نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 7 آبان 1392
نامه مادری چشم براه و زحمتکش به فرزندش که چند سالی است از وی دوراست ؛ اما این مادر چندین بار تا اشرف عزیمت نموده و خواهان دیدار با فرزندش شده اما افسوس و دریغ از عاطفه و محبت در بین سران سازمان که نگذاشتند این مادر دمی با فرزندش باشد و بار دیگر وی را در آغوش گرفته و بر تن رنجور خود نسیم بوی جگر گوشه اش را استشمام نمایید.

نامه مادری دردمند به پسرش اسکندر ارجمند

نامه مادری چشم براه و زحمتکش به فرزندش که چند سالی است از وی دوراست ؛ اما این مادر چندین بار تا اشرف عزیمت نموده و خواهان دیدار با فرزندش شده اما افسوس و دریغ از عاطفه و محبت در بین سران سازمان که نگذاشتند این مادر دمی با فرزندش باشد و بار دیگر وی را در آغوش گرفته و بر تن رنجور خود نسیم بوی جگر گوشه اش را استشمام نمایید .


بسمه تعالی

 پسر عزیزم اسکندر جان سلام

 سلامی به فرزندم که چند سالی است انتظار دیدنش را می کشم . سلام به فرزندم که امید داشتم روزی عصای دستان زجر کشیده ام باشد .
 خوب میدانم که دوری از خانواده ات چقدر برایت سخت و طاقت فرساست ؛ خوب میدانم که با خواندن این نامه اکنون تو را دلتنگ تر از قبل می کنم اما اگر نگران حال مادر پیرت هستی باید بگویم که چند وقتی است بیمارم . بیماری که علتش دوری از تو است. قلبی که حال به درد آمده بخاطر ندیدن روی ماه توست .  سال هایی که گذشت و تو در کنار ما نبودی اتفاقات خوشایندی در زندگی ما افتاد . آرمین مهندس شده و به زیارت خانه خدا رفته است. مهسا دختر کوچولوی شیطان خانه حالا دانشجوی مهندسی کامپیوتر است و سام هم به دانشگاه رفته و در رشته ادبیات مشغول تحصیل می باشد . منظر و کتی ازدواج کرده اند و هر کدام صاحب فرزند شده اند .


اکنون تنها مشکل من یا بهتر بگویم بزرگترین مشکل نبودن توست . آرمین بعضی وقت ها خواب می بیند که جمعمان با حضور گرمت مثل قدیم تکمیل شده است . می دانم که خوابش تعبیر خواهد شد و کنار من بر می گردی ؛ تا مانند گذشته وقتی پاهایم درد گرفت پا رویشان بگذاری تا خوابم ببرد و درد را احساس نکنم . اسکندر جان دلم روشن است که تا چشمانم کورسویی برای دیدنت دارند پیش خانواده ات برمی گردی تا خاطراتی که با خواهر کوچکت مهسا داشتی را دوباره کنار هم تداعی کنید .  نگذار حسرت دوباره دیدنت به دلم بماند . مبادا دیر شود و این آرزو را از مادر پیرت دریغ کنی .

به امید دیدار مادرت :  بیجاده 
                      
خرم آباد / 27 مهر 1392

منبع: انجمن نجات مرکز لرستان
............................................
سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

برچسب ها: انجمن نجات مرکز لرستان، اسکندر ارجمند، بیجاده، نامه ارجمند، مهسا ارجمند،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی