نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 2 آبان 1392
خبرهای رسیده از داخل اردوگاه لیبرتی حاکی است که مسئله داری حتی در میان فرماندهان و اعضای شورای رهبری هم به شدت بالا گرفته است. برخی اعضای شورای رهبری معترض بودند که چرا افرادی همچون گیتی و زهره به راحتی به کشتن داده شدند و چه نتیجه ای از یکسال به عقب انداختن تحویل اشرف و به کشتن دادن نفرات گرفته شد.


هشدار فرماندهان در لیبرتی و نشست مریم رجوی


بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و سوم اکتبر ۲۰۱۳:
 
بعد از بوقوع پیوستن فاجعه اول سپتامبر در پادگان اشرف در عراق، که منجر به کشته و ناپدید شدن جمعی از اعضای فرقه رجوی گردید، بهم ریختگی شدید روحی و تشکیلاتی در میان اعضای مستقر در اردوگاه لیبرتی پدید آمد که حتی موجب اعلام خطر از جانب فرماندهان شد که نسبت به وقوع شورش و نافرمانی در میان پیروان رجوی در عراق هشدار دادند.
 
ناگفته نماند که قبل از این واقعه هم افراد مستقر در اردوگاه لیبرتی در عراق کاملا روحیه باخته و ناامید بودند و فرماندهان اذعان داشتند که درصد قابل توجهی از نفرات خواهان جدا شدن از سازمان یا حداقل خروج از عراق می باشند. واقعه اشرف به این بحران دامن زد و ابعاد جدیدتری به آن داد. فرقه راه انداختن اعتصاب غذا را تنها راه چاره برای منحرف کردن اذهان دید که البته نه تنها مشکلی حل نشد بلکه وضعیت بدتر گردید.
 
خبرهای رسیده از داخل اردوگاه لیبرتی حاکی است که مسئله داری حتی در میان فرماندهان و اعضای شورای رهبری هم به شدت بالا گرفته است. برخی اعضای شورای رهبری معترض بودند که چرا افرادی همچون گیتی و زهره به راحتی به کشتن داده شدند و چه نتیجه ای از یکسال به عقب انداختن تحویل اشرف و به کشتن دادن نفرات گرفته شد.
 
به همین دلیل مریم رجوی نشست هائی به صورت ویدئو کنفرانس با ساکنان لیبرتی گذاشت تا قدری از بحران بوجود آمده بکاهد و مقداری به نیروهای سرخورده روحیه و امید بدهد. مریم رجوی مانند گذشته و به رسم همه رهبران فرقه ای با فرار به جلو مدعی شد که بسته شدن خونین اشرف یک پیروزی برای فرقه رجوی بود و دستاوردهای زیادی کسب شد که ارزش آنهمه “شهید!” را داشت.
 
مریم رجوی توضیح داد که تحویل دادن اشرف بهائی بود که برای بیرون آمدن از لیست تروریستی آمریکا می بایست پرداخت میشد و این زرنگی فرقه و رهبری آن بود که تحویل آنرا یکسال به عقب انداخت. او همچنین عنوان نمود که “گیتی” و “زهره” را عمدا در اشرف نگاه داشتند و این بهای حفظ اشرف برای یکسال بیشتر بود. او سعی کرد با بیان این چرندیات و تناقض گوئی ها و اقدام به انواع فریبکاری ها افراد را به آینده تیره و تار فرقه امیدوار سازد.
 
مریم رجوی در توضیحات خود مدعی شد که در حال حاضر نوک تیز پیکان مبارزه و مقاومت اردوگاه لیبرتی است و لیبرتی معادل اشرف است و باید به هر قیمت حفظ شود. او تلویحا به نیروهای فرقه در عراق گوشزد کرد که فکر خروج از عراق را از سرشان بیرون نمایند و فقط به این فکر کنند که چگونه میشود در عراق ماند و لیبرتی را به عنوان جایگزین اشرف حفظ کرد.
 
به دنبال نشست های مریم رجوی نشست های یکانی توسط فرمانده هر قسمت به راه افتاد که کماکان ادامه دارد. در این نشست ها به افراد اجازه داده میشود تا تناقضات ذهنی شان را بیان نمایند که البته بلافاصله سرکوب شده و فرد مربوطه می بایست استغفار نموده و از بابت خطای ذهن خود شرمنده و بدهکار باشد. همچنین برنامه های آموزشی برای سرگرم نگاه داشتن افراد از جمله آموزش کار با موبایل در دستور کار نفرات گذاشته شده است. یک سری اصلاحات نیز از جمله پخش کامل مسابقات فوتبال اروپائی که قبلا سابقه نداشت نیز در برنامه های روزانه گنجانده شده تا نفرات بیشتر سرگرم باشند. اما این کارها بحران های روحی و روانی و تشکیلاتی داخل مناسبات را حل نمیکند.
 
مسئولین فرقه در اردوگاه لیبرتی کماکان در فرستادن بیماران به بغداد ملاحظه دارند و صرفا افراد کاملا مطمئن را می فرستند و از اعزام افرادی که شک دارند ممانعت به عمل می آورند. اخیرا حسین شاکری متولد آمل و تحصیل کرده معماری در ایتالیا را زمانی به بیمارستان در بغداد منتقل کردند که کار از کار گذشته بود. او متأسفانه در بیمارستان فوت کرد.
 
بنیاد خانواده سحر بارها و بارها در نامه های جداگانه به مجامع حقوق بشری بین المللی به ویژه یونامی در بغداد خواهان مداخله در امورات اردوگاه لیبرتی که همچنان تحت سلطه رهبر فرقه ای مسعود رجوی اداره میگردد شده است. فجایع انسانی باز هم بیشتری در راه است و رجوی عزم کرده تا جائی که میتواند نگذارد کسی از پیروانش سر سالم از عراق بیرون ببرد. او همچنان بر سر راه هر پیشنهادی برای خروج از عراق سنگ اندازی میکند. تنها راه حل بیرون رفت از این معضل قطع ارتباط سران فرقه با بدنه آن است و تنها در این صورت است که اعضای فرقه قادر خواهند بود آگاهانه و آزادانه در خصوص سرنوشت خود تصمیم بگیرند.
 
بنیاد خانواده سحر
 
بغداد – ۲۲ اکتبر ۲۰۱۳

 

2013/10/23 by Iran Interlinkطبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: اردوگاه لیبرتی، شست های مریم رجوی، ویدئو کنفرانس، هشدار فرماندهان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی