نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عجیب اینکه طی ۳۰ سال گذشته می بینیم بیشترین لبه تیز سیاستهای رجوی  به سمت اعضاء درونی خودش بوده و آنچه در این میان بی ارزش است جان و سلامت روح و روان افرادش می باشد. هدف رجوی تنها و تنها فرار از پاسخگوئی به سوالات مطرح شده پیرامون اصرار بر ماندن در عراق بوده و با براه انداختن اعتصاب غذا منحرف کردن اذهان عموم از مسئله اصلی و سوء استفاده تبلیغاتی از این موضوع می باشد.

حمیرا محمدنژاد

پیام خانم حمیرا محمدنژاد فعال حقوق بشر در مورد ادامه خط رهبری فرقه برای اعتصاب غذا

علاوه بر مشکلات روحی و رنج و عذاب سالیانه اعضای مجاهدین، بر پائی اعتصاب غذا و گرسنگی دادن به آنها توسط سازمان مجاهدین را محکوم کرده و باید اضافه کنم آنها با انگشت گذاشتن به ربوده شدن ۷ نفر از اعضا، که خود موضوعی زیر علامت سوآل می باشد شانه از هر مسئولیتی خالی می کنند

هدف رجوی تنها و تنها فرار از پاسخگوئی به سوالات مطرح شده پیرامون اصرار بر ماندن در عراق بوده و با براه انداختن اعتصاب غذا منحرف کردن اذهان عموم از مسئله اصلی و سوء استفاده تبلیغاتی از این موضوع می باشد.

من بعنوان یک ایرانی، بعنوان یک جدا شده این عمل را رد می کنم و امید آن دارم که رنج این بچه ها بزودی پایان بپذیرد.

خبرها حاکی از آن است که این افراد تحت کنترل شدید تشکیلات هستند و امیدواریم که موضوع سوآل بر انگیز اتفاقات اخیر برای همگان روشن بشود و این تشکیلات دست از این مافیاگری برداشته و حقایق را با مردم در میان بگذارد، حقیقت اینکه چرا این رهبری به اخطارهای قانونی دولت عراق و گردن نهادن به زمانبندیهای خروج پایبند نبوده و این افراد را در اشرف باقی گذاشته است.

عجیب اینکه طی ۳۰ سال گذشته می بینیم بیشترین لبه تیز سیاستهای رجوی به سمت اعضاء درونی خودش بوده و آنچه در این میان بی ارزش است جان و سلامت روح و روان افرادش می باشد و با مایه گذاشتن از آنها فلش توجه را از روی سیاستهای غلط خود برداشته و از روی موضوع اصلی منحرف کرده است که چه اصراری به ماندن در مهلکه ای به اسم عراق می باشد.

رجوی با اصرار بر ماندن در عراق در صدد اثبات استراتژی مرگبار ۳۰ ساله خود می باشد. من و تمامی مدافعین حقوق بشر هر نوع خون و خونریزی را محکوم می کنیم.

امیدوارم که مجامع بین المللی و حقوق بشری فریب فرافکنی این تشکیلات را نخورده و ترتیب اثری برای رسیدگی به وضعیت افراد در پایگاههای آنها و درلیبرتی بدهند.

ازسازمان ملل و مجامع حقوق بشری درخواست ارتباط مستقیم و بدون واسطه تشکیلات با چهل نفری که از حادثه اشرف جان سالم به در برده اند را دارم. این به گفته رسانه های تشکیلات رجوی به لیبرتی منتقل شده اند

حمیرا محمد نژاد از اروپا

۱۲٫۱۰٫۲۰۱۳

رونوشت به:
کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل
سازمان حقوق بشر
صلیب سرخ
دفتر یونامی در بغداد
 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  زنان،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: پیام خانم حمیرا محمدنژاد، اعتصاب غذا، صلیب سرخ، دفتر یونامی در بغداد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی