نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 21 مهر 1392
درگیری های روز اول سپتامبر ۲۰۱۳ برابر با دهم شهریور ماه ۱۳۹۲ اشرف، ۷ نفر مفقود داشت. اخبار ضد نقیض درباره گمشدگان فرقه رجوی بسیار است، ولی صحت و سقم آنها معلوم نیست. خلاصه ای از سوابق افراد گم شده به شرح زیر می باشد.

مفقودان آخرین درگیری اشرف
سوابق مفقودان آخرین درگیری اشرف


درگیری های روز اول سپتامبر ۲۰۱۳ برابر با دهم شهریور ماه ۱۳۹۲ اشرف، ۷ مفقود داشت. اخبار ضد نقیض درباره گمشدگان فرقه رجوی بسیار است، ولی صحت و سقم آنها معلوم نیست. خلاصه ای از سوابق افراد گم شده به شرح زیر می باشد:

فاطمه طهوری :
فاطمه طهوری، اولین فرمانده زن مجاهدین در عملیات چلچراغ است. عملیات چلچراغ با حمایت ارتش بعث عراق، در منطقه مهران صورت گرفت و به تصرف شهر مهران انجامید.
نامبرده فاطمه طهوری، از طرف مسعود و مریم رجوی، مسئول و فرمانده این عملیات بود. علاوه بر این فاطمه طهوری از اعضای ارشد شورای رهبری مجاهدین بود که در بسیاری عملیات ها نقش طراحی و فرماندهی صحنه را بعهده داشت. او علاوه بر عملیات فروغ جاویدان(مرصاد)، در عملیات های مروارید سال ۱۳۷۰ که به "کردکشی" معرف شده اند نیز شرکت فعال داشته و از فرماندهان صحنه بود. نامبرده در کنار بسیاری دیگر از فرماندهان مجاهدین، در پرورش تیم های ترور و اعزام آنها به ایران نقش موثری داشته و برخی از ترورهای داخل ایران را از پادگان اشرف هدایت و فرماندهی نموده است.


محسن نیکنامی :
محسن نیکنامی، از فرماندهان نظامی طراز اول رجوی بوده که در تمامی جهات خدمات زیادی را جهت پیشبرد ماشین نظامی و ترور مجاهدین در عراق و ایران ایفاء نموده است. در ترورهای خیابانی سال ۱۳۶۰، فرماندهی و هدایت تیم های عملیاتی از خرداد سال ۱۳۶۰ تا سال ۱۳۸۲، معاون در طراحی ترور صیاد شیرازی و اسدالله لاجوردی،  شرکت فعال در عملیات های بزرگ مرزی، آموزش و هدایت واحد های ترور به داخل ایران، آموزش واحد های زرهی و طراحی عملیات های رزمی، معاونت ابراهیم ذاکری (ضد اطلاعات) و از اولین مسئولین انقلاب ایدئولوژیک و انقلاب دهنده افراد، از فرماندهان پیشتیبانی رزمی، یکی از مسئولان مجاهدین در ارتباط با ارتش و ضد اطلاعات صدام حسین، یکی از فرماندهان اطلاعات، بازجو و یکی از برخورد کنندگان با افراد ناراضی درون مجاهدین، و از مسئولین اطلاعات سازمان که به همراه حسن نظام الملکی نقش فعالی در شیطان سازی و پرونده سازی برای افراد معترض و جدایی خواه داشته است.

صدیقه ابراهیم پور :
صدیقه ابراهیم پور، از زنان ردیف اول شورای رهبری مجاهدین بوده که بعنوان فرمانده در تمامی عملیات های مرزی و داخل ایران نقش فعالی داشت. یکان های تحت مسئولیت او در عملیات های زیادی شرکت داشته و از فرماندهان اعزام واحد های ترور به داخل ایران بود. اینطور که در خبرها آمده است، دو دهه پیش او و تنی دیگر از اعضای شورای رهبری مجاهدین بدلیل فعالیت های پولشویی، فریب ایرانی ها در آلمان و کمک به پیشبرد خط ترور و جاسوسی در ایران از آلمان اخراج شده و در نهایت به پادگان اشرف بازگردانده شد.

لیلا نباهت :
لیلا نباهت، از زنان ردیف دوم شورای رهبری و نزدیک به دو دهه مسئول پشتیبانی زرهی سازمان مجاهدین بود. او در طراحی عملیات های پشتیبانی زرهی و ساخت و ساز ابزار، سلاح و تجهیزات واحد های ترور اعزامی به ایران نقش موثری داشت. مسئول اول پشتیبانی تمامی خودروها و زرهی های سازمان مجاهدین بوده و ارتباط فعالی با ارتش صدام حسین برای دریافت پول یا تجهیزات سهمیه بندی شده داشت.

فاطمه سخایی :
از زنان شورای رهبری مجاهدین بود که در دفتر مریم رجوی کار می کرد. او علاوه بر کارهای اداری از مسئولین محافظ مریم و مسعود رجوی بود.

محبوبه لشگری :
محبوبه لشگری، یکی از فرماندهان برجسته مجاهدین، عضو طراز اول شورای رهبری و از زنان کاملا نظامی سازمان بود. چند لشکر تحت مسئولیت اش بود و در بسیاری از عملیات های مرزی و داخل ایران شرکت داشت. واحد های عملیاتی که او تربیت نموده و برای ترور به داخل ایران اعزام نموده بود، او را در زمره موفق ترین و محبوب ترین زنان نزدیک به مسعود و مریم رجوی قرار داده بود. او مدتی نیز از مسئولین دفتر و گروه حفاظت مریم و مسعود رجوی بود.

وجیهه کربلایی :

وجیهه کربلایی، از زنان خشن شورای رهبری و بسیار نزدیک به مسعود و مریم رجوی بود که در برخورد با اعضای ناراضی و حتی عراقی ها رفتاری خشن تر از دیگران از خود نشان می داد. علاوه بر اینکه خصوصیات یک فرمانده طراز اول نظامی را داشت، تقریبا جزو نزدیک ترین افراد ایدئولوژیک به مریم و مسعود رجوی بود.نزدیک به دو دهه از مسئولین حفاظت و امنیت رهبری سازمان بوده و تقریبا در همه جا آنها را همراهی می نمود. همچنین او در عملیات های بزرگ مجاهدین شرکت داشته و برای دوره ای چند یکان نظامی – زرهی نیز تحت مسئولیت او قرار داشت. مدتی نیز از مسئولین امنیت و ضد اطلاعات سازمان مجاهدین بود.
.............................
21 مهر 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: سوابق مفقودان، فاطمه طهوری، محسن نیکنامی، فاطمه سخایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی