نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرزندم علی عسگر جعفر پور، روزی که شما را از اشرف به لیبرتی نقل مکان کردند من و مادرت همان جا بودیم و خیلی دوست داشتیم شما را ببینیم اما سران و رهبران سازمان مانع از دیدار شدند و چشمان ما بار دیگر شاهد دوری شما از ما شد و چه دلتنگ و غصه آور بود آن لحظات ؛ اتوبوس شما از کنار ما رد می شد و جگر گوشه ما ؛ دلبند ما در آن بود و ما را توان دیداری و یا دمی در کنار هم بودند نبود و این هجران ...

اشرف

نامه پدر و مادری منتظر به فرزندشان علی عسگر جعفرنژاد ساکن در لیبرتی

با سلام
فرزندم علی عسگر، امید که سرحال و سالم باشی ؛
فرزندم از تاریخی که شما از پیش ما رفته اید ما به همراه برادرانت همه جا رفته و تلاش نمودیم که شاید با شما ملاقات نماییم و حتی چندین بار من و مادرت به کشور عراق و به پادگان اشرف آمدیم اما مانع از دیدار با شما شدند و نتوانستیم شما را ملاقات نماییم .

همان روزی که شما را از اشرف به لیبرتی نقل مکان کردند من و مادرت همان جا بودیم و خیلی دوست داشتیم شما را ببینیم اما سران و رهبران سازمان مانع از دیدار شدند و چشمان ما بار دیگر شاهد دوری شما از ما شد و چه دلتنگ و غصه آور بود آن لحظات ؛ اتوبوس شما از کنار ما رد می شد و جگر گوشه ما ؛ دلبند ما در آن بود و ما را توان دیداری و یا دمی در کنار هم بودند نبود و این هجران باز تمدید گردید و ای ننگ بر کسانی که فرزندی را از دیدار با پدر و مادر خود جدا و ترحم و عطوفت در میان آنها بهایی ندارد.

فرزندم ما فهمیدیم چند نفر از دوستانت را به کشور آلبانی فرستادند، خوشحال شدیم که آنها از دست این جانیان رهایی یافته اند و امید که شما هم به زودی رهایی یابید.

علی جان برادرانت یعقوب، یاور، یحیی، محمد و مهدی زیاد سلام می رسانند همچنین خواهرانت زهرا و صغری که دلتنگ شما هستند و از خداوند متعال خواستاریم که هر چه زودتر شما را در میان خانواده و باز مانند گذشته در کنار هم بوده و شادی بار دیگر ما و خانواده را فرا بگیرد.

فرزندم علی عسگر من پدرت شما را قسم می دهم که تصمیم بگیرید برای برگشت به خانه و میهن عزیزت و این را میدانی که کسانی که برگشته اند هیچ مشکلی برایشان بوجود نیامده و در کنار خانواده خود مشغول می باشند و مطمئن باش برای شما نیز همینطور است و پدرت به تو قول میدهد و میدانم که تو قول پدرت را چه اندازه قبول داری.

فرزندم تمام برادرزاده ها و خواهرزاده ها سلام میرسانند چه آنهایی را که دیده اید و چه آنهایی را که بعد از رفتن شما بدنیا آمده و حال در انتظار دیدن عمو یا دایی خود می باشند.

علی عسگر جان درد دل بسیار و مطلب را میخواهم کوتاه نماییم و آن این است که همه منتظر آمدن شما هستند پس درنگ منما و دل به دریا بزن که ساحل امید منتظر شماست .

از طرف پدر و مادر منتظرت

پدرت : مراد حسین جعفر پور
..............................................
منبع:  انجمن نجات مرکز لرستان
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۲
طبقه بندی: تهران،  آرشیو 92 ،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نامه خانواده ها ،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: نامه علی عسگر جعفر نژاد، مراد حسین جعفر پور، خانواده جعفر پور، کمپ لیبرتی، انجمن نجات مرکز لرستان،
دنبالک ها: لینک به منبع اصلی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی