نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرقه تروریستی رجوی با سوء ‌استفاده از بازنشستگان ارگانهای مختلف دولتی از کشورهای مختلف بخصوص از آمریکا و فرانسه در روزهای گذشته سعی برآن داشته است تا افکار عمومی را فریب داده و اینچنین وانمود کند که این‌ها از طرفداران این فرقه هستند.

 

سوء استفاده فرقه تروریستی رجوی از بازنشستگان دولتی

سید امیر موثقی ، کانون آوا، چهارم  نوامبر ۲۰۱۳:

فرقه تروریستی رجوی با سوء‌استفاده از بازنشستگان ارگانهای مختلف دولتی از کشورهای مختلف بخصوص از آمریکا و فرانسه در روزهای گذشته سعی برآن داشته است تا افکار عمومی را فریب داده و اینچنین وانمود کند که این‌ها از طرفداران این فرقه هستند وبا اعلام حمایتهایشان از فرقه تروریستی رجوی و شرکت در سمینارها و آکسیونهای مختلف در کشورهای اروپائی و آمریکایی و با دریافت دلارهای بیکران از این فرقه چند دقیقه‌ای را در پشت تریبون به گفتن حرفهای از قبل دیکته شده از طرف این فرقه میپردازند و پولی به جیب میزنند و می‌روند.

آری براستی سؤال اینجاست که چرا این همه پول خرج تبلیغات میکنید و هرروزخودتان را در این سمینار و آن سمینار ظاهر میکنید؟ ولی بعد از گذشت ۱۰ سال هنوز نتوانستید تعداد قابل توجهی از نیروهایتان را از عراق خارج کنید؟ چرا وبه چه دلیل از کمک‌های صدقه جهانی استقبال نمی‌کنید و هنوز به دارایی های چپاول شده از مردم عراق می بالید؟ چرا وبه چه دلیل این همه در اقصی نقاط دنیا هزینه‌های هنگفت را پرداخت میکنید برای اینکه فلان آقا یا فلان خانم از کار افتاده که ۱۰ سال یا ۱۵ سال قبل تردر فلان ارگان دولتی کار میکرده بیاید برایتان چند دقیقه‌ای حرافی کند و شما هم خوش خوشانتان باشد و سر و دم تکان دهید؟

آخر با کدام منطق میتوان به ابعاد فاجعه بار کشتار و سرکوب و خفقان در درون این فرقه نگاه کرد؟ با کدام منطق میتوان پذیرفت که انسانهای بی‌گناه در کمپ لیبرتی روبه مرگ خوابانده شوند و شما هم سرسوزنی احساس مسئولیت در قبال این نیرو ها نداشته باشید آخر مگر این‌ها همان گوهران بی بدیل شما نبودند و نیستند که این چنین دارید از شرشان خلاصی پیدا میکنی؟ ای وای برشما سنگدلان و از خدا بیخبران که بعد از گذشت ۱۱سال از فرو پاشی حکومت صدام هنوز به فکر ماندن در عراق و حفظ اموال و شخصیت برای فرقه رجوی هستید. براستی کجاست مسعود رجوی خائن که پاسخگو باشد؟ چرا خودش را مخفی کرده؟ چرا وبه چه دلیل دارد از این تعداد باقی‌مانده در کمپ لیبرتی این چنین تقاص میگیرد؟

آخر یکی نیست سؤال کند از این مردک که خط و استراتژی پوشالی تو به بن بست رسیده و شکست‌خورده است گناه این انسان‌ها چیست که باید تاوان کثافتکاری های تورا بپردازند؟ براستی که الحق والانصاف پرده حیاء را بالکل دریده اید و هیچ باکی هم ندارید که آخروعاقبت این انسان‌ها در خاک عراق همانند آن ۵۲ ویا آنهای دیگرشود. ای وای برشما سنگدلان که تاریخ هرگز شقاوتهایتان را فراموش نخواهد کرد حال هرچه میخوایید در اروپا و آمریکا دلارخرج کنید و خوش بگذرانید و مشتی راهم طعمه جاه طلبی های خود کنید!!

سید امیر موثقی

آلمان کلن

2013/11/04 by Iran Interlink
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نجات یافتگان،  آقای سید امیر موثقی، 
برچسب ها: سید امیر موثقی، بازنشستگان دولتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی