نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
مرگ تدریجی فرقه تروریستی رجوی در آلبانی

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 7 آبان 1392
نامه مادری چشم براه و زحمتکش به فرزندش که چند سالی است از وی دوراست ؛ اما این مادر چندین بار تا اشرف عزیمت نموده و خواهان دیدار با فرزندش شده اما افسوس و دریغ از عاطفه و محبت در بین سران سازمان که نگذاشتند این مادر دمی با فرزندش باشد و بار دیگر وی را در آغوش گرفته و بر تن رنجور خود نسیم بوی جگر گوشه اش را استشمام نمایید.
لرستان
لرستان
نامه مادری دردمند به پسرش اسکندر ارجمند

نامه مادری چشم براه و زحمتکش به فرزندش که چند سالی است از وی دوراست ؛ اما این مادر چندین بار تا اشرف عزیمت نموده و خواهان دیدار با فرزندش شده اما افسوس و دریغ از عاطفه و محبت در بین سران سازمان که نگذاشتند این مادر دمی با فرزندش باشد و بار دیگر وی را در آغوش گرفته و بر تن رنجور خود نسیم بوی جگر گوشه اش را استشمام نمایید .

ارجمند
بسمه تعالی
 پسر عزیزم اسکندر جان سلام
 سلامی به فرزندم که چند سالی است انتظار دیدنش را می کشم . سلام به فرزندم که امید داشتم روزی عصای دستان زجر کشیده ام باشد .
 خوب میدانم که دوری از خانواده ات چقدر برایت سخت و طاقت فرساست ؛ خوب میدانم که با خواندن این نامه اکنون تو را دلتنگ تر از قبل می کنم اما اگر نگران حال مادر پیرت هستی باید بگویم که چند وقتی است بیمارم . بیماری که علتش دوری از تو است. قلبی که حال به درد آمده بخاطر ندیدن روی ماه توست .  سال هایی که گذشت و تو در کنار ما نبودی اتفاقات خوشایندی در زندگی ما افتاد . آرمین مهندس شده و به زیارت خانه خدا رفته است. مهسا دختر کوچولوی شیطان خانه حالا دانشجوی مهندسی کامپیوتر است و سام هم به دانشگاه رفته و در رشته ادبیات مشغول تحصیل می باشد . منظر و کتی ازدواج کرده اند و هر کدام صاحب فرزند شده اند .

اسکندر ارجمند

اکنون تنها مشکل من یا بهتر بگویم بزرگترین مشکل نبودن توست . آرمین بعضی وقت ها خواب می بیند که جمعمان با حضور گرمت مثل قدیم تکمیل شده است . می دانم که خوابش تعبیر خواهد شد و کنار من بر می گردی ؛ تا مانند گذشته وقتی پاهایم درد گرفت پا رویشان بگذاری تا خوابم ببرد و درد را احساس نکنم . اسکندر جان دلم روشن است که تا چشمانم کورسویی برای دیدنت دارند پیش خانواده ات برمی گردی تا خاطراتی که با خواهر کوچکت مهسا داشتی را دوباره کنار هم تداعی کنید .  نگذار حسرت دوباره دیدنت به دلم بماند . مبادا دیر شود و این آرزو را از مادر پیرت دریغ کنی .
به امید دیدار مادرت :  بیجاده                       
خرم آباد / 27 مهر 1392
منبع: انجمن نجات مرکز لرستان
............................................
سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

برچسب ها: انجمن نجات مرکز لرستان، اسکندر ارجمند، بیجاده، نامه ارجمند، مهسا ارجمند،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی