نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 21 مهر 1392
استفان بیکروفت سفیر آمریکا در گفت‌وگو با مدی پرس با تکذیب تصمیم آمریکا برای قطع کمک‌ها به عراق بیان کرد: آمریکا متعهد شده است که به عراق در همه زمینه‌ها کمک کند چرا که عراق شریک واقعی آن به شمار می‌رود.


مخالفت آمریکا با زیاده خواهی لابی مجاهدین

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) استفان بیکروفت در گفت‌وگو با مدی پرس با تکذیب تصمیم آمریکا برای قطع کمک‌ها به عراق بیان کرد: آمریکا متعهد شده است که به عراق در همه زمینه‌ها کمک کند چرا که عراق شریک واقعی آن به شمار می‌رود.

بنابر گزارش اشرف نیوز، وی ادامه داد: اظهارنظرهایی در خصوص قطع کمک‌ها به عراق به دلیل حمایت نکردن از عناصر گروه مجاهدین منتشر شده است ما به عنوان دولت آمریکا به عراق تاکید می‌کنیم که ما کمک‌های‌مان را قطع نخواهیم کرد.

سفیر آمریکا گفت: ما در زمانی هستیم که برحمایتمان از عراق و ادامه کمک‌رسانی به این کشور تاکید داریم. ما از دولت عراق می‌خواهیم به ما اعلام کند همه آنهایی که در خاک این سرزمین زندگی می‌کنند در امان هستند و منظور از امنیت هم عدم تعرض به افراد به ویژه کسانی است که در اشرف ساکن بودند چرا که آنها هنوز در خاک عراق به سر می‌برند و باید امنیت شان فراهم شود تا زمانی که این مساله با دولت عراق و سازمان‌های بین‌المللی به نتیجه نهایی برسد.
......................
۱۳۹۲/۷/۲۱
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  اشرف نیوز،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: استفان بیکروفت، لابی مجاهدین، اشرف نیوز، سفیر آمریکا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی