نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 26 مهر 1392
تازه ترین واکنش به انتقال شماری از اعضای مجاهدین به شهر کلن در آلمان در روزنامه ی این شهر کولنراشتاد آنزیگر منتشر شد. ماجرا از این قرار است که نمایندگان سازمان ملل و دولت آلمان توافق کرده اند که 97 نفر از ساکنان لیبرتی را به آلمان منتقل کنند . دولت آلمان دستور داده است که 77 نفر از این پناهندگان در شهر کلن ساکن شوند. 

روزهای بدتری برای فرقه رجوی در راه است

بیش از یک دهه پس از سقوط دیکتاتور عراق؛ پدرخوانده سازمان مجاهدین خلق و حامی اصلی مالی و نظامی، این گروه روزهای دشواری را می گذراند. آن ها شدیداً مورد نفرت ملت و حکومت عراق هستند که سازمان را بازوی فعال سرکوبگر سابق خود می دانند. پادگان اشرف، "خانه ی بیست و شش ساله" مجاهدین دست آخر ، در پی حمله های مرگبار اخیر که باعث مرگ مشکوک 52 تن از اعضا شد ، تخلیه و بازماندگان حادثه به کمپ موقت ترانزیت یا کمپ لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بغداد منتقل شدند. هرچند که تا پیش از آن ، سران سازمان اصرار شدید بر بازگشتن به اشرف داشتند. 

 ساکنان کمپ لیبرتی به تدریج – علیرغم عدم تمایل رهبران – در حال منتقل شدن به کشورهای اروپایی چون آلبانی و آلمان هستند . با وجود گذشته ی تاریک و سوابق تروریستی و تحرکات فرقه ای مجاهدین خلق کار پذیرفتن سه هزار عضو متعصب فرقه ای که ممکن است شهروندان آن ها را به خطر اندازند ، در کشورهای غربی با دشواری پیش می رود. تازه ترین واکنش به انتقال شماری از اعضای مجاهدین به شهر کلن در آلمان در روزنامه ی این شهر کولنراشتاد آنزیگر منتشر شد. ماجرا از این قرار است که نمایندگان سازمان ملل و دولت آلمان توافق کرده اند که 97 نفر از ساکنان لیبرتی را به آلمان منتقل کنند ( که روز شنبه 33 نفر از آن ها منتقل شدند) دولت آلمان دستور داده است که 77 نفر از این پناهندگان در شهر کلن ساکن شوند. به گزارش این نشریه ی آلمانی مقامات شهر از جمله آقای گیدوکاهلن ، رئیس شورای شهر کلن شدیداً به این تصمیم اعتراض کردند. آن ها حضور این افراد با سوابق نظامی و تروریستی و فرقه ای در شهر خود را خطری برای شهروندان تلقی می کنند.

 سوی دیگر معادلات بحران مجاهدین خلق ، دولت عراق است که تاکنون بردباری کافی نشان داده است و اجازه داده است که نیرویی تروریستی و البته خارجی بخشی از خاک کشورش را – حتی سال ها پس از سقوط صدام حسین – اشغال کند و از منابع عمومی مملکتش استفاده کند. این دولت هنوز هم خدماتی به شریک سابق دیکتاتور سرنگون شده ارائه می دهد! برای نمونه، معاون وزیر امور خارجه ی امریکا در امور سیاسی، خانم وندی شرمن در نشستی مطبوعاتی یادآور شد که دولت عراق 5 هزار کیسه شن و موانع فیزیکی برای حفاظت ساکنان لیبرتی فراهم کرده است. البته مدافعان سازمان در امریکا که اکثراً متعلق به احزاب جنگ طلب هستند معتقدند که تلاش های دولت عراق کافی نیست و عراق را تهدید کردند که  " اگر کماکان درحفاظت از نیروهای مجاهدین قصور کند، کمک ها به این کشور را قطع می کنند"!

 خانم شرمن در پاسخ با ابراز نگرانی یادآور شد که رهبری سازمان مجاهدین در پاریس در فرایند انتقال اعضا کارشکنی میکند. این نخستین بار نیست که مقامات غربی از مقاومت سران مجاهدین خلق در برابر روند جابجایی پرده بر می دارند . چرا این همه مقاومت در برابر انتقال؟

 چنانچه شورای ملی ایرانی امریکایی (نایاک) بیان می کند :" درخواست کلیدی رهبری مجاهدین خلق این است که اجازه داده شود ، اعضای گروه به جای آن که به صورت انفرادی در کشورهای متفاوت مستقر شوند ، به صورت یک واحد با یکدیگر منتقل شوند."

 این نه تنها "خواسته ی کلیدی" بلکه "عنصر حیاتی" برای رهبری مجاهدین خلق محسوب می شود چرا که بقای کیش شخصیتی اش معطوف به حفظ تمامیت نفرات بدون نفوذ عناصر خارجی است . اگر نیروهای مجاهدین در کشورهای مختلف در اقصا نقاط دنیا مستقر شوند ، سلسله مراتب فرقه و ساز و کارکنترل ذهن و شستشوی مغزی از حیز انتفاع خارج می شود . بدون ساز و کار کنترل ذهن و جلسات خودانتقادی و نشست های غسل هفتگی و عملیات جاری ، هژمونی برای فرقه نمی ماند. این همان کابوس بزرگ مریم رجوی و شوهر ناپدیدشده اش است.

 خبر بد دیگر برای مجاهدین آن که دست کم 70 نفر از نفرات منتقل شده به آلبانی بلافاصله پس از رسیدن به این کشور اعلام جدایی از فرقه کرده اند و اکنون در شرایطی هرچند سخت اما خارج از کنترل فرقه زندگی می کنند . بنابر گزارش های رسیده از این افراد همرزمان سابقشان شدیداً آن ها را تحت فشار قرار می دهند تا  دوباره آن ها را با روش های مکارانه جذب فرقه کنند.

  مسلم است که این روزها بدترین روزها برای رجوی ها نیست . آن ها مستحق گذراندن روزهای بدتری هستند . آن ها باید مرگ تدریجی رویایی که بر خرابه های زندگی های بسیاری ساختند را ببینند.
 مزدا پارسی
منبع:  انجمن نجات مرکز فارس
26 مهر 92
طبقه بندی: استان ها،  آرشیو 92 ،  نجات یافتگان،  دیدگاه، 
برچسب ها: لیبرتی، نایاک، انجمن نجات مرکز فارس، کولنراشتاد آنزیگر، کلن،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی