نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... اعضای انجمن ایران فانوس در این سمینار، جملگی یادآور شده اند که همچنان و به سیاق قبل به افشاگری و روشنگری علیه استبداد و اختناق و فریب و توطئه های مختلف فرقه مجاهدین همت کرده و در کنار آن برای فرار و آزادی همرزمان شان که سال ها در اردوگاه اشرف به عنوان گروگان و سپر بلا به اسارت گرفته شده اند، کمک های لازم و مختلف را انجام دهند. در این سمینار که سخنران اول و پیشکسوت آقای هادی شمس حائری شروع به سخن کردند، از حضار خواسته اند تا به این انجمن نوپا کمک های تئوریک و سیاسی و فرهنگی لازم را مبذول داشته و دریغ نکنند. بعد از آن افراد دیگری همچون آقایان مهدی خوشحال، کریم غلامی و مهرداد ساغرچی، از اهداف مختلف این انجمن فرهنگی و سیاسی نوپا سخن گفته و ...

 

                       

 

با توجه به این که فرقه تروریستی مجاهدین خلق توانسته بود طی دهه های گذشته بخشی از جامعه و جوانان ایرانی را فریفته و به سمت خشونت خود بکشاند، با این وجود و خوشبختانه تعدادی از جوانانی که توانستند خود را از دام اسارت و فریب و دور بی حاصل خشونت، نجات داده و به زندگی سیاسی و اجتماعی خود بازگردند، با از خود گذشتگی تمام، دست به روشنگری و افشاگری علیه مناسبات بی رحم و فرقه گرایانه مجاهدین خلق زدند.

 

متقابلا،ً این فرقه همچنان با بکارگیری میلیاردها دلار پول های غارت شده مردم ایران و عراق، مردان و زنانی که به اسارت گرفته و خون بهای اعضای اسیر در قرارگاه اشرف و قلاب شدن به جنگ طلبان منطقه و جهان، همچنان سر پاست و از دامنه خطرش چندان کاهش نیافته است.

 

از اعضای سابق این فرقه تعدادی با احساس ضرورت روشنگری بیشتر و با توجه به حضور گسترده ایرانیان در کشور آلمان، تصمیم گرفتند یک انجمن حقوق بشری، سیاسی و فرهنگی جدیدی را در راستای تنویر افکار عموی و ایضاً آزادی اسرای فرقه تروریستی، تاسیس نمایند.

 

کسانی از اعضای سابق این فرقه که خوشبختانه در درون مناسبات بی رحم فرقه مجاهدین نشکسته و در بیرون نیز زبان شان کوتاه نشده است و جملگی اخیراً و یا سال ها قبل خود را از دام و اسارت نجات داده و هم اکنون در کشورهای اروپایی زندگی نوینی را آغاز کرده اند، برآنند تا در ادامه افشاگری و روشنگری جداشدگان علیه این گروه از طریق یک پایگاه اینترنتی فعال که کارهای حقوق بشری، فرهنگی و سیاسی را در دستور کار خود دارد، حضور خود را در صحنه سیاسی اعلام دارند.

 

در این رابطه تعدادی از اعضای سابق فرقه مجاهدین به همراه خانواده هایشان و نمایندگانی از انجمن های دیگر در شهر فرانکفورت حضور به هم رسانده تا در ارتباط با مواضع روشن و علنی این انجمن فرهنگی و سیاسی، اطلاعات بیشتر را کسب کرده و در جریان نقطه نظرات و افشاگری های جدید این انجمن باشند.

 

اعضای انجمن ایران فانوس در این سمینار، جملگی یادآور شده اند که همچنان و به سیاق قبل به افشاگری و روشنگری علیه استبداد و اختناق و فریب و توطئه های مختلف فرقه مجاهدین همت کرده و در کنار آن برای فرار و آزادی همرزمان شان که سال ها در اردوگاه اشرف به عنوان گروگان و سپر بلا به اسارت گرفته شده اند، کمک های لازم و مختلف را انجام دهند.

 

در این سمینار که سخنران اول و پیشکسوت آقای هادی شمس حائری شروع به سخن کردند، از حضار خواسته اند تا به این انجمن نوپا کمک های تئوریک و سیاسی و فرهنگی لازم را مبذول داشته و دریغ نکنند.

 

بعد از آن افراد دیگری همچون آقایان مهدی خوشحال، کریم غلامی و مهرداد ساغرچی، از اهداف مختلف این انجمن فرهنگی و سیاسی نوپا سخن گفته و در انتها به پرسش های حاضرین، پاسخ لازم را داده اند.

 

تحریریه ایران فانوس، فرانکفورت، دوازدهم ژوئیه 2011

 

                   

                     

 
طبقه بندی: سمینار ،  اخبار (89 تا 92)، 
برچسب ها: سمینار،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی