نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم رجوی،  یک روز پس از حادثه خونین مرزبانان سراوان به دست ایادی بیگانه، خشم خود را از اقدام دستگاه قضایی ایران اعلام کرد و سربازان و پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی را عناصر سرکوبگر جمهوری اسلامی نامید ...

تروریست

روز جمعه 3 آبان92 ساعت 17 در جنوب شرق استان سیستان و بلوچستان، هنگام جابجایی نیروهای مرزبانی  محدوده  پاسگاه ۱۶۷ گزبستان سراوان، سه ماشین از مرزبانان هنگ مرزی سیرکان  در کمین اشرار مسلح عوامل گروهک تروریستی ریگی قرار گرفتند. در این درگیری مسلحانه 14نفر شهید و6 نفر نیز مجروح شدند.

مرزهای شهرستان سراوان به سبب کوهستانی و سخت گذر بودن همچنان محل تردد اشرار مسلح و فعالیت گروه های تروریستی است.

بقایای گروهک تروریستی ریگی به هر دستاویزی چنگ می‌زنند تا حیات خیالی خود را به نمایش بگذارند و در این مسیر از هیچ وسیله‌ و ابزاری فروگذار نمی‌کنند.
 
مریم رجوی سرکرده فرقه تروریستی مجاهدین، تنها یک روز پس از حادثه خونین شهادت ۱4 تن از مرزبانان به دست ایادی دشمن، خشم خود را از اقدام دستگاه قضایی ایران اعلام کرد و سربازان و پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی را عناصر سرکوبگر جمهوری اسلامی نامید و با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم‌کردن مجازات تعدادی از عناصر تروریست و شرور در زاهدان، خواستار تشکیل پرونده و ارجاع آن به شورای امنیت شد!

آیا کشتار سربازان مرزبان که جانشان را برای حفاظت مرزهای کشورمان به خطر انداخته اند تقدیر و تشکر دارد یا جان 16 نفر شرور، فاسد و جنایتکار که وجودشان سرشار از نفرت و سنگدلی بوده و امنیت جامعه و مردم را به خطر می اندازند؟

حمایت مستمر و همه‌جانبه فرقه تروریستی رجوی از گروهک تروریستی جندالشیطان در حالی صورت می‌گیرد که حامیان این فرقه جنایتکار ادعا می‌کنند مجاهدین دیگر گروه تروریستی به شمار نمی‌روند و مدت‌هاست که فعالیت‌های تروریستی خود را ترک کرده‌اند!

موضعگیری توائم با سوز و گداز رجوی، نشان از خوی خشونت و تروریست پروری دارد. در شرایطی از گروهک ترورسیستی ریگی حمایت می کند که زیر بار تروریست بودن نمی رود و به فریبکاری در اروپا و آمریکا ادامه می دهد.
................
1392/08/08

 


طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: تروریست، حمایت از تروریست، سراوان، مرزبانان، فرقه رجوی، عوامل ریگی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی