نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در نهایت تاسف و تالم مطلع شدیم خانم نجمه اصلاح (ربیعی) مادر شکرالله و معصومه از اسیران دربند فرقه رجوی در روز دوشنبه مورخ 15/7/92 بعد از تحمل سالیان انتظار در شوق دیدار فرزندانش با قلبی شکسته و چشمانی بی فروغ از حسرت دیدار، دارفانی را وداع گفتند.

انجمن نجات خوزستان
انجمن نجات خوزستان
وداعی دیگر در اوج حسرت یک دیدار

در نهایت تاسف و تالم مطلع شدیم خانم نجمه اصلاح (ربیعی) مادر شکرالله و معصومه از اسیران دربند فرقه رجوی در روز دوشنبه مورخ 15/7/92 بعد از تحمل سالیان انتظار در شوق دیدار فرزندانش با قلبی شکسته و چشمانی بی فروغ از حسرت دیدار، دارفانی را وداع گفتند.

خانم ربیعی همانند دهها خانواده دیگر از سال 65 تا هنگامی که چشم از جهان فروبست توسط سران فرقه رجوی از شنیدن حتی یکبار صدای فرزندانش محروم شده بود . وی کینه زیادی از رجوی به دل داشت . و در ملاقاتی که درمنزل مسکونی ایشان با اعضای انجمن نجات داشت چنین گفت: من نمی دانم رجوی چه انسانی است که اجازه یک بار تلفن زدن به بچه های ما را نمی دهد؟ دین ندارد ؟ آخرت نمی شناسد ؟ ازآق مادران نمی ترسد؟

علیرغم کهولت سن و دو بارعمل قلب باز مصرانه از دیگر فرزندانش میخواست که او را برای دیدن شکراله و معصومه به عراق ببرند.او درتمامی این سالها به جز روزهایی که در بیمارستان بستری بود روی سنگفرش درب خانه چشم انتظار فرزندانش نشسته بود وبعد ازهر بار دیدن اعضای بازگشتی با صدای بغض کرده می پرسید؛ آیا می شود یک روز بچه های من همانند شما برگردند؟ که در پاسخ جواب می شنید انشاءالله حتما حتما!!

اگرچه اجل مجالش نداد و با یک دنیا آرزو و قلبی سرشار و مملو ازعشق دیدار فرزندانش در خاک سرد آرام گرفت ولی بی شک آه او همانطور که خودش گفته بود گریبان رجویها را خواهد گرفت. دیگر فرزندان خانم ربیعی که درآخرین لحظات درکنار بسترش بودند می گفتند؛ تا آخرین لحظه مرگ نام شکراله ومعصومه را زیرلب زمزمه میکرد و از دیگر بچه ها می خواسته که برای نجات جان آنها تلاش کنند.

مادر ربیعی درآخرین لحظات در حالیکه قطرات اشک از چشمانش جاری بود آرزوی دیدار با فرزندان اسیرش را سوغاتی برد. ولی روح بزرگ او فارغ از جسم زجرکشیده اش دست از گریبان رجوی بر نخواهد داشت . و سرکردگان انسان ستیز این فرقه مکافات عمل خود را پس خواهند داد و پیوسته مورد لعن ونفرین مادر ربیعی و دیگرمادران رنجدیده قرار خواهد گرفت . بی شک بزرگترین تسلی بازماندگان خانم ربیعی جهت آرامش روح پرفتوح آن مرحومه تلاش برای محقق کردن آخرین وصیت او یعنی آزادی شکراله و معصومه ازبند اسارت فرقه ضد بشری رجویهاست .

روحش شاد باد.

علی اکرامی


منبع:  انجمن نجات مرکز خوزستان
طبقه بندی: استان ها،  آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: خانم نجمه اصلاح (ربیعی)، مادر ربیعی، انجمن نجات خوزستان، علی اكرامی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی