه ۱۳۹۲ پادگان اشرف، ۵۲ کشته و ۷ مفقود برجای گذاشت.

شخصا تمایل دارم این افراد زنده باشند و صحیح و سالم در فرداهای روزی خوش یمن به آنچه در سازمان مجاهدین انجام داده اند، پاسخ بدهند. بگویند؛ چه مسئولیت هایی داشته اند؟ طراحی چه عملیات هایی را بعهده گرفته و فرمانده کدامیک از جنگ های مرزی یا داخلی ایران بوده اند؟ از چه کسی فرمان پذیرفته و بر چه کسانی فرمان می راندند؟  شخصا در کدام عملیات ها حضور پیدا کرده، و در کشتن ایرانیان و به کشتن دادن اعضای مجاهدین چه نقش تاثیر گذاری داشته اند؟

فاطمه طهوری

حتما «عملیات چلچراغ» مجاهدین را شنیده اید. برای اولین بار در تاریخ سازمان مجاهدین، عملیات فتح شهر مهران به یک زن واگذار شد. مجاهدین طی اطلاعیه در این باره نوشته بودند؛” نبرد چلچراغ با شرکت ۲۲تیپ رزمی و پشتیبانی ارتش آزادیبخش در جبهه یی به طول ۵۰کیلومتر و عمق ۲۰کیلومتر، در منطقه حومه مهران صورت گرفت و ضمن تصرف شهر مهران و مراکز فرماندهی لشکر ۱۶زرهی قزوین و، لشکر ۱۱ موسوم به امیرالمؤمنین و تیپ مستقل موسوم به قائم یاسوج سپاه پاسداران، این قوای سرکوبگر را با قرارگاهها، مراکز، استحکامات، تسلیحات و تجهیزاتشان از دور خارج کرد.

در این نبرد، غنائمی شامل انواع تانک و توپخانه و جنگ افزارهای سنگین و نیمه سنگین نصیب ارتش آزادیبخش شد. همچنین۱۵۰۰تن از نیروهای رژیم، خود را به ارتش آزادیبخش تسلیم کردند.

در میان اسیران، تعدادی از فرماندهان نظامی لشکرهای دشمن نیز دیده می شدند.. “

فاطمه طهوری از طرف مسعود و مریم رجوی، مسئول و فرمانده این عملیات بود. علاوه بر این خانم طهوری از اعضای ارشد شورای رهبری مجاهدین بود که در تصمیم گیری های نظامی اثر گذار بوده و در بسیاری عملیات ها نقش طراحی و فرماندهی صحنه را بعهده داشت. او علاوه بر عملیات فروغ جاویدان، در عملیات های سال ۱۳۷۰ که به کردکشی معرف شده اند نیز شرکت فعال داشته و از فرماندهان صحنه بود. او در کنار بسیاری دیگر از فرماندهان مجاهدین، در پرورش تیم های ترور و اعزام آنها به ایران نقش موثری داشته و برخی از ترورهای داخل ایران را از پادگان اشرف هدایت و فرماندهی نموده است.
..................
نوید رهایی
18 مهر 1392
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  زنان،  پرونده، 
برچسب ها: فاطمه طهوری، مفقودی اشرف، درگیری اشرف، عملیات چلچراغ،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی