نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1392
امسال در مجموع سران فرقه مجاهدین خلق گیج بودند که برای جشن 30 مهر چکار کنند. هر سال رجوی می گفت سنگ تمام بگذارید چون برای مردم داخل ایران خوب است و انگیزه می گیرند که بیشتر به سمت ما بیایند؛ و واقعا هم ما را می کشت. انواع لباس های چسبانی که داخل لیبرتی ممنوع بود تن ما می کردند تا تمرین رقص برای 30 مهر بکنیم. بعضأ تمرینات به 3 ماه هم می کشید و اگر اعتراض می کردیم که خسته شدیم می گفتند روز مریم باید سنگ تمام بگذاریم.

علی خاتمی از تربت جام در خراسان رضوی

علی حاتمی از تربت جام در خراسان رضوی
 و عضو جدا شده از فرقه رجوی


جشن ۳۰ مهر رجوی چه شد؟


سلام

من علی حاتمی از تربت جام در خراسان رضوی و عضو جدا شده از فرقه رجوی و مستقر در بغداد هستم.

این مطلب را لطف کنید با تصحیحاتی که زحمتش را می کشید با نام من در سایت بنیاد خانواده سحر درج کنید.

عکسم را هم در پایین صفحه می گذارم تا استفاده نمائید.

بسیار متشکرم.

جشن 30 مهر رجوی چه شد؟

امسال در مجموع سران فرقه مجاهدین خلق گیج بودند که برای جشن 30 مهر چکار کنند. هر سال رجوی می گفت سنگ تمام بگذارید چون برای مردم داخل ایران خوب است و انگیزه می گیرند که بیشتر به سمت ما بیایند؛ و واقعا هم ما را می کشت. انواع لباس های چسبانی که داخل لیبرتی ممنوع بود تن ما می کردند تا تمرین رقص برای 30 مهر بکنیم. بعضأ تمرینات به 3 ماه هم می کشید و اگر اعتراض می کردیم که خسته شدیم می گفتند روز مریم باید سنگ تمام بگذاریم. یکی از شیوه هایی که در می آوردند چه کسی هنوز وفادار است از همین راه بود و مخالفان را هم یک مارک "حلقه ضعیف" می زدند.

امسال با خبر های جدیدی که از داخل لیبرتی بدستم رسیده گوئی سران فرقه در گیچی مطق به سر می بردند و نمی دانستند در خصوص جشنهای 30 مهر چکار کنند و این به چند مورد خاص بر میگردد:

1. اطلاع دارم که افراد داخل لیبرتی کلا (و بخصوص بعد از جمع شدن اشرف) به شدت مخالف مجاهدین خلق شده اند و در یأس و نا امیدی مطلق فقط لحظه شماری میکنند تا کمیساریای عالی پناهندگان برایشان کاری بکند و البته خوب میدانند که سران مجاهدین خلق سنگ اندازی می کنند. فرقه برای اینکه نفرات پیش کمیساریا نروند برای هر مقر که 150 نفر است 10 نفر نگهبان گذاشته و بقول خودشان ارگانهای سازمان ملل متحد را بایکوت کرده اند. به همین دلیل نفرات از زندگی اسفبار سرخورده و خسته شده اند و هر روز بعضی ها از دیوار لیبرتی بیرون می پرند یا از طریق یونامی بیرون می آیند و تعدادی هم خودشان بصورت قطره چکان به آلبانی می فرستند. یکی نیست به این مسعود رجوی بگوید که علت نگهداشتن نفرات چیست. یعنی هنوز امید دارد که یک صدام دیگر بیاید و او خواب سر نگونی ببیند. 

2. با توجه به این که اعتصاب غذایشان هم راهی بجایی نمی برد و افراد هم شرایط را درک کرده اند ولی سران فرقه زور می زنند تا از این اعتصاب غذا قربانی بگیرند و هر روز به بهانه های مختلف افراد را برای نمایش تبلیغاتی توجیه می کنند که در محل اعتصاب غذا حاضر شوند ولی بعضی نفرات از رفتن سر باز می زنند. بعد آنقدر صدایشان می زنند و بطور تکی با آنها صحبت می کنند که برای اینکه از فشار چرندیات سران فرقه خلاص شوند برای نمایش اعتصاب غذا می روند. واقعیت تلخی که هست اینست که نمی دانم چرا زور ارگانهای بین المللی به این رجوی آدم کش نمی رسد. همین روزهاست که چند نفر را بکشند و در بوق تبلیغاتی فریاد مظلوم نمایی را سر دهند.

خلاصه، انبوهی مشکلات فرو پاشی و هفته سیمرغ و جشن های 30 مهر؟

رجوی و دار دسته اش بدانند که نه سازمان ملل گول حقه بازی هایشان را می خورد و نه برای خانواده ها قابل باور است و ما جدا شده ها هم از جنایات این رجوی خوناشام رذل نخواهیم گذشت. حالا این مسعود رجوی برود اسبش را بر دارد به دنبال ما بگردد و با شمشیر سر ما جدا شده ها را قطع کند (در یکی از نشستها می گفت که یک نفر به پیغمبر (ص) خیانت کرده بود و پیامبر سوار اسب شد و رفت و او را گردن زد) ولی من می گویم اگر چنین بوده پس خود رجوی سزاوار گردن زدن است به دلیل اینکه به مردم ایران خیانت کرد و خنجر از پشت به مردم زد، بیش از هزاران نفر بی گناه را کشت و بیش از 3000 نفر را دارد با ترفند های مختلف به اسم اعتصاب غذل و کمبود دارو در لیبرتی زجرکش می کند.

به هر حال روزی باید جواب بدهد که چرا ما را به گرو گان گرفته و زجرکشمان کرد؟ چرا ارتباط ما را با دنیای انسان ها قطع کرد؟ چرا ما را از خانواده جدا کرد و به خانواده های ما توهین نمود و گفت که خانواده کانون فساد است و خانواده دشمن اصلی است و باید به فرزندان و همسران و والدینتان فحش بدهید.

امروز واقعا جان بی گناهان در خطر است. رجوی برای سر پوش گذاشتن بر فروپاشی تشکیلات جهنمی اش اعتصاب غذا براه انداخته تا قربانی بگیرد اما کور خوانده است و باید در هر قبرستانی که هست یا هر جهنم دره یا سوراخ موشی که پنهان شده جواب این همه جنایت را به مردم ایران و خانواده ها و اعضا بدهد.

علت این قربانی گرفتن ها را تمام عالم می دانند به همین خاطر رجوی طبق معمول همیشگی مجبور بود تا فیلی هوا کند تا سر پوشی بر شکستهایش بگذارد و به همین خاطر اعتصاب غذا را راه انداخت تا دهان همه اعضا را ببندد و اذهان را منحرف کند و اجازه ندهد کسی سوالی در رابطه با شکستها و بسته شدن درب اردوگاه اشرف بکند.

علی حاتمی – بغداد
..................................
نوید رهایی
14 آبان 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: علی خاتمی، تربت جام، خراسان رضوی، جشن سی مهر، فرقه رجوی، كمپ لیبرتی بغداد، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی