نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

این گروهک که طی دو هفته گذشته اقدام به دو عملیات تروریستی کرد که در اولین مورد آن تعدادی از مرزبانان را در منطقه سراوان در اقدامی بزدلانه به شهادت رساند و پس از آن به آن سوی مرزها در پاکستان گریخت و در اقدام دیگر که دو روز گذشته صورت گرفت، با سوء قصد به دادستان زابل، وی را در حین مراجعت به محل کار خود به شهادت رساندند.

صلاح الدین فاروقی سرکرده گروهک تروریستی جیش العدل

سرکرده گروهک تروریستی جیش الشیطان

تروریست های جیش العدل ریشه در کجا دارند؟     

جمهوری اسلامی از بدو حاکمیتش بر ایران با تکیه بر وحدت میان تمامی مذاهب اسلامی در تلاش بوده است تا اختلافات مذهبی میان مذاهب گوناگون را به عنوان اختلاف نظری عادی بیان کرده و دشمن مشترک مسلمانان یعنی نظام سلطه و در راس آن صهیونیسم بین الملل را به عنوان تهدید اصلی تمام مذاهب و فرق اسلامی نشان دهد. از این رو بود که از اولین اقدامات رهبر فقید انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی، برجسته سازی آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف بوده است که ساکنین آن همگی از مسلمانان اهل سنت هستند.

آمریکا و رژیم صهیونیستی با احساس خطر شدید از این رویکرد انقلاب اسلامی و با هدف ایجاد جنگی داخلی میان مذاهب اسلامی و غافل شدن مسلمانان از خباثت های خود، با برجسته کردن اختلافات مذهبی سعی در شعله ور کردن فتنه های طایف ای-مذهبی در منطقه اسلامی خاورمیانه کردند. ظهور و بروز گروه های التقاطی که پس از انقلاب اسلامی نمود بیشتری یافته اند هم در میان شیعیان و هم اهل سنت ماحصل تلاشها و سرمایه گذاری های چند صد میلیاردی کارترهای صهیونیست بوده است.

گروه های تکفیری وهابی که به ناحق خود را از وابستگان اهل سنت می دانند، جولانگاه خود را امروز در کشورهایی همچون عراق، سوریه و پاکستان می بینند و غافل از مسلمانان زیادی که همه روزه در سرزمین های اشغالی فلسطین و در کنار قبله گاه اول مسلمین توسط صهیونیست ها سلاخی می شوند، شمشیر مبارزه خود را به سوی هم کیشان شیعه خود و گاها اهل سنت معتقد کشیده اند.

جهموری اسلامی ایران به برکت تکیه بر توانایی های خود توانسته است در منطقه خاورمیانه که توسط اجانب غربی و مزدبگیران منطقه ای آنها بحران ناامنی را سپری می کند، علی رغم تمامی تهدیدها و هم مرزی با کشورهای ناامنی چون عراق، افغانستان و پاکستان جزیره ثبات باشد.

در این شرایط گروهی تروریست از بازماندگان جندالله، پس از سرکرده معدوم خود عبدالمالک ریگی اقدام به ایجاد گروهکی موسوم به جیش العدل کرده اند که خود را حامی اهل سنت ایران دانسته و درصدد احقاق حقوق هم وطنان اهل سنت برآمده اند. این گروهک که طی دو هفته گذشته اقدام به دو عملیات تروریستی کرد که در اولین مورد آن تعدادی از مرزبانان را در منطقه سراوان در اقدامی بزدلانه به شهادت رساند و پس از آن به آن سوی مرزها در پاکستان گریخت و در اقدام دیگر که دو روز گذشته صورت گرفت، با سوء قصد به دادستان زابل، وی را در حین مراجعت به محل کار خود به شهادت رساندند.

صلاح الدین فاروقی سرکرده گروهک تروریستی جیش العدل

صلاح الدین فاروقی سرکرده گروهک تروریستی جیش العدل

گروهک جیش العدل در حالی خود را حامی اهل سنت ایران می داند که نه تنها هیچ گونه تاییدی از سوی علمای اهل سنت استان سیستان و بلوچستان برای اقدامات ضدبشری خود ندارد، بلکه جنایات آنها مورد تقبیح و محکومیت ایشان نیز قرار گرفته است. همچنین در ذیل بیانیه های این گروهک در صفحات اجتماعیشان، بسیاری از هم وطنان اهل سنت از اقدامات ضد بشری این گروهک ابراز انزجار کرده اند.

همان گونه که مشخص است، اقدامات تروریستی این گروهک، ریشه در تفکر تکفیری آنان دارد و شاهد آن بیانیه ای است که رهبر این گروهک پس از ترور دادستان زابل منتشر و با حمایت از تکفیری های سوریه، بر اقدامات آنها مهر تایید می زند.

این گروهک در بیانیه به عهده گرفتن ترور دادستان زابل، دادستان زاهدان را نیز تهدید به ترور و برای انجام این عمل مبلغ هنگفتی را به عنوان جایزه مشخص می کنند و درعین حال سرکرده آنان موسوم به صلاح الدین فاروقی با بیان اینکه هیچ گونه وابستگی به قدرت های خارجی ندارد، مدعی می شود که هزینه های خود را از طریق اهل سنتی تامین می کند که از اقدامات آنان ابراز انزجار می کنند.

به طور مسلم این گروهک ریشه در خواست کسانی دارد که بقای خوی استکباری خود را در گروی نادانی معدودی از مسمانان می دانند. رهبر این گروهک و وابستگان آن به زودی باید منتظر سرنوشتی همچون اسلاف گذشته خود همانند عبدالمالک ریگی باشند.
 
احمد مجیدی    
جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۲
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: جیش العدل، تروریست، صلاح الدین فاروقی، عبدالمالک ریگی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی