نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سران فرقه مافیایی رجوی به گردانندگان اعتصاب غذای تقلبی دستور داده اند به هیچ وجه اعتصابیون به بیمارستان عراقی ها اعزام نکنند چون ممکن با یک آزمایش و معاینه ساده دروغ بودن اعتصاب غذا رو شود. به همین خاطر شیاد خانه شورای دست ساز رجوی هم یک اطلاعیه دروغین داده که گویا بیمارستان عراقیها از پذیرش بیماران خود داری می کند ...

اعتصاب غذا

راه اندازی اعتصاب غذای دروغین برای مظلوم نمایی در کمپ لیبرتی !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و هشتم اکتبر ۲۰۱۳:

سران فرقه مافیایی رجوی بعد از کشته شدن ۵۲ عضو این فرقه در اردوگاه بد نام اشرف و بعد از بسته شدن درب اردوگاه بد نام اشرف در کمپ لیبرتی اعتصاب غذا راه انداخته اند و هدف ان را باز گرداندن ۷ عضو ناپدید شده فرقه رجوی ؛ استقرارنیروهای کلاه ابیهای سازمان ملل برای تامین امنیت کمپ لیبرتی و …. اعلام کردند .

اما بر اساس خیری که دیشب به دستم رسید دروغ بودن این اعتصاب غذا را ثابت می کند .

طبق خیری که از کمپ لیبرتی بدستم رسیده اعتصاب غذای اعضاء فرقه در کمپ لیبرتی تمامآ نمایشی و برای مظلوم نمایی هست .

بدین صورت که فقط بین ۱۵ تا ۲۰ عضو فرقه رجوی پایه ثابت اعتصاب غذا هستند و سران فرقه به هر اف ام ( سازماندهی بر اساس یگان ) دستور تشکیلاتی داده اند افراد هر اف ام باید یک روز در اعتصاب غذا بعنوان سیاهی لشگر برای عکس و فیلم برداری شرکت کنند !

افرادی هم که بعنوان پایه ثابت در اعتصاب غذا هستند همیشه در صف جلو عکس و فیلم برداری نشسته یا به حا لت دراز کش باید باشند .

همچنین وقتی به هر یک از این افراد ضعف دست می دهد بلافاصله به یک بنگالی که برای این افراد اختصاص داده شده منتقل می شوند و در انجا به نفر کمپوت میکس شده و نوشیدنی ؛ قرص نیرو زا که مکمل غذایی هست را می دهند و با بستن یک سرم دوباره روانه محل اعتصاب غذا می کنند .

سران فرقه مافیایی رجوی به گردانندگان اعتصاب غذای تقلبی دستور داده اند به هیچ وجه اعتصابیون به بیمارستان عراقی ها اعزام نکنند چون ممکن با یک ازمایش و معاینه ساده دروغ بودن اعتصاب غذا رو شود .

به همین خاطر شیاد خانه شورای دست ساز رجوی هم یک اطلاعیه دروعین داده که گویا بیمارستان عراقیها از پذیرش بیماران خود داری می کند نگو این برای لاپوشانی نمایش اتصاب غذای کاذبی هست که سران فرقه مافیایی رجوی به دروغ در کمپ لیبرتی راه انداخته اند .

همچنین سران فرقه مافیایی در کمپ لیبرتی به هر کسی که به این روش اعتراض می کندد مارک بریده و مزدور میزنند و سعی می کنند با برگزاری نشستها افراد مجبور کنند مطیع و به فرامین سران فرقه تن بدهند .

سران فرقه مافیایی رجوی به اعضاء اسیر دستور داده اند حق ندارند در مورد شیوه اعتصاب غذا ؛ یا اینکه تا کی این اعتصاب غذا ادامه دارد سوال بکنند یا اظهار نظر کنند !

دم خروس دروغهای رجوی بیشتر از هر روز دیگر بیرون می زند و سران منگول فرقه مافیایی رجی باید بدانند نمی توانند با این سیاه بازیها افکار عمومی و سازمانهای بین المللی را فریب بدهند و هر روزکوس رسوایی فریبکارهای فرقه رجوی عالم گیر می شود .

پاریس: محمد رزاقی
..........................
07 آبان 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: اعتصاب غذا، مظلوم نمایی، لیبرتی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی