نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 آبان 1392
کارشناس‌ارشد دیپلماسی عمومی ‌از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: «آلبانی تحت کنترل آمریکاست و آمریکا طی یک دهه گذشته برای بازسازی این کشور و کمک به اقتصاد آن میلیون‌ها دلار پرداخته است. بی‌شک این کمک‌ها با خود تعهداتی را می‌آورند که یکی از آن‌ها همین بود که آمریکا از آلبانی خواست که این افراد را در کشور خود بپذیرد.

آلبانی

چرا نباید از اقدامات آلبانی متعجب بود؟

اوایل فروردین‌ماه سال جاری، خبری مبنی بر پیشنهاد پناهندگی آلبانی به ۲۱۰ تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین در عراق، تیتر خبرگزاری‌های داخلی و خارجی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، منافقین که خیال می‌کردند آمریکا برای آن‌ها فرش قرمز می‌اندازد بلافاصله این پیشنهاد «تیرانا» را که به‌دنبال دیدار نخست‌وزیر این کشور با معاون وزیر امورخارجه آمریکا اعلام شده بود، رد کردند و خواستار اسکان در آمریکا یا بازگشت به پادگان اشرف شدند؛ ولی دیری نپایید که منافقین دست از بلندپروازی برداشته و گروه‌گروه به آلبانی منتقل شدند.

در مرحله اول، این سؤال ذهن بسیاری از کارشناسان را درگیر کرد که آلبانی با چه هدفی اعضای گروهک منافقین را که علی‌رغم درخواست‌های مکرر دبیرکل سازمان ملل هیچ کشوری حاضر به قبول آن‌ها نمی‌شد در خاک خود پذیرفت.

کارشناس‌ارشد دیپلماسی عمومی ‌از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار هابیلیان گفت: «آلبانی تحت کنترل آمریکاست و آمریکا طی یک دهه گذشته برای بازسازی این کشور و کمک به اقتصاد آن میلیون‌ها دلار پرداخته است. خانم سپه‌‌پور اولریش گفت: بی‌شک این کمک‌ها با خود تعهداتی را می‌آورند که یکی از آن‌ها همین بود که آمریکا از آلبانی خواست که این افراد را در کشور خود بپذیرد.

پس از گذشت چند ماه، آلبانی دوباره خبرساز شده است. این‌بار احتمال پذیرش تسلیحات شیمیایی سوریه از سوی این کشور در میان است و مطالعه تحلیل یکشنبه ۱۹ آبان روزنامه «لس‌آنجلس‌تایمز» از این موضوع خالی از لطف نیست.

در این تحلیل اشاره شده که نروژ و دانمارک صراحتاً اجازه ورود این تسلیحات شیمیایی و امحای آن‌ها را در خاک کشورشان ندادند و آمریکایی‌ها هم درخواست خود را پیش این متحد کوچک خود که به قول سردبیر وب‌سایت خبری «بالکان اینسایت» «بله قربان گوی واشنگتن» است بردند تا بتوانند تسلیحات شیمیایی سوریه را در این کشور نابود کنند.

این گزارش همچنین به پیشنهاد پناهندگی تیرانا به ۲۱۰ تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین و پذیرش زندانیان «اویگور» در گوانتانامو، زمانی که آمریکا نتوانست آن‌ها را به چین برگرداند هم به‌عنوان مثال‌هایی از سرسپردگی آلبانی به آمریکا اشاره نموده است.

اینجاست که بار دیگر این واقعیت بیشتر رخ می‌نماید که گروهک منافقین که دستش به خون هزاران ایرانی بی‌گناه آغشته است، فرقه‌ای تروریستی و منفور جهانیان است و حضور تعدادی از اعضای آن در آلبانی طبیعتاً با این حقیقت توجیه می‌شود و بقای آن هم صرفاً به‌خاطر حمایت‌های جنگ‌طلبان آمریکایی از این گروهک است.

سعید محبّی   92/08/21
هابیلیانطبقه بندی: لیبرتی، آلبانی،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  دیدگاه، 
برچسب ها: آلبانی، مجاهدین، امریكا، تیرانا، تروریست، سلاح شیمیایی، سوریه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی