نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 19 مهر 1392
در بدو تأسیس سازمان مجاهدین ازدواج ممنوع بود و مبارزه مختص مردان بود، افراد متأهل به عضویت سازمان درنمی آمدند. اگر فرد مجردی ازدواج می کرد فوراً اخراج می شد، تنها ازدواجی که صورت گرفت محمد حنیف نژاد بود ...
دیدگاه فرقه مجاهدین نسبت به خانواد

 دیدگاه فرقه مجاهدین نسبت به خانواده تاکنون مراحل ضد و نقیضی را پیموده است که بر اساس منافع تشکیلاتی ارزش یا ضد ارزش تلقی شده است، آنها خانواده را روزی مورد احترام و جزئی از سنت مبارزاتی و تکاملی دانسته (ازدواج اجباری) و گاهی آن را سد راه مبارزه و رهایی انسان فرض کرده و حکم به انحلال و فروپاشی آن داده اند (طلاق اجباری).

 در بدو تأسیس سازمان مجاهدین ازدواج ممنوع بود و مبارزه مختص مردان بود، افراد متأهل به عضویت سازمان درنمی آمدند. اگر فرد مجردی ازدواج می کرد فوراً اخراج می شد، تنها ازدواجی که صورت گرفت محمد حنیف نژاد بود که آنهم سیاسی و مصلحتی بود، در مواردی عمدی از زنان به عنوان محمل عادی سازی استفاده می شد.

 در اوایل انقلاب 57 سازمان برای کسب پایگاه مردمی و افزایش اعضای مجاهدین، دستور ازدواج تشکیلاتی داد. تشکیل خانواده، ایجاد ارتباط عاطفی بین اعضاءِ و خانواده اشان جنبه تبلیغاتی و هدفمند داشت.
 
ازدواج تشکیلاتی و روابط عاطفی با خانواده تأثیر چشمگیری به همراه داشت و موجب اعتماد هواداران به سازمان گردید. برخلاف امروز که رجوی خانواه را مزاحم، انگشت ششم، قلوس و کانون فساد تشکیلات و طی چند سال اخیر خانواده ها را در اطراف اشرف سنگباران و مجروح کرده است، در اوایل دهه شصت به همه اعضاءِ و هواداران خود دستور داده بود که به میان اقوام خویش بروید و با آنان روابط گرم و عاطفی برقرار سازید و به پدر و مادرهایتان احترام بگذارید و آنها را نیازارید و... و دیدگاههای سازمان را برای آنها تشریح کنید... ولی خط خانواده دوستی چندان عمری نداشت و خیلی زود به خشونت و ترور انجامید. چه بسیار خانواده هایی که توسط تیم های ترور مجاهدین به خاک و خون کشیده شدند و پدران و مادران و فرزندانی بی گناه به قتل رسیدند. استراتژی نوعدوستی رجوی به مردم ستیزی و خانواده گریزی تبدیل شد.
 
رجوی نیز در آن موقع بسیار سعی کرد که خود را به خانواده ها نزدیک سازد و به پیرمردها و پیرزنان بسیار احترام می گذاشت و از زیر زمین ساختمان انزلی پس از پایان برنامه به میان آنها می رفت و با آنها گرم می گرفت و روابط عاطفی برقرار می کرد.
 
کسی نمی دانست که رفتار ظاهری رجوی یک تاکتیک فریبکارانه است، تا اینکه در سال 1370 طلاق های ایدئولوژیک راه افتاد و ضدیت بین زن و مرد را دامن زدند؛ جدایی و طلاق را به عنوان یک اصل تکاملی و وسیله ی رهایی انسان از قید و بندهای جنسی اعلام نمودند. زن و مرد، پدر و فرزند را به جان هم انداختند تا علیه همدیگر جاسوسی کنند. معلوم شد که رفتار عوامفریبانه رجوی برای جلوگیری از ریزش نیروها، خروج خانواده ها از فرقه و جمع کردن مرید بوده است.

 رجوی در سالهای 62 و63 در عراق دستور تشکیلاتی داد که اعضاءِ باید ملاقات های هفتگی را انجام داده و حقوق خانواده را رعایت کنند، اما این بار دامی پهن کرده بود که ببیند چه کسانی این دستور را مغتنم شمرده به خانواده خود بستگی و عشق و علاقه نشان می دادند و پس از شناسایی در پرونده ی بایگانی آنها ثبت می کردند که بعدها برای تحقیر افراد به آن استناد نماید.
 
درست شبیه کار هیتلر که قبل از سرکوب کمونیست ها و یهودیان در آلمان آنها را به انواع مختلف مورد شناسایی قرار داده بود تا بعد حساب آنها را برسد.

هادی شمس حائری
..............................
1392/07/19طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  آقای هادی شمس حائری،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: خانواده مجاهدین، ازدواج طلاق، فریب، هادی شمی حائری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی