نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
مرگ تدریجی فرقه تروریستی رجوی در آلبانی

فرزندم علی عسگر جعفر پور، روزی که شما را از اشرف به لیبرتی نقل مکان کردند من و مادرت همان جا بودیم و خیلی دوست داشتیم شما را ببینیم اما سران و رهبران سازمان مانع از دیدار شدند و چشمان ما بار دیگر شاهد دوری شما از ما شد و چه دلتنگ و غصه آور بود آن لحظات ؛ اتوبوس شما از کنار ما رد می شد و جگر گوشه ما ؛ دلبند ما در آن بود و ما را توان دیداری و یا دمی در کنار هم بودند نبود و این هجران ...

اشرف

نامه پدر و مادری منتظر به فرزندشان علی عسگر جعفرنژاد ساکن در لیبرتی

با سلام
فرزندم علی عسگر، امید که سرحال و سالم باشی ؛
فرزندم از تاریخی که شما از پیش ما رفته اید ما به همراه برادرانت همه جا رفته و تلاش نمودیم که شاید با شما ملاقات نماییم و حتی چندین بار من و مادرت به کشور عراق و به پادگان اشرف آمدیم اما مانع از دیدار با شما شدند و نتوانستیم شما را ملاقات نماییم .

همان روزی که شما را از اشرف به لیبرتی نقل مکان کردند من و مادرت همان جا بودیم و خیلی دوست داشتیم شما را ببینیم اما سران و رهبران سازمان مانع از دیدار شدند و چشمان ما بار دیگر شاهد دوری شما از ما شد و چه دلتنگ و غصه آور بود آن لحظات ؛ اتوبوس شما از کنار ما رد می شد و جگر گوشه ما ؛ دلبند ما در آن بود و ما را توان دیداری و یا دمی در کنار هم بودند نبود و این هجران باز تمدید گردید و ای ننگ بر کسانی که فرزندی را از دیدار با پدر و مادر خود جدا و ترحم و عطوفت در میان آنها بهایی ندارد.

فرزندم ما فهمیدیم چند نفر از دوستانت را به کشور آلبانی فرستادند، خوشحال شدیم که آنها از دست این جانیان رهایی یافته اند و امید که شما هم به زودی رهایی یابید.

علی جان برادرانت یعقوب، یاور، یحیی، محمد و مهدی زیاد سلام می رسانند همچنین خواهرانت زهرا و صغری که دلتنگ شما هستند و از خداوند متعال خواستاریم که هر چه زودتر شما را در میان خانواده و باز مانند گذشته در کنار هم بوده و شادی بار دیگر ما و خانواده را فرا بگیرد.

فرزندم علی عسگر من پدرت شما را قسم می دهم که تصمیم بگیرید برای برگشت به خانه و میهن عزیزت و این را میدانی که کسانی که برگشته اند هیچ مشکلی برایشان بوجود نیامده و در کنار خانواده خود مشغول می باشند و مطمئن باش برای شما نیز همینطور است و پدرت به تو قول میدهد و میدانم که تو قول پدرت را چه اندازه قبول داری.

فرزندم تمام برادرزاده ها و خواهرزاده ها سلام میرسانند چه آنهایی را که دیده اید و چه آنهایی را که بعد از رفتن شما بدنیا آمده و حال در انتظار دیدن عمو یا دایی خود می باشند.

علی عسگر جان درد دل بسیار و مطلب را میخواهم کوتاه نماییم و آن این است که همه منتظر آمدن شما هستند پس درنگ منما و دل به دریا بزن که ساحل امید منتظر شماست .

از طرف پدر و مادر منتظرت

پدرت : مراد حسین جعفر پور
..............................................
منبع:  انجمن نجات مرکز لرستان
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۲
طبقه بندی: تهران،  آرشیو 92 ،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نامه خانواده ها ،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: نامه علی عسگر جعفر نژاد، مراد حسین جعفر پور، خانواده جعفر پور، کمپ لیبرتی، انجمن نجات مرکز لرستان،
دنبالک ها: لینک به منبع اصلی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی