نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی چاره ای بجز راه اندازی دستگاه دروغپردازی به دین و مراسم مذهبی نداشت. خصوصا در ارتباط با عشایر عراقی و عناصر استخباراتی صدام و حضور فعال آنان در قرارگاه اشرف، به ساخت مسجد روی آوردند و بر پاداشتن مراسم عزاداری در ایام محرم که تماما بهره برداری سیاسی ازآن حادثه تا وانمود بکند که مجاهدین در خاک امام حسین مظلوم واقع شدند .

علی حاتمی

2013/11/09 by Iran Interlink

دلقک بازی و توهین به ائمه. وقاحت و گستاخی رجوی (مجاهدین خلق) در لوث کردن ارزش های اسلامی


ملل و ممالک اسلامی بر اساس اعتقادات و پایبندی خود بر ارزشهای اسلامی در ایام ماه محرم آن را با عزاداری حسینی پاس می دارند و بدین وسیله حول آن ارزشهای خدایی گرد هم می آیند و به وحدت می رسند.

یکی از این ممالک اسلامی ایران است. ملت شریف و معتقد به خدا و ائمه ایران اسلامی ما نیز از جمله آنانند و در خصوص ارزشهای خدایی در ماه محرم به عزاداری می نشینند و به خاطر مظلومیت امام حسین (ع) و یارانش و آوارگی زینب کبری (ع) که در ادامه نهضت حسینی نقش مدافع داشت و پیام رسان مکتب حسینی بود؛ هیئت ها و دسته های عزاداری تشکیل داده و درغم و اندوه آنان اشک می ریزند و میثاقی دوباره در تداوم راه حسینی می بندند.

خوب است بدانیم فرقه رجوی به رغم ادعای مذهبی بودن و سنگ خدا و ائمه را برسینه زدن دراین وادی کجای کارند و چقدر بدان اعتقاد داشته و بطور محتوایی پایبندند؟

۱۷ خرداد ۱۳۶۵ رجوی که از فرانسه رانده شده بود با اشتیاق تمام به زیر قبای صدام خزید تا به قول خودش برافروزد آتشها بر کوهستانها!! ولیکن خوب می فهمید که همدستی و همگامی با دشمن غدار ایرانیان علیه خاک میهن رنگ و لعاب دینی ازنوع دجال گرایانه می طلبد لذا چند روز پس از استقبال بالا دستها از وزرای صدام در فرودگاه بغداد؛ شتاب زده به مرقد مطهرامام حسین (ع ) شتافت و بسی خزعبلات بافت و به نام و یاد آن امیر میدانهای رزم و شهادت عاشورایی, ندای “هل من ناصر ینصرنی ” سرداد شاید که از این رهگذر، آویختن به دامن ناپاک صدام دیکتاتور را توجیه کرده و دلهایی را برباید و در امتداد راه فرقه گرایانه اش به قربانگاه بفرستد.

ازآن تاریخ به بعد هر از گاهی خود و مریم به اقتضای شرایط سیاسی و بحرانی که گریبانگیرش شده بود؛ به مراقد متبرکه امامان در کربلا و نجف و کاظمین و سامرا می رفتند تا از نام و رسم آنان در راستای کسب قدرت و شهوت بهره برداری نمایند و متاسفانه برای اعضای داخل مناسبات هم مصرف داخلی داشته باشد که چنین هم بود. از موارد فوق الذکر که بگذریم در درون مناسبات هیچ خبری از مراسم و مناسک مذهبی نبود.فقط برای تبلیعات سیاسی و خوراک ماهواره اش که معلوم است پولش را آمریکا می دهد یا اسرائیل سر نیرو های خودش ومردم نا آگاهی را شیره بمالد. ولی دیدیم که چطور سیدالشهدا پس گردنش زد و امروزه به چه ذلتی افتاده . بله هر کس با آل علی در افتاد ورافتاد.

بله رجوی جانوریست که در دو جهان جایی ندارد بایستی مثل (خوک های سرگردان که خدا به اشراف زمان حضرت عیسی در سوره مائده در قران مجید آمده ) خون وگوشت مردار ونجاست بخوره و در جهنم بسوزه. چرا که دید هواپس است ویک روز به نعل ویک روز به میخ می زنه وحکومت یزیدی صدام هم به دار مجازات الهی و به سزای اعمال یزید یش رسیده .

رجوی چاره ای بجز راه اندازی دستگاه دروغپردازی به دین و مراسم مذهبی نداشت. خصوصا در ارتباط با عشایر عراقی و عناصر استخباراتی صدام و حضور فعال آنان در قرارگاه اشرف، به ساخت مسجد روی آوردند و بر پاداشتن مراسم عزاداری در ایام محرم که تماما بهره برداری سیاسی ازآن حادثه تا وانمود بکند که مجاهدین در خاک امام حسین مظلوم واقع شدند و اینکه کماکان اعضای غارنشین خود را بفریبد که در صف کذایی رجوی با شعار دروغین اسلام خواهی ماندگار بمانند و در مقاطعی که ضرورت دارد بی آنکه بفهمند به قربانگاه قدرت طلبی رجوی فرستاده شوند.

در صورتی که برای همه روشن بود که چرا فقط دو شب عاشورا وشام غریبان را یک مراسم فرمالیستی می گرفت .علت داشت چون خوراک گوسفندانی می کرد که راه پس وپیش برایشان باقی نگذاشته بود و رجوی خودش را با وقاحت تمام بجای (استقفرلله) سیدالشهدا قرار می داد و افراد را پیروانش خطاب می کرد. درد ناک نیست؟ من که شرم می کردم وتمام اعضای بدنم می لرزید ولی رجوی به راحتی بیان می کرد که امام حسین هم مثل ما انسان و غریب بوده . من به عنوان یک عضو جداشده از فرقه رجوی با حضور و سابقه بیست و چندساله در مناسبات فرقه ای رجوی در منتهای صداقت و آگاهی گواهی می دهم که شخص رجوی مطلقا اعتقادی به خدا و ائمه و مراسم و مناسک مذهبی ندارد و هر چه است شیادی و نیرنگ و دغل بوده که تا به حال این عنصر شیطانی نام خدا و ائمه را در سرلوحه افکار فرقه گرایانه اش یدک کشیده است و البته که متاسفانه بسا انسانهایی را فریفته و به قربانگاه فرستاده است و اینکه وی بغایت شیفته قدرت و شهوت بوده و هست و خواهد بود.» ولی این آرزو را بگور خواهد برد. خدایا به حق این ماه پاک و به حق خون سیدالشهدا هماطور که رجوی را به ذ لت نشاندی حق ما را هم از این بی دین بگیر و به سزای اعمالش برسان . آمین
علی حاتمی، نهم نوامبر ۲۰۱۳
............
18 آبان 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین،  مناسبت ها، 
برچسب ها: علی حاتمی، توهین به ائمه، فرقه رجوی، اشرف، مسجد اشرف، عاشورا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی