نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 آبان 1392
رجوی برای اینکه افراد به طور کلی قفل و زمین گیر شوند و چون مرغ پای بسته امکان جابجایی، پر و پرواز نداشته باشند. طرح اعتصاب غذای تشکیلاتی اجباری را اعلام کرد. افراد موظفند ضمن شکم چرانی تظاهر به گرسنگی تمام عیار و غش عنقریب کنند و نسخه ی رهبری را به مثابه خط تشکیلاتی روز اجرا نمایند.

لیبرتی
از کمپ ترانزیت موقت لیبرتی چه خبر؟

اردوگاه الحریه بغداد که آمریکایی ها آن را کمپ لیبرتی نامیده اند، اکنون محل اسکان موقت و ترانزیت کوچ نشینان پایگاه تروریستی و بدفرجام اشرف است. طول و عرض، وسعت و مساحتش با اشرف سابق قابل مقایسه و مساوی نیست، بلکه به مقیاس کبریتی در مقابل جعبه ی دستمال کاغذی یا شیر پاستوریزه دو لیتری است.

با این همه رجوی در باب تقسیم بندی و جاسازی اعضای فرقه به سبک و سیاق اشرف، با مقیاس کوچکتر یک هزارم، سالن تجمع، اسکان، بخش زنان و مردان را تعیین و تصویب کرده تا مقررات خشک فرقه ای از زندان تا عملیات جاری، دیگ و میگ همچون گذشته در اردوگاه ثانی لیبرتی رعایت شود و چند صباحی جلوی فرار گریز و فروپاشی فرقه گرفته شود.

رجوی برای اینکه افراد به طور کلی قفل و زمین گیر شوند و چون مرغ پای بسته امکان جابجایی، پر و پرواز نداشته باشند. طرح اعتصاب غذای تشکیلاتی اجباری را اعلام کرد. افراد موظفند ضمن شکم چرانی تظاهر به گرسنگی تمام عیار و غش عنقریب کنند و نسخه ی رهبری را به مثابه خط تشکیلاتی روز اجرا نمایند.

تظاهر به اعتصاب غذا خواری، عبور از خط قرمز است و مجازاتی بس گران دارد که حذف و محرومیت از دهی (میان وعده غذایی بین صبحانه و نهار) و پنجی (عصرانه) را در پی دارد.

متأسفانه بعضی از افراد ساده لوح و زود باور اعتصاب غذای اجباری را جدی گرفته که به ضعف، رنجوری، رخسار زرد و چهره ی استخوانی اشان انجامیده و می روند تا در آینده ی نه چندان دور بین روح و روان و جسمشان فاصله افتد و آسمانی شوند. ولی بیشتر جان برکفان و سفره در بغلان رهبری از این فرصت نهایت استفاده و بهره را می برند و از فرط پرخوری و خود سازی گونه هایشان چون انار سرخ و لپ هایشان مانند سیب لبنانی قرمز شده است. اشرفی های دیروز و ترانزیت موقت های امروز  محکم و استوار تظاهر به اعتصاب غذا می کنند و مدام بهانه بازگشت آن هفت نفر فراری موسوم به مفقودشدگان سپتامبر سیاه را بر لب دارند.

واقعاً کمپ لیبرتی دیدنی و شرح و صف ساکنانش خواندنی است، شیر زنان و کوه مردان ارتش آزادی راه رزم گم کرده در حال ریاضت و تمرین گرسنگی اند. ولی رجوی چند قاره دورتر در سوراخی اروپایی آمریکایی خزیده و نسخه مرگ می پیچد و در حال گذراندن دوره نقاهت قبل از مرگ عمری است.

بزرگ رهبر شیاد فرقه مجاهدین از اینکه نتوانسته است به جای پنجاه و دو نفر، پانصد و بیست نفر را نفله کند، سخت افسرده و پشیمان است. راستی اگر این هفت نفر مفقودی نبودند رجوی چه خاکی بر سرش می کرد؟ اهالی بدبخت و بیچاره لیبرتی چه بهانه و دستاویزی برای درجا زدن و منتظر مرگ ماندن داشتند؟

رجوی هیچگاه در باب حیله، نیرنگ، دسیسه و ترفند کم نیاورده و محتاج این و آن نشده، هر بار از جعبه ی جادویی اش هر چه را اراده کند بیرون می آورد و به خورد بردگان سیه روز می دهد.

نه از بی عرضگی و حفاظتش از اشرف و ساکنانش و نه از تکثیر سلولی و سرطان گونه ی اشرف از 1 تا 2 و هزارش؛ رجوی خالیبند چه خوب اشرف می سازد و سوراخ می فروشد! مسخ شدگان بیمار که چشم امید به زنده ماندن و زندگی دنیوی بریده اند، بی رمق و بیحال به تخت و صندلی ها تکیه داده و در انتظار هجرت به دنیای آخرتند.
بیچاره ساکنان لیبرتی نه راه بازگشت دارند و اجازه عقب گرد به اشرف و نه توان به پیش جهیدن و رهایی از زندان و تزویر رجوی ؛ خاموش و بی صدا انتظار لحظه در آغوش گرفتن مرگ را می کشند و بر روی زمین و زمان لب بسته اند.

در چنین اوضاع اسفناکی وظیفه انسانی و حقوق بشری به جهانیان حکم می کند تا دستشان را بگیرند و آنها را از فرقه جهنمی و ضد بشری رجوی نجات دهند.
22 آبان 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  لیبرت نیوز،  نگاه، 
برچسب ها: کمپ لیبرتی، اعتصاب غذا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی