نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 آبان 1392
سران فرقه در انتهای اطلاعیه بی محتوای خودشان در مورد مرگ وی اذعان می کنند که وی دو سال استقامت در برابر بیماری و تحمل صبورانه درد داشته است، سئوال این است اگر سازمان از دو سال پیش از وضعیت وی خبر داشته چرا وی را همراه تعدادی که به کشور آلبانی رفتند اعزام نکرده تا شاید در آنجا درمان می یافت ؟
حمید شاکری قربانی جدید رجوی ها

منبع:  انجمن نجات مرکز مازندران


اخیرا خبری در مورد مرگ حمید شاکری از اعضای سازمان را شنیدم و وقتی اطلاعیه های داده شده از طرف سازمان و مریم قجر را مطالعه می کردم و دنبال علت مرگ وی بودم متوجه شدم وی به علت بیماری سرطان در بیمارستان عراق فوت نموده است . سران فرقه باز هم به رسم همیشگی عامل مرگ وی را کارشکنی دولت عراق دانسته و خودشان را مبرا از مرگ وی می دانند .

 من وقتی در سررشته داری اشرف بودم حمید را می شناختم و حتی بعضا که برای نگهبانی به زاغه های مهمات اشرف می رفتم وی را می دیدم وی فردی بود همانند دیگر اعضای سازمان که درمانده از اقدامی که کرده و از خارج به عراق آمده و چون دیگر راه بازگشتی برایش متصور نبود و بیشتر سعی داشت که گوشه گیر باشد و کار خودش را انجام دهد تا مبادا مسئولی به وی گیر بدهد .

 نکته ای که در پیام مریم قجر و اطلاعیه سازمان بسیار چشمگیر می باشد به رسم همیشگی از فردی که فوت کرده از اندرباب ایدئولوژیک بودن و معتقد بودن او به انقلاب طلاق مریم و اینکه تا آخر در مبارزه خواهد ماند اراجیفی را ردیف کرده که اصلا تازگی ندارد چرا که سران فرقه بعد از مردن هر فردی تازه متوجه می شوند که وی چقدر ایدئولوژیک بوده است !! و برایش کلماتی ردیف می کنند که اصلا اهل این حرفها نبوده است .

 سران فرقه برای اینکه سس مردن وی را غلیظ تر کنند او را فردی با پشتکار زیاد جلوه داده و او را متخصص مهمات و کامپیوتر معرفی می کنند در حالی که فردی که در مهمات کار می کند فقط به میزان مهمات و نوع آن که برای کارش لازم می باشد آشنایی داشته و یا در مورد کامپیوتر در اشرف باید گفت فقط برای نوشتن گزارش روزانه و یا هفتگی مورد استفاده قرار می گرفته است و اینکه وی متخصص بوده حرف مفتی است که فقط به درد خود مریم قجر و همپیالگی هایش می خورد .

 سران فرقه در انتهای اطلاعیه بی محتوای خودشان در مورد مرگ وی اذعان می کنند که وی دو سال استقامت در برابر بیماری و تحمل صبورانه درد داشته است سئوال این است اگر سازمان از دو سال پیش از وضعیت وی خبر داشته چرا وی را همراه تعدادی که به کشور آلبانی رفتند اعزام نکرده تا شاید در آنجا درمان می یافت ؟ و نوع بیماری که سازمان اعلام کرده  اگر به کشور آلبانی اعزام می شد شاید قابل درمان بود .

 سران فرقه حتی دجالیت را به نقطه ای رسانده که به وی اجازه تماس با خانواده اش را ندادند ولی بعد از مرگ وی در همان بیمارستان مسئول سازمان با خانواده وی تماس گرفته و در اوج وقاحت خبر مرگش را می دهد !

 در اطلاعیه سازمان تماما باز هم مقصر دولت عراق بوده و به نقل از حمید عنوان می کند که به کمیساریای پناهندگی هم نامه نوشته بود اگرچه این گونه نامه نگاری حتی در مورد افراد مریض دیگر هم وجود داشته و این حقه بازی رجوی ها چیز جدیدی نیست و سالیان است که مورد استفاده قرار می گیرد .

 رجوی ها اصلا قصد شان خروج اعضای فرقه از عراق نیست و سعی دارند با این گونه فریبکاری و دجالگری همه را به کشتن بدهند آنان برای حیات ننگین خود به این مرگها نیاز دارند پس باید هم صدا با دیگران برای اخراج و انتقال افراد فرقه به خارج از عراق کوشش نمود و به افشای دجالگری آنان نیز پرداخته شود.

 هادی شبانی

92/08/01
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  لیبرت نیوز،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای هادی شعبانی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: حمید شاکری، هادی شعبانی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی