نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نفرات تشکیلات با نفرات جدا شده بیش از سلام و علیک حق ندارند صحبت کنند و به این شکل می خواهند افراد را بلوکه کنند از طرفی هم به شدت می ترسند که با رابطه داشتن با جدا شده ها انها هم فرو بپاشند.

آلبانی كمپ تیرانا

هیچ کس حق داشتن تلفن و کامپیوتر را ندارد.  نفرات حق هیچ گونه ترددی تنهایی را ندارند هر کجا تردد داشته باشند گروهی است
گزارشی از وضعیت پناهجویان کمپ تیرانا در آلبانی


یک اپارتمان هم سازمان در شمال تیرانا کرایه کرده مرکز تشکیلات در البانی است که بیشترین ترددها را از فرانسه به البانی افراد زیر دارند : حسن نایب اقا ، محمود هاشمی ، ابوالحسن مجتهد شبستری ( نبی) . هر از کاهی هم مهناز میمنت تردد می کند البته دیگر مسئولین و فرماندهان هم از فرانسه به انجا تردد داردند . این پایگاه محل نشست های تشکیلاتی وایدئولوژی سازمان است …

mek_albania_June2013
مشکلاتی که مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای ما در تیرانا ایجاد می کنند – سازمانهای حقوق بشری کجایند؟

لینک به منبع

گزارشی از وضعیت اعضاء سازمان مجاهدین در کمپ تیرانا در البانی

خلاصه مصاحبه با تلویزون مردم تی وی در تاریخ ۱۱ اکتبر

طبق اخباری که از تشکیلات سازمان مجاهدین رسیده همانطور که قبلا به اطلاع رسانده شد افراد در دو گروه می باشند . گروه اول کسانی هستند که از سازمان مجاهدین کاملا جدا شده اند و هیچ رابطه با تشکیلات سازمان در البانی ندارند که کاملا مستقل هستند . این افراد از طرف سازمان به انواع گوناگون تحت فشار قرار دارند.

دسته دوم هم که اعضا، مسئولین و فرماندهان سازمان هستند که تشکیلات البانی را درست کرده اند. یک اپارتمان مربوط به جدا شده ها است که نزدیک ۷۰ نفر در ان زندگی می کنند ،این ساختمان از انجائی که نزدیک اپارتمان سازمان است دائم زیر نظر و ذاق زدن تشکیلات است

اپارتمان دیگری است که خانم ها در ان مستقر هستند که در نطقه دیگری قرار دارد .

آپارتمانی که نفرات سازمان در ان مستقر هستند ، طبقات آن را تقسیم بندی کرده اند . یک قسمت به عنوان خوابگاه جمعی درست کرده اند ، تعدادی از محل ها را تبدیل به اتاق کار کرده اند ، یک محل به عنوان اطاق نشست درست کرده اند . یک طبقه قسمت پرسنلی و غیره شده است .آشپزخانه آنها جمعی است و همینطور غذاخوری جمعی می باشد .

یک اپارتمان هم سازمان در شمال تیرانا کرایه کرده مرکز تشکیلات در البانی است که بیشترین ترددها را از فرانسه به البانی افراد زیر دارند : حسن نایب اقا ، محمود هاشمی ، ابوالحسن مجتهد شبستری ( نبی) . هر از کاهی هم مهناز میمنت تردد می کند البته دیگر مسئولین و فرماندهان هم از فرانسه به انجا تردد داردند .

این پایگاه محل نشست های تشکیلاتی وایدئولوژی سازمان است و برای دیدن نوار و موارد اموزشی از این پایگاه استفاده میشود .همچنین نشست های روزانه سران سازمان در البانی در این محل برگذار می شود .

شرایط و ضوابط تشکیلات البانی:

نفرات حق هیچ گونه ترددی تنهایی را ندارند هر کجا تردد داشته باشند گروهی است

صبح ها به پایگاهی که در شمال تیرانا راه اندازی کرده اند میروند و در انجا نوار های اموزشی و کلاس دارند

ظهر برای نهار همه سر جمع در یک خانه غذا میخورند

شبها هم درب آپارتمان را قفل میکنند و نگهبانی میدهند بیدار باش آنها ساعت ۰۶ صبح است

هیچ کس حق داشتن تلفن و کامپیوتر را ندارد

نفرا ت تشکیلات آلبانی هیچ کدام حق ندارند به کمیساریای عالی پناهندگی یا دیگر ارگان های دولتی و غیره مراجعه کنندو ملاقاتی داشته باشند

نفرات تشکیلات با نفرات جدا شده بیش از سلام و علیک حق ندارند صحبت کنند و به این شکل می خواهند افراد را بلوکه کنند از طرفی هم به شدت می ترسند که با رابطه داشتن با جدا شده ها انها هم فرو بپاشند.

تلفن فقط فرمانده هانی مانند: فرزانه میدان شاهی ،مرتضی اسماعیلی( جواد خراسان)، هوشنگ دودگانی ، افشین ابراهیمی،شعبان سوری ، محمد شعبانی همت ( باقر اکباتان )دارند.

تشکیلات سازمان مجاهدین در آلبانی با این توجیح که اینجا عراق نیست و اروپا هست، روزانه با صحنه های زنان روبرو می شوید باید *نشست غسل هفتگی روزانه اجرا کنید . به اجبار نشست های غسل هفتگی که در تشکیلات هفته ای یک بار است در آلبانی روزانه شده و این برای کنترل کردن مهار تشکیلاتشان است که بتوانند نفرات نگه دارند و نگذارند که تشکیلاتشان از هم بگسلد.

سازمان به نفرات خودش یعنی مجاهدین ۱۰۰ دلار میده ولی به جدا شده هایی که بخوان از کمیساریا نگیرند و در نزد خودشان زندگی کنند ۵۰۰ دلار می دهد، همین طور به خانم ۵۰۰ دلار می دهد.

ولی نفراتی که از کمیساریا پول میگیرند همان ۲۵۰ دلار است

تاکید و خواسته ما از دولت آلبانی این است که محل زندگی افراد جدا شده را از نفرات تشکیلات سازمان مجاهدین در تیرانا در محل دیگری اسکان بدهد که در نزدیکی مجاهدین نباشد واز تمامی فعالان حقوق بشر و هموطنان ازاده در خواست داریم که در این رابطه هر فعالیت یا اقدامی می توانند مانند نامه نگاری به سفارت و دولت البانی در خواست کنند که وضعیت افراد جدا شده مانند مسله حقوقی انها و اسکان و کار های قانونی انها جداگانه رسیدگی کنند.

*نشست غسل هفتگی یعنی هر چیزی که مبروط به مسائل جنسی می شود حتی در حد یک ثانیه به ذهن خطور می کند را باید یاداشت کنند و در نشست های چند ده نفره بخوانند .سپس ان جمع انها را مورد توهین و فحش قرار بدهد که چرا به ذهن خطور کرده .


محمد کرمی، پاریس، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۳

..........................
92/08/01
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  لیبرتی، آلبانی،  آرشیو 92 ،  افشاگری، 
برچسب ها: آلبانی، كمپ تیرانا، پناهجویان آلبانی، غسل هفتگی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی