نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نامه خانم زهراسادات میرباقری کاندیدای پیشین شورای رهبری و جدا شده و منتقد تشکیلات رجوی، و فعال حقوق بشر در مورد اعتصاب غذای ظالمانه برای اعضاء از طرف رهبری سازمان مجاهدین خلق، مسعود و مریم رجوی در یک  بن بست کامل استراتژیکی،سیاسی واجتماعی گرفتارشده اند و یک ذره جسارت پذیرش انتقاد و تصحیح اشتباهات اساسی خود را که  دونسل را سوزانده است، ندارند ...

خانم زهرا میر باقری
چرا مریم رجوی و شوهر فراری اش اعتصاب غذا نمی کنند؟

زهرا سادات میرباقری، انجمن زنان ایران، چهاردهم اکتبر ۲۰۱۳:


نامه خانم زهراسادات میرباقری کاندیدای پیشین شورای رهبری و جدا شده و منتقد تشکیلات رجوی، و فعال حقوق بشر در مورد اعتصاب غذای ظالمانه برای اعضاء از طرف رهبری سازمان مجاهدین خلق، لازم به توضیح است که طبق آخرین اخبار واصله از تشکیلات آقای علیرضا میرباقری در بنگالی در لیبرتی از طرف تشکیلات زندانی و تحت کنترل و محدودیت شدید است

استمداد از نهادها بین المللی مدافع حقوق بشر با تقدیم احترام

متاسفانه مسعود و مریم رجوی دست ازخونریزی برنمی دارند . بیش از سه دهه است که جامعه ما ازطریق افکارتروریستی و فرقه گرایانه آقای رجوی دچار خشونت و تروریسم شده است.

بطور خاص در این مرحله سمت و سوی قربانیان این خشونت های فرقه گرایانه به سمت اعضاء خود این سازمان کشیده شده است، زیرا مسعود و مریم رجوی در یک بن بست کامل استراتژیکی،سیاسی واجتماعی گرفتارشده اند و یک ذره جسارت پذیرش انتقاد و تصحیح اشتباهات اساسی خود را که دونسل را سوزانده است، ندارند.

حتما شما آگاه هستید و برای همه کارشناسان مسایل سیاسی مثل روز روشن بوده و هست که عراق و صدام حسین و تروریسم و مغزشویی و روش های فرقه گرایانه راه حل مبارزه با رژیم جمهوری اسلامی نیست. این موضوع بعد ازسرنگونی صدام حسین و بن بست آقای رجوی هویدا ترشد.

حتما مطلع هستید که افراد زیادی در درگیری های گروهای تند رو وخشونت طلب عراقی با این فرقه در قرارگاه اشرف داشتند، ۵۲ نفر کشته شده اند. قبلا هم چنین مسائلی پیش آمده است. بدنبال این خونریزی ها رجوی که با خون ارتزاق می کند و با خون نفس می کشد ، خیمه شب بازی جدیدی راه  انداخته است تا این خونریزی ها ادامه پیدا کند.

یکی از این خیمه شب بازی ها مجبور کردن افراد به اعتصاب غذا در لیبرتی است. معلوم نیست چرا مریم رجوی خودش اعتصاب غذا نمی کند؟

چرا خواهران من کبری واکرم السات وبرادرم علیرضا وسایرقربانیانی که در لیبرتی حضوردارند رابه اجبار در آن وانفسا مجبوربه تحمل گرسنگی و تشنگی کردند؟

من زهراالسادات میرباقری این روش فرقه گرایانه را محکوم می کنم و از مریم رجوی می خواهم پاسخ دهد چرا خود وشوهر فراری اش اعتصاب غذا نمی کنند؟

من مسعود و مریم رجوی را مسئول هرگونه عواقبی می دانم که برای خواهران و برادرم و سایرقربانیان در کمپ لیبرتی عراق پیش بیاید و از نهاد های بین المللی درخواست می کنم که برای نجات این قربانیان تلاش صد افزون بیش از گذشته داشته باشند.

زهرا سادات میرباقری

۱۳٫۰۶٫۲۰۱۳

رونوشت به:
کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل
سازمان حقوق بشر
صلیب سرخ
دفتر یونامی در بغداد
................................
نوید رهایی
23 مهر 1392
2013/10/15طبقه بندی: آرشیو 92 ،  زنان،  پرونده،  نجات یافتگان،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: اعتصاب غذا، زهراسادات میرباقری، سازمان حقوق بشر، فرقه رجوی، لیبرتی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی