نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

منابع آگاه و نزدیک به گروهک تروریستی منافقین در پاریس اعلام کردند که بعد از حمله اخیر به کمپ اشرف و کشته و زخمی شدن تعدادی از عناصر این گروهک، منافقین در وضعیت ناامیدی و شکست روحی شدید به سر می برند.

اشرف

منافقین ناامید و به دنبال جدایی از گروهکند

 
منابع آگاه و نزدیک به گروهک تروریستی منافقین در پاریس اعلام کردند که بعد از حمله اخیر به کمپ اشرف و کشته و زخمی شدن تعدادی از عناصر این گروهک، منافقین در وضعیت ناامیدی و شکست روحی شدید به سر می برند.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) این منابع در گفت وگو با اشرف نیوز با تشریح روحیه و وضعیت سرکردگان و عناصر این گروهک در داخل لیبرتی اعلام کردند، ناامیدی به وجود آمده در داخل گروهک سرکردگان را برآن داشته است تا وضعیت هشدار و آمادگی برای جلوگیری از شورش اعضا را اعلام کنند.


پیش از وقوع حمله اخیر به کمپ اشرف ساکنان این کمپ به دلیل تاریک بودن آینده شان و نبود طرح مشخصی از سوی سرکردگان آن ها برای خروج از عراق از فشارهای روحی شدیدی رنج می بردند به گونه ای که بسیاری از ساکنان به دنبال جدایی از گروهک و خروج از عراق هستند.


در همین حال لطیف مصطفی، از نمایندگان فراکسیون التغییر پارلمان عراق در گفت وگو با اشرف نیوز با اشاره به کشتارهای گروهک منافقین علیه کردها گفت که این گروهک با شرکت در عملیات های نیروهای حزب بعث صدام در حمله به مناطق کردنشین، به کشتار ملت کرد افتخار می کرد. 


وی با بیان این که «شهر کفری در کرکوک شاهد جنایات گروهک منافقین است»، افزود: فهرست ائتلاف کردستان عراق و دولت اقلیم کردستان موافق اخراج منافقین از عراق بوده و خواهان مجازات این جنایتکاران هستند.


.............

04/08/92


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  اشرف نیوز،  افشاگری، 
برچسب ها: منافقین، جدایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی