نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 27 مهر 1392
از آن به بعد دیگر یک عضو درجه دو به حساب می آمدم و کارهای پیش افتاده را باید انجام می دادم، یعنی از من بیگاری می کشیدند، مدتی موش می گرفتم، ما را از بقیه جدا می کردند که بیماری خود را به دیگران سرایت ندهیم. در کنار این کارها کلاس هم می رفتیم. جعل انواع و اقسام اسناد و مدارک را یادمان می دادند. شناسنامه و گواهینامه و از این جور چیزها جعل می کردیم و حق نداشتیم با هم حرف بزنیم.

اشرفدر قرارگاه اشرف موش می گرفتم

از من بیگاری می کشیدند، مدتی موش می گرفتم، ما را از بقیه جدا می کردند که بیماری خود را به دیگران سرایت ندهیم. در کنار این کارها کلاس هم می رفتیم. جعل انواع و اقسام اسناد و مدارک را یادمان می دادند. شناسنامه و گواهینامه و از این جور چیزها جعل می کردیم و حق نداشتیم با هم حرف بزنیم ...

از طریق جزوه ها و کتاب ها با سازمان مجاهدین آشنا شدم، پانزده سال بیشتر نداشتم (1359). آن روزها تبلیغات سازمان در اوج بود، بسیاری از همکلاسی هایم در سازمان فعالیت داشتند، سازمان در مدرسه ما دفتر جذب اعضای جدید داشت، من هم به عضویت سازمان درآمدم.

فعالیت و شروع ارتباطم را با شروع فاز نظامی قطع کردم که البته این مانع زندانی شدن من نشد. بعد از دو سال زندانی دیگر سراغی از سازمان نگرفتم و بی خبر بودم تا اینکه سال 1364 به پیشنهاد، سماجت و اصرار یکی از دوستانم راهی عراق شدم. وقتی به بغداد رسیدیم، به قرارگاه اشرف رفتیم، من در کلاس های آموزش نظامی شرکت کردم و به ارتش آزادیبخش پیوستم.

در تعدادی از عملیات های آنها در مرز ایران و عراق نیز حضور داشتم، ما معمولاً شب ها به صورت گروهی تک می زدیم. بیشتر هدفمان صدمه زدن به تجهیزات نیروهای ایرانی و قدرت نمایی در آسیب رسانی بود، خیال می کردم که با این کارم به مردم ایران خدمت می کنم..

سال 1367 همزمان با آتش بس میان ایران و عراق، رجوی گفت می خواهیم عملیات نهایی را انجام بدهیم تا پیروزمندانه به تهران برویم و قدرت را به دست بگیریم. سازمان تمام اعضایش را از سراسر جهان به عراق آورد، افرادی که هیچ آموزش نظامی ندیده بودند، حتی اسلحه به دست نگرفته بودند، تبلیغات درون سازمان خیلی زیاد بود، باورمان شده بود که پیروزی از آن ماست، تا زمانی که از مرز عبور کرده و وارد خاک ایران نشده بودیم کوچکترین تردیدی نداشتم که مردم ایران به محض اینکه ارتش سازمان را ببینند به آن ملحق می شوند، اما حقیقت چیز دیگری بود، 1500 نفر از مجاهدین خلق کشته شدند، شاید هم بیشتر، 98 درصد بقیه هم زخمی بودند.

افرادی که به میدان جنگ فرستاده بودند از هیچ تجربه نظامی برخوردار نبودند. حتی یک نفر از مردم ایران هم به استقبال ما نیامد (رجوی دروغ گفت) چه رسد به اینکه علیه حکومت ایران قیام کنند. نیروهای ایرانی تمام راهها را بسته و ما را به دام انداخته بودند. تجهیزات ما از بین رفته بود، هرج و مرج کامل برقرار بود و آه و ناله مجروحان ما همه جا بلند بود و التماس می کردند یک نفر به آنها تیر خلاص بزند. مسئول کشتار نیروی انسانی کسی جز مسعود رجوی نبود، البته هیچوقت زیر بار نرفت و قبول نکرد.

بعد از عملیات نیز طبق معمول شکست مفتضحانه خود را پیروزی عظیمی جلوه دادند و آن را یک تجربه جدید دانستند و گفتند: حالا می دانیم که دیگر نباید از عراق تکان بخوریم. سازمان به دروغ مدعی شده بود که مردم ایران قیام کرده بودند و از تمام شهرهای ایران فوج فوج آمده بودند تا به ما ملحق شوند، اما چیزی که در عالم واقع اتفاق افتاد این بود که نیروهای ایرانی کاملاً همه راهها را به روی ما بستند، معلوم نبود این فوجی که سازمان می گفت کجا بود.

هنوز یک سال از شکست مفتضحانه نگذشته بود که سازمان مرحله دوم انقلاب ایدئولوژیک را به راه انداخت تا اینکه ما را به دامش گرفتار کردند. احساس بدی از انقلاب ایدئولوژیک داشتیم حس می کردیم رجوی ما را فریب و مورد سوءِ استفاده قرا داده است. سال 1993 من دیگر طاقتم تمام شده بود و گفتم می خواهم بروم و کاری هم با این انقلابتان ندارم. اول چیزی نگفتند ولی بعد از آنجا که در این نوع کارها ید طولایی دارند.

جلسه ای ترتیب دادند و تهدید کردند که اگر حرفت را پس نگیری در حضور همه می گوییم که قصد داری چه کاری کنی، حرفم را پس گرفتم ولی از آن به بعد دیگر یک عضو درجه دو به حساب می آمدم و کارهای پیش افتاده را باید انجام می دادم، یعنی از من بیگاری می کشیدند، مدتی موش می گرفتم، ما را از بقیه جدا می کردند که بیماری خود را به دیگران سرایت ندهیم. در کنار این کارها کلاس هم می رفتیم. جعل انواع و اقسام اسناد و مدارک را یادمان می دادند. شناسنامه و گواهینامه و از این جور چیزها جعل می کردیم و حق نداشتیم با هم حرف بزنیم.

اوضاع به همین منوال ادامه داشت تا سال 2003 که رژیم صدام ساقط شد و همه چیز تغییر کرد. بعد از مدت ها اجازه پیدا کرده بودیم با هم صحبت کنیم، اما هیچ کداممان چیزی از دنیای خارج نمی دانستیم. از هرگونه رسانه ای محروم بودیم، به جز آن چیزهایی که سازمان در اختیارمان قرار داد، من سپتامبر 2004 تصمی گرفتم برگردم اما اصلاً نمی دانستم ایران چه تغییراتی کرده و چطور شده است. اول کمی می ترسیدم اما الان چیز را یافته ام که مدت ها پیش گم کرده بودم و آن طعم زندگی است.
ایرج... / منبع: کتاب اسیر در زنجیر نویسنده: آنتوان گسلر
...............................
27 مهر 92


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اشرف نیوز،  افشاگری،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء،  خاطرات، 
برچسب ها: موش، سازمان مجاهدین، انقلاب ایدئولوژیک، آنتوان گسلر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی