نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گروهک تروریستی منافقین در آمریکا سه عضو اصلی و فعال دارد که بعد از خروج نام این گروهک از فهرست سازمان‌های تروریستی فعالیت آشکار خود را آغاز کرده‌اند. یکی از این نفرات که با عنوان عضو شورای ملی مقاومت در رسانه‌های ضد انقلاب ظاهر می‌شود، «علیرضا جعفرزاده» است، وی که یکی از اعضای قدیمی گروهک تروریستی رجوی است که توانسته به عنوان کارمند در رسانه فاکس نیوز نفوذ کند تا برای پیشبرد اهداف سازمان منافقین از توان رسانه‌های غربی استفاده نماید، ماموریت جذب نیرو در آمریکا را نیز بر عهده دارد.

علیرضا جعفرزاده
علیرضا جعفر زاده،  تروریستی که دخترش را طعمه کرد

گروهک تروریستی منافقین در آمریکا سه عضو اصلی و فعال دارد که بعد از خروج نام این گروهک از فهرست سازمان‌های تروریستی فعالیت آشکار خود را آغاز کرده‌اند.

سه عضو اصلی منافقین در آمریکا که تاکنون در پوشش‌های نویسنده و روزنامه‌نگار فعالیت می‌کردند، بعد از خروج نام گروهک منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا به صورت آشکار فعالیت می‌کنند و این روزها وظیفه دارند تا با لابی‌های گسترده و صرف هزینه‌های گزاف برای پرداخت رشوه حمایت‌ سیاست‌مداران آمریکایی را به این گروهک که در آستانه اخراج از عراق قرار دارد جلب کنند.

یکی از این نفرات که با عنوان عضو شورای ملی مقاومت در رسانه‌های ضد انقلاب ظاهر می‌شود، «علیرضا جعفرزاده» است، وی که یکی از اعضای قدیمی گروهک رجوی است که توانسته به عنوان کارمند در رسانه فاکس نیوز نفوذ کند تا برای پیشبرد اهداف سازمان منافقین از توان رسانه‌های غربی استفاده نماید، ماموریت جذب نیرو در آمریکا را نیز بر عهده دارد.

یکی از ماموریت‌های جعفرزاده ورود به عرصه رسانه‌ای و رایزنی برای درج مطالب مرتبط با منافقین و مطابق با محتوای هدایت شده در رسانه‌های آمریکایی است.

وی که به خوبی می‌داند مطرح شدن نام سازمان در رسانه‌های بزرگ آمریکایی بازتاب گسترده‌ای در دنیا خواهد داشت، سعی می‌کند با پرداخت رشوه خبرنگاران فاسد را خریده و از این طریق مطالب مطلوب سازمان را در این رسانه‌ها منتشر کند.

جعفرزاده برای این منظور بیشتر توانسته با خبرنگاران و عوامل ایرانی رسانه‌ها ارتباط برقرار کند که از جمله این افراد مجریان صدای آمریکا یعنی «سیامک دهقان‌پور» و «بیژن فرهودی» هستند. این دو مجری و برخی دیگر از همکاران برنامه‌ساز شبکه صدای آمریکا در ازای مبالغی رشوه حاضر می‌شوند تریبون این رسانه را به اشکال مختلف در اختیار منافقین قرار دهند.

جعفرزاده غیر از فعالیت رسانه‌ای، به عنوان رابط میان عوامل سیا و موساد با گروهک رجوی مطرح بوده و همچنین مسئولیت جذب در آمریکا برای عضویت در سازمان منافقین را نیز دارا می‌باشد و برای همین منظور از کثیف‌ترین روش‌ها استفاده می‌کند.

گفته می‌شود که وی برای به تور انداختن افراد از دختران جوان به عنوان طعمه جنسی استفاده می‌کند و به همین روش‌ها در سال ۱۳۶۷ و برای عملیات مرصاد موفق شد بیش از ۱۰۰ نفر را فریب داده و به عراق بفرستد که اکثر این افراد در عملیات مرصاد کشته شدند.

وی بی‌اخلاقی را به‌جایی رساند که در جریان جذب یکی از طعمه‌‌های خود از دختر خودش یعنی «فریبا جعفرزاده» استفاده کرد! جعفرزاده به دخترش ماموریت داده بود که با برقراری یک رابطه عاطفی با طعمه جوانش یعنی آ.ص وی را به چنگ آورد و اتفاقاً فریبا جعفرزاده برای این منظور خیلی زود حاضر شد با آ.ص روابط نامشروع برقرار کند!

در جریان این رابطه علیرضا جعفرزاده موفق شد که آ.ص را که جوانی خام و بی‌تجربه بود فریب داده و به عنوان داوطلب به قرارگاه اشرف در عراق اعزام کند.

آ.ص در اشرف تحت آموزش‌های تروریستی قرار گرفت و خیلی زود، قبل از اینکه با تناقضات موجود در این تشکیلات روبه‌رو شود، در سال ۱۹۹۹ همراه با اسلحه، مهمات و سیانور برای انجام عملیات تروریستی عازم ایران شد.

ماجرای عملیات تروریستی مذکور این‌گونه اتفاق افتاد که وقتی آ.ص به سوژه ترور نزدیک شد ابتدا قصد داشت از اسلحه برای ترور استفاده کند که سلاح کمری او به دلیل نقص فنی عمل نکرد، در مرحله بعد وی سعی کرد که نارنجکی را که همراه داشت در درون اتومبیل سوژه بیاندازد، اما اینبار زودتر منفجر شدن نارنجک دستی موجب شد آ.ص از ناحیه دو دست به شدت آسیب ببیند و حتی دست راست وی قطع شود.

بعد از این انفجار وی شروع به فرار کرد و در حین فرار نیز قرص سیانور را استفاده کرد تا طبق برنامه خودکشی کند، اما باز هم به دلیل تاریخ مصرف گذشته بودن قرص، سیانور عمل نکرد و آ.ص توسط مردم و نیروی انتظامی دستگیر شد.

وی به سرعت به بیمارستان منتقل شده و بعد از بهبودی کامل محاکمه شد و بعد از گذران چند سال زندان آزاد شده و به خارج کشور نقل مکان کرد و هم اکنون جزء منتقدان گروهک تروریستی منافقین است.

علیرضا جعفرزاده به دلیل همین خدمات و همچنین ارادتی که سالها پیش به سرکردگان منافقین ثابت کرده است ماهانه چند هزار دلار پول دریافت می‌کند که با این پول اهداف خود را در آمریکا پیگیری نماید.

وی در سال ۲۰۰۳ و در جریان دستگیری مریم رجوی به جرم پولشویی از جمله کسانی بود که به سرکردگان سازمان درخواست داد تا به نشانه اعتراض به اقدام دولت فرانسه در دستگیری مریم رجوی، در خیابان‌های پاریس خودسوزی کند که البته با موافقت سرکردگان این سازمان روبه‌رو نشد.

خبرگزاری فارس 
............................
نوید رهایی
25 مهر 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: علیرضا جعفر زاده، تروریست، منافقین، نوید رهایی، فریبا جعفرزاده، سیا و موساد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی