نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 24 مهر 1392
طبیعی است که وقتی سران فرقه اعضاءِ را مطیع بی چون و چرا و رام شده می بینند، پس چه بهتر به استثمار آنها ادامه دهند و هست و نیستشان را بازیچه اهداف شوم خود قرار دهند. تنها راهکار عاقلانه و منطقی برای اعضاءِ همانا جداشدن از صف رجوی و انتخاب راهی به منظور پیوستن به جوامع آزاد انسانی است. چون ماندن در فرقه جز محدودیت و محرومیت، انزوا و مردم گریزی حاصلی ندارد.

اعتصاب غذا
اعتصاب غذا یا انتظار غذای مریم

با انقراض پایگاه تروریستی اشرف، بر همگان ثابت شد که فرقه رجوی محکوم به فنا و عمر ننگینش رو به پایان است. رجوی به خیال واهی می پنداشت که بعد از سرنگونی صدام، به اربابان اشغالگر از آمریکایی تا اروپایی و عربی تکیه می دهد و خلاءِ پدر صدام را با سایه شوم آنها پر می کند، ولی عاقبت دیدیم که هیچکدام از اشغالگران ناخوانده، سرپرست و مسکن درد لاعلاج رجوی نشدند.

مردم و نیروهای عراقی، جلوی چشم آمریکایی ها هر ضربه ای که سزاوار رجوی بود بر او وارد کردند، فقط جیغ مریم و رجز خوانی مسعود بگوش می رسید، بدون اینکه ارباب امپریالیستی خم به ابرو بیاورد. بارها به اشرف حمله شد، دهها نفر کشته و صدها نفر زخمی شدند، در آشفته بازار اشرف، رجوی چاره ای نداشت جز اینکه به دروغ این و آن را حامی و هوادار خود بخواند، روزی از حمایت پنج میلیون و دویست هزار نفر عراقی خبر می داد و فردایش نوبت حامیان میلیونی از شیوخ عرب تا انواع لابی های رنگارنگ اسراییل بود.

روباه حیله ساز هر وقتی کم می آورد با پمپاژ دینار و دلار و سفره های گرم و چرم در اشرف عده ای را به دور خود جمع می کرد، ولی حقیقت این بود که همه ی طرفداران رجوی اجاره ای و کرایه ای، عیاش و کلاش بودند، به وقت تنگدستی کسی به یاری اشرف نیامد و قد علم نکرد؛ بلکه هم از عرب تا عجم با رجوی بیگانه شدند.

پس تمام تبلیغات رجوی دروغ و چیزی جز آب در هاون کوفتن نبود. جای بسی تعجب است که باز سرکرده ی کودن و هوسباز به خودفریبی و دروغپردازی ادامه می دهد. انگار هیچوقت خیال ترک عادت و بزرگنمایی کاذب را ندارد.

متأسفانه اطرافیان مسعود و مریم رجوی، این زوج مریض و علیل و بیمار که سالهاست به مالیخولیا مزمن مبتلا گشته اند و حتی صلاحیت مدیریت بر خانواده خود را هم ندارند، به حال خود رها کرده و ظاهراً کورکورانه دنباله رو و مطیع بی چون و چرای آنها شده اند. معلوم نیست تا کی و کجا این دور باطل و بی حاصل ادامه خواهد داشت. هر روز عده ای از بین می روند، گروهی به آمار قربانیان فرقه اضافه می شوند، جمعی خود را برای مرگ تدریجی (اعتصاب غذا) آماده می کنند، ولی خفتگان و مسخ شدگان بد اقبال همچنان در خواب غفلتند!

طبیعی است که وقتی سران فرقه اعضاءِ را مطیع بی چون و چرا و رام شده می بینند، پس چه بهتر به استثمار آنها ادامه دهند و هست و نیستشان را بازیچه اهداف شوم خود قرار دهند.

در چنین شرایطی که فرقه رجوی محکوم به فنا و نابودی و انقراض شده است، تنها راهکار عاقلانه و منطقی برای اعضاءِ همانا جداشدن از صف رجوی و انتخاب راهی به منظور پیوستن به جوامع آزاد انسانی است. چون ماندن در فرقه جز محدودیت و محرومیت، انزوا و مردم گریزی حاصلی ندارد.

رجوی خودش در جای امن، غرق در رفاه و آسایش زندگی می کند، ولی برای ساکنان اسیر، گرفتار و در بند لیبرتی نسخه ی ماندن در عراق و اعتصاب غذا تا مرگ محتوم می نویسد. آیا وقت آن نرسیده که سران فرقه با خانواده در یک اعتصاب غذای رسمی و واقعی شرکت کنند تا اعضای از بند رسته فرقه نظاره گر مرگشان شوند؟
..........................
24 مهر 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نقض حقوق اعضاء،  نگاه، 
برچسب ها: اعتصاب غذا، انتظار غذای مریم،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی