نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1392
روزنامه هاآرتص در این خصوص می نویسد «سخنان نتانیاهو نشان داد که او به این درک رسیده است که زمان، زمان دیپلماسی است و او نیز این را هم فهمیده است که در حالی که می تواند در قبال ایرانیان هشدار دهد و درخواست هایی داشته باشد اما نمی تواند بر جریان امور تاثیر بگذارد».

مجاهدین اسراییل
مریم رجوی دو آتشه تر از نتانیاهو!


به گزارش خبرنو به نقل از انجمن دفاع از قربانیان تروریسم ؛


"....هدف، کاهش تحریم ها به امید عبور از بحران است. این یک اشتباه بزرگ است. ..... الآن زمان تشدید تحریمها و سیاستهای قاطع است تا ایران را مجبور به عقب‌نشینی کند."

این سخنان نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل نیست. این بخشی از سخنان مریم رجوی از عوامل فرقه رجوی است که به گفته یکی از سایت وابسته به این فرقه در جلسه گروه پارلمانی احزاب مردم اروپا ایراد شده است.

در ماه های اخیر با فعال شدن دیپلماسی صلح جویانه ایران و اراده قوی برای پایان دادن به بحران غیر ضروری هسته ای، دو نفر به شدت عصبانی شده و تلاش خود را به کار بستند در حد توان مانع بهبود روابط جهان غربب با ایران شوند.

این دو کسانی جز نتانیاهو و مریم رجوی نیستند. نتانیاهو به حدی از دیپلماسی سازنده و صلح جویانه ایران هراسان شد که بخش اعظم سخنرای اش در مجمع عمومی سازمان ملل را به ایران اختصاص داد. البته وی این بار نقاشی نکشید اما مدام ایران را متهم می کرد که به دنبال تسلیحات هسته ای است!

سخنان وی به حدی تبلیغی و غلو آمیز بود که صدای رسانه ها و سیاستمدران اسرائیلی را نیز درآورد. فراتر از این یکی از وزرای کابینه نتانیاهو اقدام هیات این رژیم در سازمان ملل برای ترک جلسه سخنرانی رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل را اشتباه خواند.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت در این خصوص نوشت: "یائیر لاپید" وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی و عضو کابینه ائتلافی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم از دستور نتانیاهو به نمایندگان این رژیم برای ترک سالن مجمع عمومی سازمان ملل و تحریم سخنرانی روحانی به شدت انتقاد کرد و آن را تصمیمی نادرست خواند و گفت: اسرائیل نباید به عنوان مخالف دائمی راه حل های صلح آمیز شناخته شود.

نتیاهو وقتی در نهایت خود را تنها احساس کرد؛موضوعی که روزنامه العرب چاپ لندن به آن می پردازد و مشاهد کرد در مقابل جریان شکل گرفته برای حل مسئله هسته ای ایران نمی تواند کاری از پیش ببرد، عملا از سر عجز و ناتوانی به توصیه به مذاکره کنندگان پنج به علاوه یک روی آورد و ناامیدانه عنوان کرد باید شاهد اقدامات ایران در عمل بود.

وی چند روز قبل از شروع مذاکران در ژنو در تماس تلفنی با دیود کامرون نخست وزیر کامرون و فرانسوا اولامد رئیس جمهور فرانسه از آنها خواست در صورت اقدامات عملی ایران، تحریم های وضع شده را رفع کنند.
روزنامه هاآرتص در این خصوص می نویسد «سخنان نتانیاهو نشان داد که او به این درک رسیده است که زمان، زمان دیپلماسی است و او نیز این را هم فهمیده است که در حالی که می تواند در قبال ایرانیان هشدار دهد و درخواست هایی داشته باشد اما نمی تواند بر جریان امور تاثیر بگذارد».

در این سو اما قلوی وی مریم رجوی اساسا در فاز دیگری سیر می کند. وی همچنان مدعی است مذاکرات ایران با غرب به بن بست رسیده است. این در حالی است که طرفین مذاکرات دست کم در بیانیه ای مشترک گفتگوها را مثبت ارزیابی کرده اند .

به نظر می رسد نتانیاهو هم در نهایت در ظاهر هم که شده کم آورده و آرام آرام خود را برای شرایط جدید آماده می کند هر چند از تلاش های خرابکارانه اش دست نخواهد کشید اما در این میان مریم رجوی دیوانه وار خواهان تشدید تحریم ها علیه ایران است. وی و فرقه منافقین همچمان بر طبل تحریم و جنگ می کوبند.
جنون وی و دوستانش برای به راه انداختن جنگ علیه ایران به حدی است که بر اساس گزارش خبرگزاری تسنیم سه تن از عوامل فرقه منافقین با نفوذ در کنفرانس خبری ظریف وزیر خارجه ایران و اشتون مسئول سیاست خارجی اروپا تلاش کردند این کنفرانس خبری را بر هم بزنند. اقدامی تروریستی که با دخالت نیروهای امنیتی خنثی شد.
...................
نوید رهایی
30 مهر 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  اسراییل، مجاهدین،  ایران ستیزی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: مریم رجوی نتانیاهو، اسراییل مجاهدین، نوید رهایی، نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل، هاآرتص،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی